Tak už ji někdo máte? Napište zkušenosti.

Odpovědět
Mirda
Příspěvky: 19
Registrován: ned dub 08, 2007 12:43 pm

Re: Vrzání plastů

Příspěvek od Mirda »

Vlasta píše:
sTiLL píše:
Mirda píše:Ta "ozdobná lišta" vrže jak kráva... Je pak hrozný, když je v autě ticho a celý to ruší vrzání lišty, který pak musim přehlušovat rádiem. Vztahuje se na to záruka? Utáhnou mi jí v servisu??? Mam to do autosalonu 50km, takže se mi tam nechce jet, aby mě pak poslali domu s tim, že to nejde...
Ktoru ozdobnu listu myslis? Popis to presnejsie. Inak, mohol by si tam predtym zavolat a zistit ci ti to zreklamuju(skontroluju).
myslíš tu na středovém panelu?dle mého by mělo stačit utáhnout..rozhodně bych zavolal předem a poptal se..
JJ, mam na mysli tu na středovym panelu. Utáhl bych to sám, ale nevidim tam šroubky nebo nic podobnýho. Vypadá to, že je to tam prostě nalepený. Takže nevim, jak by se k tomu v servisu dostávali.
Reklama
 

bohus
Příspěvky: 9
Registrován: čtv kvě 10, 2007 9:34 pm

Příspěvek od bohus »

Páni podľa mňa plasty budú vždy troška praskať a vŕzgať pokiaľ teda nejazdíte na ideálne rovnej ceste.
Petos
Příspěvky: 48
Registrován: pon bře 12, 2007 2:22 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petos »

Vlasta píše:
martinzubo píše:Tak tych 1000km som ho setril, ale teraz zaradenie 3ky pri 100km/h a nasledne obiehanie pouzivam celkom rad :D Popravde som ho minule na 2ke slapol az na obmedzovac. Nech vie kto je tu panom
8) moje řeč..nejradši točim trojku,přijde mi,že při 4000ot. se cítí nejlépe..zkus jet na trojku kolem 100km/h za nějakým autem a lehce šlapat na plyn,až budeš moc,tak to přišlápni a předjed :twisted: je to super pocit s takovým autem..dej vědět,další zkušenosti
Ty mas taky Benzin 1.6 ?
Kia Cee'd 1.4 EX, ALU, ESP
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

Petos píše:
Vlasta píše:
martinzubo píše:Tak tych 1000km som ho setril, ale teraz zaradenie 3ky pri 100km/h a nasledne obiehanie pouzivam celkom rad :D Popravde som ho minule na 2ke slapol az na obmedzovac. Nech vie kto je tu panom
8) moje řeč..nejradši točim trojku,přijde mi,že při 4000ot. se cítí nejlépe..zkus jet na trojku kolem 100km/h za nějakým autem a lehce šlapat na plyn,až budeš moc,tak to přišlápni a předjed :twisted: je to super pocit s takovým autem..dej vědět,další zkušenosti
Ty mas taky Benzin 1.6 ?
jestli myslíš mě,tak mám 1.4 EX
sTiLL
Příspěvky: 39
Registrován: pon kvě 28, 2007 8:07 am

Příspěvek od sTiLL »

bohus píše:Páni podľa mňa plasty budú vždy troška praskať a vŕzgať pokiaľ teda nejazdíte na ideálne rovnej ceste.
No ja myslim ze by nemali vibrovat, to znamena ze je nieco zle upevnene alebo ze sa o seba dotykaju nejake casti co by nemali. Keby sa to vytesnilo, prestalo by to, len treba prist na to, kde to vibruje a spravit to.
Beda
Příspěvky: 66
Registrován: stř kvě 02, 2007 7:31 pm
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beda »

Ono to muze celkem lehce vrzat uz mezi palubnim pocitacem a radiem, protoze tam je ten plast delenej a mam ozkouseno, ze kdyz pritlacim na palubni pocitac, tak to prestane :? I kdyz je mozny, ze bude vrzat kompletne cely centralni panel. Schvalne se na to v patek zeptam v servisu v Usti, protoze si jedu nechat namontovat bocni listy, abych zakryl skobu, co mi tam udelal nejaky (ne)sikovny ridic :cry:
Omlouvam se, ale na tomto foru uz budu aktivni minimalne, najit mne muzete na jinem foru :)
Mirda
Příspěvky: 19
Registrován: ned dub 08, 2007 12:43 pm

Příspěvek od Mirda »

Beda píše:Ono to muze celkem lehce vrzat uz mezi palubnim pocitacem a radiem, protoze tam je ten plast delenej a mam ozkouseno, ze kdyz pritlacim na palubni pocitac, tak to prestane :? I kdyz je mozny, ze bude vrzat kompletne cely centralni panel. Schvalne se na to v patek zeptam v servisu v Usti, protoze si jedu nechat namontovat bocni listy, abych zakryl skobu, co mi tam udelal nejaky (ne)sikovny ridic :cry:
super. Dík
Esther´s
Příspěvky: 11
Registrován: ned kvě 20, 2007 8:53 pm

Příspěvek od Esther´s »

bohus píše:Páni podľa mňa plasty budú vždy troška praskať a vŕzgať pokiaľ teda nejazdíte na ideálne rovnej ceste.
Ja si myslím, že ani pri jazde po nerovnostiach nesmú vznikať takéto parazitné hluky. Pracujem pre trnavský závod PSA Peugeot Citroen v oblasti kvality a hluky sú prísne hodnotené, pričom skúšky prebiehajú samozrejme aj pri prejazde rôznymi druhmi nerovností. Politika Kie môže však byť v tomto smere iná. Avšak kolega pracujúci v Kii spomínal prísnu úroveň kontroly kvality.
Určite by som odporučil servis. Zákaznícke chyby by sa mali zaznamenávať (a hluk je dostatočný dôvod), čo v konečnom dôsledku môže vyvolať budúcu modifikáciu dielu, ktorý spôsobuje hluk.
sTiLL
Příspěvky: 39
Registrován: pon kvě 28, 2007 8:07 am

Příspěvek od sTiLL »

Esther´s píše:
bohus píše:Páni podľa mňa plasty budú vždy troška praskať a vŕzgať pokiaľ teda nejazdíte na ideálne rovnej ceste.
Ja si myslím, že ani pri jazde po nerovnostiach nesmú vznikať takéto parazitné hluky. Pracujem pre trnavský závod PSA Peugeot Citroen v oblasti kvality a hluky sú prísne hodnotené, pričom skúšky prebiehajú samozrejme aj pri prejazde rôznymi druhmi nerovností. Politika Kie môže však byť v tomto smere iná. Avšak kolega pracujúci v Kii spomínal prísnu úroveň kontroly kvality.
Určite by som odporučil servis. Zákaznícke chyby by sa mali zaznamenávať (a hluk je dostatočný dôvod), čo v konečnom dôsledku môže vyvolať budúcu modifikáciu dielu, ktorý spôsobuje hluk.
Presne, spatna vazba je dolezita!
Riccardo
Příspěvky: 35
Registrován: pon čer 04, 2007 10:33 pm

Příspěvek od Riccardo »

sTiLL píše: Presne, spatna vazba je dolezita!
Myslíš zpětná nebo špatná ? :D
Jri
Příspěvky: 24
Registrován: stř bře 14, 2007 7:17 am

KIA 1,4 LX

Příspěvek od Jri »

Pánové mám dotaz.Kam jste umístili držák mobilu? Díky
Mirda
Příspěvky: 19
Registrován: ned dub 08, 2007 12:43 pm

Příspěvek od Mirda »

Beda píše:Ono to muze celkem lehce vrzat uz mezi palubnim pocitacem a radiem, protoze tam je ten plast delenej a mam ozkouseno, ze kdyz pritlacim na palubni pocitac, tak to prestane :? I kdyz je mozny, ze bude vrzat kompletne cely centralni panel. Schvalne se na to v patek zeptam v servisu v Usti, protoze si jedu nechat namontovat bocni listy, abych zakryl skobu, co mi tam udelal nejaky (ne)sikovny ridic :cry:
Tak jak jsi dopadl v servisu s vrzánim???
Beda
Příspěvky: 66
Registrován: stř kvě 02, 2007 7:31 pm
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beda »

Mirda píše:
Beda píše:Ono to muze celkem lehce vrzat uz mezi palubnim pocitacem a radiem, protoze tam je ten plast delenej a mam ozkouseno, ze kdyz pritlacim na palubni pocitac, tak to prestane :? I kdyz je mozny, ze bude vrzat kompletne cely centralni panel. Schvalne se na to v patek zeptam v servisu v Usti, protoze si jedu nechat namontovat bocni listy, abych zakryl skobu, co mi tam udelal nejaky (ne)sikovny ridic :cry:
Tak jak jsi dopadl v servisu s vrzánim???
Zatim jsem nemel sanci to projet na moji obvykle trase, kde to nejlepe rozpoznam. Behem pristiho tydne to overim. V servisu mi to jen vycvaknuli a pak par zkusenymi udery pesti :shock: mechanika opet nacvakli zpet. Jinak prijimaci technik tvrdil, ze nelze reklamovat vibrace zpusobene treba tim, ze clovek trosku pozdejs podradi a tak se motor dusi na hodne male otacky :roll:
Omlouvam se, ale na tomto foru uz budu aktivni minimalne, najit mne muzete na jinem foru :)
Beda
Příspěvky: 66
Registrován: stř kvě 02, 2007 7:31 pm
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beda »

Mirda píše:Tak jak jsi dopadl v servisu s vrzánim???
Prvni cesta do prace a zatim zadne vyrazne vibrace, takze muzu zatim doporucit cestu do servisu a nechat si vycvaknout a znovu nacvaknout centralni panel :wink:
Omlouvam se, ale na tomto foru uz budu aktivni minimalne, najit mne muzete na jinem foru :)
Majk
Příspěvky: 14
Registrován: ned črc 22, 2007 6:27 am

Re: KIA 1,4 LX

Příspěvek od Majk »

Jri píše:Pánové mám dotaz.Kam jste umístili držák mobilu? Díky
Zkust
tento odkazhttp://www.stualarm.cz/produkt/701063-g ... a-ceed-07/
Odpovědět