Sorento: výběr auta.

Odpovědět
pecik
Příspěvky: 1
Registrován: stř kvě 08, 2024 10:06 am

Sorento: výběr auta.

Příspěvek od pecik »

Zdravím Sorentisty. Vybírám auto na vesnici, občas vozejk, v zimě něco sněhu, do kufru psa a tak. Po kie jsem se nikdy nedíval, spíše na ML, Jeepy(měl jsem dva), Subaru, Terracany, ale kluk ze servisu povídá, kup sorento, zprvu jsem se smál, začal o sorentech číst a nenašel jsem nic špatného, je to žebřiňák, rozvody řetěz, takže základ ok, už o něm tedy dost přemýšlím. Určitě tedy verzi 125 kw, a pravděpodobně automat(nebo manuál). Co by jste prosím poradili dalšího, myslím jaký rok výroby, výbavu a tak. Cenově kolem 150 000,- Kč, plus, mínus. Je lepší dovoz, nebo koupené v čr ? Zatím Vám lidi za případné postřehy děkuji pecik.
Reklama
 

JTR
Příspěvky: 5
Registrován: stř srp 09, 2017 11:14 am

Re: Sorento: výběr auta.

Příspěvek od JTR »

mám druhé Sorento (vždy koupeno nové). Vše OK. První prodáno cca 190000 km.

POZOR: dost často odchází připojení zadní nápravy kolem 180000km, byl to i můj problém. Nechal jsem to protiúčtem, takže to řešil autorizovaný servis. Dá se o tom i něco vygůglovat.

:-)
JTR
Příspěvky: 5
Registrován: stř srp 09, 2017 11:14 am

Re: Sorento: výběr auta.

Příspěvek od JTR »

zde jsem něco našel - již se to zde řešilo:

Re: "Strelenie" v prevodovke , v diferáku? ???
zde jsem k tomu něco našel: Čtvrtá a ta samá závada za tři měsíce: pomalu a jistě se z nás stávají specialisté na vymačkané spojení převodovky a úhlové skříně u vozů Kia Sorento - Hyundai Santa Fe 2.2 nafta automat čtyřkolka. Naprosto pravidelný problém u vozů AWD s nájezdem okolo 150 000 km, projev...
Odpovědět