Kia Rio 1.4 problem pri rannom startovani

Odpovědět
kia mechanik
Příspěvky: 52
Registrován: stř pro 20, 2006 11:04 pm

Kia Rio 1.4 problem pri rannom startovani

Příspěvek od kia mechanik »

Ten kdo má problémy s ranními starty (nízké otáčky při teplotě chladící kapaliny 0 - 20 stupňů) nech se obědná v autorizovaném servise KIA na přeprogramování řídící jednotky motoru....
Reklama
 

Karel
Příspěvky: 6
Registrován: pát črc 14, 2006 12:43 pm

Potěšující zpráva

Příspěvek od Karel »

Tak to jsem rád,že se konečně něco děje ohledně tohoto problému.Já týden nebo dva počkám,jestli se mi ozvou ze servisu kde jsem tyto problémy konzultoval.Samozřejmě jsem byl první kdo tento problém má.Na obou místech mně ujišťovali,jak budou něco vědět tak se mi ozvou.Mimo sebe vím o dalších dvou případech-1Rio a 1Hyundai Accent (oba motory 1.4).Tak se necháme překvapit. :roll:
MK
Příspěvky: 27
Registrován: čtv úno 01, 2007 4:25 pm
Bydliště: Rožnov p. R.

Přeprogramování ŘJ

Příspěvek od MK »

Tobě se to lehce napíše, když mi technik v autorizovaném servisu řekne, že tento problém slyší poprvé!!! :roll:
KIA Rio II 1,4 LX+ Tropical Red
kia mechanik
Příspěvky: 52
Registrován: stř pro 20, 2006 11:04 pm

Příspěvek od kia mechanik »

Tak mu řekni ať se občas podívá do počítače na servisní informace co vydává KMCZ... A co to je za dílera jestli se můžu zeptat???
MK
Příspěvky: 27
Registrován: čtv úno 01, 2007 4:25 pm
Bydliště: Rožnov p. R.

Příspěvek od MK »

Autosalon Dědik v Kuníně u Nového Jičína. Zatím jsem s nimi přišel do kontaktu jen při prodeji (všechno v pohodě).
KIA Rio II 1,4 LX+ Tropical Red
MK
Příspěvky: 27
Registrován: čtv úno 01, 2007 4:25 pm
Bydliště: Rožnov p. R.

Přeprogramování ŘJ

Příspěvek od MK »

Tak jsem si dnes nechal při garanční prohlídce přeprogramovat ŘJ, měli to pro mě nachystané, vše v klidu a s úsměvem na tváři. V rámci záruky mi preventivně měnili přístrojovku (kvůli možné závadě žíznivého oka) a víčko chladiče. Jinak výměna oleje+filtr+práce+prohlídka vozu=2255 Kč. 8) Díky výměně přístrojovky mi předávali vůz s počtem najetých km ve stavu 0.
KIA Rio II 1,4 LX+ Tropical Red
Robin
Příspěvky: 2
Registrován: ned črc 01, 2007 7:46 pm
Bydliště: Česká Lípa

oprava laku

Příspěvek od Robin »

Ahoj všichni,
moje drahé nové Rio mi asi po deseti dnech nějakej ignorant odřel na parkovišti u Kauflandu a ani nenechal lístek s telefonem. Lehce promáčklé a odřené přední a zadní dveře a práh mi kvůli záruce na kastli museli opravit v autorizovaném servisu. Trvalo jim to tři dny, naúčtovali si tři hodiny práce a 2 816,- Kč. Dále jsem se předběžně informoval na cenu provní garančky u dealera v Mladé Boleslavi - včetně výměny náplní 3 200 Kč s DPH.
Kia Rio II 1,4 LX+ Sapphire Blue + světlý interier
lutranet
Příspěvky: 19
Registrován: ned pro 02, 2007 9:02 pm
Bydliště: PRESOV

Re: Rio 1.4 servisní informace

Příspěvek od lutranet »

kia mechanik píše:Ten kdo má problémy s ranními starty (nízké otáčky při teplotě chladící kapaliny 0 - 20 stupňů) nech se obědná v autorizovaném servise KIA na přeprogramování řídící jednotky motoru....
zdravim otacky mam v pohode ked uz naskoci , len rano som ho dlhsie tocil az nabehol je to normalne?V noci bolo okolo -8 c nemal by tocit na supu
KIA RIO II SPORTY 1,4 Polar Silver
Matej
Příspěvky: 180
Registrován: sob bře 24, 2007 10:42 pm

Příspěvek od Matej »

Ja cvaknem a uz to bezi.....co si natankoval?
Kia Rio II Sporty 1,4 Tropical Red
lutranet
Příspěvky: 19
Registrován: ned pro 02, 2007 9:02 pm
Bydliště: PRESOV

Příspěvek od lutranet »

fakt to ma nenapadlo auto som parkoval v garazi a tocil v pohode vcera ostal von a uz ho skarija zmarala väcsinou tankujem OMV JET a posledne manzelka plnu nadrz na METRO pumpe ale aj tak sa mi zda ze cisterny slovnaft-u zasobuju skoro vsetky pumpy (skoro) uvidim zajtra dnes som tankoval JET len ci na diagnostike pc nieco ukaze
KIA RIO II SPORTY 1,4 Polar Silver
Odpovědět