Spätné zrkadlo - 1/10 ceny auta

Odpovědět
qukler
Příspěvky: 1
Registrován: pon črc 29, 2013 1:42 pm

Spätné zrkadlo - 1/10 ceny auta

Příspěvek od qukler »

Zdravím vospolok,
Nerozumiem jednej veci. Už zopár mesiacov hľadám ľavé spätné zrkadlo na Kia Rio 2008. Ako keby sa ani nevyrábali. V servise mi povedali, že nové stojí 240,0€!!
A v bazáre sa predáva jazdená Kia za 2000€. Veď cena spätného zrkadla je 1/10 ceny! To sú náhradné diely fakt také drahé?

Mám na vás profesionálov zopár otázok
1. Dá sa vôbec niekde zohnať lacné zrkadlo ?
2. Skúšal som vlepiť sklo späť do plastového krytu, ale stále odpadáva. Aké lepidlo/postup mám použiť?
3. Oplatí sa mi kupovať nové zrkadlo za 240€?

Ďakujem.
Reklama
 

stanley399
Příspěvky: 50
Registrován: sob úno 05, 2011 5:12 pm
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: Spätné zrkadlo - 1/10 ceny auta

Příspěvek od stanley399 »

a skusal si aj na www.autokelly.sk? tak je sice na objednavku, ale za 132 ecok ... a tej 1/10 ceny som nepochopil ... preco to nedavas na cenu noveho? ci nove stoji 2400 ecok?
KIA RIO 1,4 SPORTY HB
TROPICAL RED FACELIFT
r.v. 2011
MaTToS
Příspěvky: 274
Registrován: sob bře 14, 2009 5:49 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Spätné zrkadlo - 1/10 ceny auta

Příspěvek od MaTToS »

Sak si chod kupit do bazaru jazdenku za 2000€, predaj na nahradne diely a mozno este par tisicok natom zarobis ked si taky mudry .
Pokial viem takto to funguje uz XY rokov takze ameriku si neobjavil, skus si ist objednat spetne zrkadlo do skodovky na 6 rocnu fabiu a uvidime kolko z ceny auta to bude stat .
Moje RIO v servise KIA iba lakovali predny blatnik, dvoje dvere a zadny blatnik a 1800€ takze s tymi cenami v autorizakoch pomerne opatrne, vlastne mam to RIO 4 roky a 2x bolo na lakovanie v servise co dokopy stalo 2800€ ...
KIA RIO II Sporty 1,4 16V 71kW- Midnight Black + LPG Solaris + folie by SAXO
Obrázek :arrow: LPG
Obrázek
Odpovědět