Konfigurator ceed

grafix
Příspěvky: 29
Registrován: pon kvě 14, 2007 9:28 am

Konfigurator ceed

Příspěvek od grafix »

Tak jsem byl vcerana prodejne na Chodove nechat si nakonfigurovat ceed, abych mel predstavu co vsechno se da do nej naskladat...

kola 16" a 17"
barva
ESP+TCS a BAS
automat (krome 1.4 a 2.0 CRDi vsechny verze)
prestavba N1
kozene calouneni
kombinovane calouneni latka/kuze (sport paket)
interier cerna/cerna nebo cerna/seda
ruzne barvy calouneni
funkce svetel follow me home (zpozdeni zhasnuti 30s)
vyhrivani sedadel prednich
vyhrivani celniho skla
solarni celni sklo
zatmavena zadni skla po B sloupek
hydrofobni uprava bocnich skel
popelnik - stredova konzole (ano/ne)
loketni operka zadni sedadla
elektricke sklapeni bocnich zpetnych zrcatek
destovy sensor
elektrochromaticke zpetne zrcatko
parkovaci senzory
menic na 6CD
radio s sipkovou navigaci
tempomat
stresni elektricke okno
prihradky ve dne zavazadloveho prostoru
sklopny klicek s oteviranim kufru
bocni ochranne listy na dvere
ochrane listy na narazniky
sit zavazadloveho prostoru

a mozna jeste nejake drobnosti. Opravdu si auto muze prizpusobit kazdy tak jak chce :D Je to parada :D
Reklama
 

Riccardo
Příspěvky: 35
Registrován: pon čer 04, 2007 10:33 pm

Příspěvek od Riccardo »

Pokud jde o tempomat, tak ten jde pouze k nafťákům. Vyhřívání čelního skla je prý jenom pod stěrači. Jo a jde prý takto dovybavit zatím jenom EX Base.
Ale myslím, že časem to půjde přidat i do EX.
Škoda, že to nejde naklikat na internetu, aby si s tím člověk mohl pohrát.
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

Riccardo píše:Pokud jde o tempomat, tak ten jde pouze k nafťákům. Vyhřívání čelního skla je prý jenom pod stěrači. Jo a jde prý takto dovybavit zatím jenom EX Base.
Ale myslím, že časem to půjde přidat i do EX.
Škoda, že to nejde naklikat na internetu, aby si s tím člověk mohl pohrát.
to si pis ze je to na internetu, ale normalni clovek k tomu nema pristup, pouze prodejce :)
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

Lukáš píše:
Riccardo píše:Pokud jde o tempomat, tak ten jde pouze k nafťákům. Vyhřívání čelního skla je prý jenom pod stěrači. Jo a jde prý takto dovybavit zatím jenom EX Base.
Ale myslím, že časem to půjde přidat i do EX.
Škoda, že to nejde naklikat na internetu, aby si s tím člověk mohl pohrát.
to si pis ze je to na internetu, ale normalni clovek k tomu nema pristup, pouze prodejce :)
ono k většině věcem má přístup jen prodejce..Zajímavé je,že jen v v naší zemi...
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

Vlasta píše:
Lukáš píše:
Riccardo píše:Pokud jde o tempomat, tak ten jde pouze k nafťákům. Vyhřívání čelního skla je prý jenom pod stěrači. Jo a jde prý takto dovybavit zatím jenom EX Base.
Ale myslím, že časem to půjde přidat i do EX.
Škoda, že to nejde naklikat na internetu, aby si s tím člověk mohl pohrát.
to si pis ze je to na internetu, ale normalni clovek k tomu nema pristup, pouze prodejce :)
ono k většině věcem má přístup jen prodejce..Zajímavé je,že jen v v naší zemi...
je pravda ze mohli udelat nejakej ten konfigator pro lidi aby si to mohli bud nakonfigurovat doma a rovnou budou vedet treba i cenu a nebo to prinesou vytisknute na papire k prodejcovi ten to natuka do pc a rekne cenu a splatky leasingu. mohly tam byt fotky a popis...no maj co vylepsovat :wink:
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

klíček, ALU kola

Příspěvek od Tony »

to je ale bordel že tam ted davaji sklopny kliček s kufrem!!! ja ho chci taky! prodejci myslite že by to šlo zařídit a za kolik? a taky jsem někde četl že prý už jsou na výběr i jiné 16´´ kola + dokonce 17´´!? což je taky pěkný bordel protože já chtěl 17´´ ale nebyly tak jsem mussel vzit ty jedine 16´´ co byly + ted jsou dokonce jeste levnejsi :x
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+ béžový prostě kocourek :-)
Beda
Příspěvky: 66
Registrován: stř kvě 02, 2007 7:31 pm
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: klíček, ALU kola

Příspěvek od Beda »

Tony píše:to je ale bordel že tam ted davaji sklopny kliček s kufrem!!! ja ho chci taky! prodejci myslite že by to šlo zařídit a za kolik? a taky jsem někde četl že prý už jsou na výběr i jiné 16´´ kola + dokonce 17´´!? což je taky pěkný bordel protože já chtěl 17´´ ale nebyly tak jsem mussel vzit ty jedine 16´´ co byly + ted jsou dokonce jeste levnejsi :x
Kdyz ja kupoval Cee'da tak meli v nabidce navic akorat koberecky :roll: nic jineho :x
Omlouvam se, ale na tomto foru uz budu aktivni minimalne, najit mne muzete na jinem foru :)
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

Tony nic proti Vám, ale připadáte mi jak malý. Rozčilovat se, že v době Vašeho nákupu něco nebylo, ted to je a chcete to. Co budete říkat za rok, dva až bude Cee´d třebas za akční cenu s lepší výbavou? To prostě přeci nejde tak brát. To byste si nikdy nic nekoupil :lol:
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
Beda
Příspěvky: 66
Registrován: stř kvě 02, 2007 7:31 pm
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beda »

Marecek píše:Tony nic proti Vám, ale připadáte mi jak malý. Rozčilovat se, že v době Vašeho nákupu něco nebylo, ted to je a chcete to. Co budete říkat za rok, dva až bude Cee´d třebas za akční cenu s lepší výbavou? To prostě přeci nejde tak brát. To byste si nikdy nic nekoupil :lol:
Z me strany to neni rozcileni, mozna ten smajlik byl moc drastickej, ale jde spis o postesk, protoze bych nemusel mit v dverich skrabanec, kdyby uz prodavali bocni listy v ty dobe. Jeste, ze je ted pod nima schovanej :D
Omlouvam se, ale na tomto foru uz budu aktivni minimalne, najit mne muzete na jinem foru :)
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

Příspěvek od Tony »

jde o to že mě štve že třeba ty kola nebo elektrochromatické zrdcatko atd ne jenom že to nebylo ale ani podle nich byt nemělo. a hej je :shock:
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+ béžový prostě kocourek :-)
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

já mám 6 výr.číslo,rok 2006 samozřejmě ještě...pár věcí tam je co bych bral...rozhodně to ale nemusím mít taky...co bych ted chtěl,tak je ta vana do kufru...
Petos
Příspěvky: 48
Registrován: pon bře 12, 2007 2:22 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petos »

Vlasta píše:já mám 6 výr.číslo,rok 2006 samozřejmě ještě...pár věcí tam je co bych bral...rozhodně to ale nemusím mít taky...co bych ted chtěl,tak je ta vana do kufru...
Tu mam za 800. Tusim ze je polska od sveho prodejce (Pardubice)
Kia Cee'd 1.4 EX, ALU, ESP
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

Petos
Příspěvky: 48
Registrován: pon bře 12, 2007 2:22 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petos »

Vlasta píše:
já bych radši tuhle když to půjde :D http://www.kiaclub.cz/gallery_detail.ph ... b_model=22
Pokud to vyjde, tak ji budu mit.
Mam znameho prodejce a mozna to za nejaky rozumny doplatek vymenim....:)
Cekeme druhy prirustek do rodiny, stavime, tak by se SW hodil....
Kia Cee'd 1.4 EX, ALU, ESP
Odpovědět