Alu kola na Picanto

Odpovědět
Venina
Příspěvky: 9
Registrován: úte říj 30, 2007 3:16 pm

Alu kola na Picanto

Příspěvek od Venina »

Ahoj vsichni, jsem cerstve prihlasena kia-fanynka :D Picantika uz vlastnim 3roky a spokojenost-az na nektere veci jako vymena prednich zarovek, divna rezerva-ale zatim jsem nepichla(ale docela se toho desim) a nektere servisni veci-ale to je spis o pristupu toho konkretniho servisu.
Nyni jsem ve fazi, ze chci prezout a rozmyslim,zda koupim plechaci nebo litaky. Uvazuju o tom,ze zimaky prezuju na plechace a koupim si litaky, ale mam problem s rozmerem, v rozmeru, ktery mam jako u plechu se litaky nedaji sehnat a ja nevim jake dalsi rozmery by mi sedely,pouze se domnivam, ale to mi moc nestaci..hledam zkusenejsiho! :wink:

Plech.disk: prumer rafku - 14, sirka rafku - 5,0, roztec - 4x100,ET(zalis) 46, stred.dira - 54,0. Rozmer pneu: 165/65/R14

A ted radte rozmer k litaku, pac 5Jx14 neexistuje....... muzu mit treba 5,5Jx14 nebo i 6Jx14???? A co ET muze byt treba 38 nebo 42? Nejsem zrovna technik, sem holka... :lol:
Moc diiiiiiiky
Reklama
 

kia mechanik
Příspěvky: 52
Registrován: stř pro 20, 2006 11:04 pm

Příspěvek od kia mechanik »

:D
Naposledy upravil(a) kia mechanik dne stř úno 06, 2008 5:39 pm, celkem upraveno 1 x.
Venina
Příspěvky: 9
Registrován: úte říj 30, 2007 3:16 pm

Příspěvek od Venina »

kia mechanik píše:Kdyby jsi chtěla plecháče 14¨ tak mám cena 1500,-
Ahoj, a ta cena je za sadu nebo za kus? Sehnala jsem plechace nove za cca 1tis./ks, sice ne na Picanto,ale rozmerove sedi taky.
Diky za odpoved!
kia mechanik
Příspěvky: 52
Registrován: stř pro 20, 2006 11:04 pm

Příspěvek od kia mechanik »

:D
Naposledy upravil(a) kia mechanik dne stř úno 06, 2008 5:39 pm, celkem upraveno 1 x.
Venina
Příspěvky: 9
Registrován: úte říj 30, 2007 3:16 pm

Příspěvek od Venina »

kia mechanik píše:Ta cena je za všechny čtyři a dám k tomu ještě orig.poklice sice jsou trochu odřené...
No tak to je parada....pokud to teda skutecne odpovida rozmerum plechace co jsem uvedla a obliknu na to tu moji pneu 165/65/R14, tak to beru a mam radost! :) Rada bych se nejak domluvila konkretneji. Moje tel. cislo 777 884 120. Napis svoje cislo a ja ti zavolam nebo pokud ho nechces zverejnovat na netu, tak napis, zavolej.....cim driv se domluvime, tim lip pro oba :D (jinak e-mail: veronika.hnatkova@seznam.cz)
Moc diiiiiiky :wink:
nocnik511
Příspěvky: 14
Registrován: čtv črc 19, 2007 12:16 pm

Re: Alu kola na Picanto

Příspěvek od nocnik511 »

Venina píše:Ahoj vsichni, jsem cerstve prihlasena kia-fanynka :D Picantika uz vlastnim 3roky a spokojenost-az na nektere veci jako vymena prednich zarovek, divna rezerva-ale zatim jsem nepichla(ale docela se toho desim) a nektere servisni veci-ale to je spis o pristupu toho konkretniho servisu.
Nyni jsem ve fazi, ze chci prezout a rozmyslim,zda koupim plechaci nebo litaky. Uvazuju o tom,ze zimaky prezuju na plechace a koupim si litaky, ale mam problem s rozmerem, v rozmeru, ktery mam jako u plechu se litaky nedaji sehnat a ja nevim jake dalsi rozmery by mi sedely,pouze se domnivam, ale to mi moc nestaci..hledam zkusenejsiho! :wink:

Plech.disk: prumer rafku - 14, sirka rafku - 5,0, roztec - 4x100,ET(zalis) 46, stred.dira - 54,0. Rozmer pneu: 165/65/R14

A ted radte rozmer k litaku, pac 5Jx14 neexistuje....... muzu mit treba 5,5Jx14 nebo i 6Jx14???? A co ET muze byt treba 38 nebo 42? Nejsem zrovna technik, sem holka... :lol:
Moc diiiiiiiky
ahoj,jukni sem http://www.elektrony.cz/?&volba=ElKonfi ... p=typ%20BA
už nevím,kde jsem se to dočet...ale šířku můžeš volit od 5,0do6,0x14....a ET je nejideálnější 35 až 38 :D
Odpovědět