OffTopic diskuze Lukas / Vlasta z tuning postu

Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

Vlasta píše:
Lukáš píše:
Vlasta píše: dekujeme jeste jednou...
s tim shopem prisel tata,ale co dostal rady tak to bylo nevyhovujici a tak jsem mu poradil vltavu a vsechno se dela vice mene pres excel a myslim ze ucel splni...cekame na prvni objednavky :lol:
Dám odkaz na club a uvidíš,že na sebe nenechají dlouho čekat..pár netrpělivců tam je :D ..jak jsem psal,jste jediný,aspon je vidět kde je aktivita :wink:
dekujeme :) doufam, ze toho nebude tolik abych se nestrhl s balenim :lol:
Reklama
 

Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

Lukáš píše:
Vlasta píše:
Lukáš píše: Dám odkaz na club a uvidíš,že na sebe nenechají dlouho čekat..pár netrpělivců tam je :D ..jak jsem psal,jste jediný,aspon je vidět kde je aktivita :wink:
dekujeme :) doufam, ze toho nebude tolik abych se nestrhl s balenim :lol:
To spíš mi budem děkovat....Hlavně za to,že nezůstalo jen u nápadu...já už mám vybráno,jen musím počkat na finance,začínám v nové práci,měl jsem ted měsíc volno,tak se to projevilo..
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

Vlasta píše:
Lukáš píše:
Vlasta píše: dekujeme :) doufam, ze toho nebude tolik abych se nestrhl s balenim :lol:
To spíš mi budem děkovat....Hlavně za to,že nezůstalo jen u nápadu...já už mám vybráno,jen musím počkat na finance,začínám v nové práci,měl jsem ted měsíc volno,tak se to projevilo..
no to je videt kazdopadne....sam jsem zatim na stredni takze takovej problem nemam. ted jsem si vzpomel na tu folii na zadni naraznik ze ji mas za 5kil a mi za cca 850....muzu vedet jakto?
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

Lukáš píše:
Vlasta píše:
Lukáš píše: To spíš mi budem děkovat....Hlavně za to,že nezůstalo jen u nápadu...já už mám vybráno,jen musím počkat na finance,začínám v nové práci,měl jsem ted měsíc volno,tak se to projevilo..
no to je videt kazdopadne....sam jsem zatim na stredni takze takovej problem nemam. ted jsem si vzpomel na tu folii na zadni naraznik ze ji mas za 5kil a mi za cca 850....muzu vedet jakto?
To byla poslední věc kterou jsem si koupil v Kia Motors na Chodově..Navíc tam píšou s logem cee´d,ale je tam napsano kia...proč je rozdíl v ceně netuším
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

Vlasta píše:
Lukáš píše:
Vlasta píše: no to je videt kazdopadne....sam jsem zatim na stredni takze takovej problem nemam. ted jsem si vzpomel na tu folii na zadni naraznik ze ji mas za 5kil a mi za cca 850....muzu vedet jakto?
To byla poslední věc kterou jsem si koupil v Kia Motors na Chodově..Navíc tam píšou s logem cee´d,ale je tam napsano kia...proč je rozdíl v ceně netuším
to s tim logem tam mame taky, musime to zmenit :)
jaudak
Příspěvky: 8
Registrován: ned čer 10, 2007 3:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od jaudak »

Proč, když odpovídáte na předchozí příspěvek , ho citujete ? Nezdá se vám to hloupé a nepřehledné ?
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

jaudak píše:Proč, když odpovídáte na předchozí příspěvek , ho citujete ? Nezdá se vám to hloupé a nepřehledné ?
me se to nezda ani hloupe ani neprehledne
Riccardo
Příspěvky: 35
Registrován: pon čer 04, 2007 10:33 pm

Příspěvek od Riccardo »

Lukáš píše:
jaudak píše:Proč, když odpovídáte na předchozí příspěvek , ho citujete ? Nezdá se vám to hloupé a nepřehledné ?
me se to nezda ani hloupe ani neprehledne
No, všechno má své meze ... které když se překročí, tak je to hloupé a nepřehledné :D
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

pravda :lol: :lol: polepsim se
Riccardo
Příspěvky: 35
Registrován: pon čer 04, 2007 10:33 pm

Příspěvek od Riccardo »

Lukáš píše:pravda :lol: :lol: polepsim se
No ale když bys to vytisknul, tak je to takový pěkný vzor, mohl bys tím vytapetovat třeba záchod :D
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

mozna tvuj.. nas je velkej :) nebo si to vytiskni a udelej z toho folie :wink:
Majk
Příspěvky: 14
Registrován: ned črc 22, 2007 6:27 am

Příspěvek od Majk »

Ty brďo,ty chceš dělat admina :?:
Zatím to tady bylo jen k věci.Samozřejmě bylo jen otázkou času,kdy se najde někdo,kdo začne mlátit prázdnou slámu.....
Matej
Příspěvky: 180
Registrován: sob bře 24, 2007 10:42 pm

Příspěvek od Matej »

co tak presunut tuto debatu do kolonky POKEC :?: :?: :?:
Kia Rio II Sporty 1,4 Tropical Red
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

nemam duvod tady delat OT :) hlavne to je pak prace pro adminy a moderatory

ano, chtel bych
Beda
Příspěvky: 66
Registrován: stř kvě 02, 2007 7:31 pm
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beda »

Lukáš píše:nemam duvod tady delat OT :) hlavne to je pak prace pro adminy a moderatory

ano, chtel bych
Mas pravdu, ze je to prace pro adminy a moderatory, ale proc jim pridelavat praci :oops: Oddelil jsem vasi diskuzi, ktera uz nepatri pod tuning. Prosim priste vuzijte SZ (soukromych zprav) nebo si zalozte vlastni post a nebo nejlepe pouzijte treba ICQ, MSN, ...
Omlouvam se, ale na tomto foru uz budu aktivni minimalne, najit mne muzete na jinem foru :)
Odpovědět