brzdy

Odpovědět
arm_power
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 06, 2007 1:16 pm
Bydliště: Praha-Vychod

brzdy

Příspěvek od arm_power »

nevite nahodou kolik by mohli stat predni a zadni brzdy na kia ceed 1,4?
po kolika km jste menily brzdy? ja mam najeto 14000 a mam takovy pocit ze predni brzdi chrasti...

tuhle záležitost bych svěřil autorizovanému servisu..
zajeď tam a oni se ti na to podívají :) pokud auto brzdí bezezměny, tak není oč se strachovat. chrastění může být způsobeno jiným faktorem nebo také doměnkou
ARM Unit
Reklama
 

vladislav
Příspěvky: 21
Registrován: stř říj 03, 2007 12:29 pm

Re: brzdy

Příspěvek od vladislav »

arm_power píše:nevite nahodou kolik by mohli stat predni a zadni brzdy na kia ceed 1,4?
po kolika km jste menily brzdy? ja mam najeto 14000 a mam takovy pocit ze predni brzdi chrasti...

tuhle záležitost bych svěřil autorizovanému servisu..
zajeď tam a oni se ti na to podívají :) pokud auto brzdí bezezměny, tak není oč se strachovat. chrastění může být způsobeno jiným faktorem nebo také doměnkou
Určitě i já bych navštívil servis...brzdy jsou na autě dost důležité...
czebrda
Příspěvky: 4
Registrován: čtv srp 07, 2008 4:30 pm

posilovac brzd

Příspěvek od czebrda »

uz sem to tu psal, ale k tematu brzdy se to celkem hodi. pet dni po prebrani 1.6 CRDi se mi rozbil posilovac brzd. za jizdy se ozvalo siceni pod brzdovym pedalem a auto zaclo samo brzdit...celkem neprijemne. v servisu uz je treti den a este nedosel nahradni...no comment...
dzonnyy
Příspěvky: 4
Registrován: čtv črc 17, 2008 8:59 pm
Bydliště: Slovensko

Re: brzdy

Příspěvek od dzonnyy »

arm_power píše:nevite nahodou kolik by mohli stat predni a zadni brzdy na kia ceed 1,4?
po kolika km jste menily brzdy? ja mam najeto 14000 a mam takovy pocit ze predni brzdi chrasti...

tuhle záležitost bych svěřil autorizovanému servisu..
zajeď tam a oni se ti na to podívají :) pokud auto brzdí bezezměny, tak není oč se strachovat. chrastění může být způsobeno jiným faktorem nebo také doměnkou
S brzdami sa vobec netrap,ja robim v KII v Ziline a na nasich testovacich autach brzdy vydrzali v pohode 60000 km a to auta jadili kazdy den skoro 1000km.Zalezi aj od stylu jazdy.Pri servisnych prehliadkach aj tak budu kontrolovat stav brzdoveho oblozenia.Ak mas elektrony tak stav brzdoveho oblozenia si mozes skontrolovat aj sam,staci sa pozriet na brzdovy strmen....Takze zaver,veselo jazdi dalej a o brzdy sa nestrachuj.... :wink:
antonín turna
Příspěvky: 6
Registrován: pát kvě 09, 2008 6:15 pm

brzdy a také ruční brzda

Příspěvek od antonín turna »

přečetl jsem si dotaz na chrastění brzd. Mohu napsat, že Ceed brzdí až moc dobře. Měl jsem Felicii a ta brzdila méně než Ceed, který má všechny diskové. Proto buben ruční brzdy parkovací má malý průměr a méně brzdí, lanko se dříve na novém voze vytáhne a musí se nechat seřídit, aby byla tak dva zoubky na páce ruční brzdy rezerva. Současně se musí kontrolovat kontrolka **break** , aby signalizovala.
Tony-KIA Ceed
Odpovědět