Rio MY2012 1,4 CVVT - zvuk motora - jemne cvakanie

Zamčeno
hccssn
Příspěvky: 2
Registrován: pon bře 05, 2012 6:28 am

Rio MY2012 1,4 CVVT - zvuk motora - jemne cvakanie

Příspěvek od hccssn »

Dobry den,

rad by som sa spytal, ake mate nazory na zabeh auta KIA Rio MY 2012 EX+LED, 1,4 CVVT/80kW.
Nove auto som prebral minuly tyzden stvrtok, a vcera, po najazdenych 149 km som zacul take jemne cvakanie z motora, pocas volnobehu, ked som otvaral garaz... Benzin mam SHELL Natural 95.

Auto som do vysokych otacok netlacil, snazil som sa drzat 2000-3000 otacok, ako je to pisane v prirucke. Predajca mi povedal iba tolko, ze ak nebudem jazdit s velmi vysokymi otackami, nemal by byt problem, ale raz za cas treba sliapnut na plyn, aby po zabehu auto nebolo lenive.

Chcel by som sa teda spytat, ake su vase nazory k tejto teme. Mam kontaktovat predajcu a dat prezriet auto? Na palubovke mi nic extra nesvieti, po nastartovani vozidla vsetko pekne zhasne, ako ma.

Vopred Dakujem.
S pozdravom,
Herold
Reklama
 

zulyk
Příspěvky: 313
Registrován: čtv črc 15, 2010 7:56 pm
Bydliště: Vranov nad Topľou

Re: Rio MY2012 1,4 CVVT - zvuk motora - jemne cvakanie

Příspěvek od zulyk »

odpovedal si si v podstate sam, ked nieje ziadny problem, tak naco problem vytvaras, jemne cvakanie vydavaju aj "vstrekovace" (ked sa nemylim)

jazdi normalne dalej, striedaj otacky, kedze je auto v zabehu a uzivaj si jazdu :wink:
Kia Rio II 1,4 SPORTY rv. 2010

Tropical Red
hccssn
Příspěvky: 2
Registrován: pon bře 05, 2012 6:28 am

Re: Rio MY2012 1,4 CVVT - zvuk motora - jemne cvakanie

Příspěvek od hccssn »

Dobry den,

dakujem za odpoved.
Nakoniec som sa spytal na to cvakanie, ked som odovzdaval docasnu SPZku :)
Obchodak mi potvrdil, ze ten zvuk vydava elektronika - spominal casovac ventilov a "vstrekovanie" :)

Topic moze byt uzavrety.

S pozdravom,
Herold
Zamčeno