MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Plánujete kúpu tohot modelu KIA? (KIA SOUL)

ano - pači sa mi
19
86%
nie - nepáči sa mi
3
14%
mozno - niesom presvedceny
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 22

gazda
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 13, 2010 12:39 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od gazda »

mirecek píše:SOUL som si kupil v marci, vo vybave EX. Najazdil som zatial okolo 6000km a som celkom spokojny , lepsie auto som este nemal ;) Jazdenie je paradne, vyhlad, plno miesta... Spotreba sa drzi okolo 8 litrov, ale uz sa mi ju podarilo stlacit aj na 7, s lahkou nohou :) Cize da sa, len na dialnici musim ist menej ako 130. Inak neviete niekto poradit, kde sa daju zohnat plechove disky? Potrebujem na zimu, ale 15 palcove. Najlacnejsie co som nasiel, stali 60€. Neviete o niecom lacnejsom? A dalej zhanam nejaky kryt batozinoveho priestoru, ale original stoji tusim okolo 160€, co sa mi zda celkom dost za kusok plastu. Nevideli ste niekto niekde neoriginalny, v idealnom pripade roletovy? A este jedna otazka - neviete niekto o dobrom sposobe, ako vyuzit tu misku, kde ma verzia TX subwoofer? Ak nie, budem si tam musiet zasadit fialky, lebo nejake prakticke vyuzitie to pre mna nema...
Ale inak nelutujem, ze som sa rozhodol pre SOULa :)
S pozdravom, Miro

http://vltava2000.cz/martinek-auto/good ... odsID=3063
http://www.agauto.sk/sk/?keywords=kia+soul
tu je typ na tvoju dieru v strede: http://translate.google.com/translate?h ... .google.sk


ja este Soul nemam a ani mat nebudem - nemam na to ..
_______________________
KIA SOUL 1,6 CRDi TX
Reklama
 

brunkaa
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 07, 2009 6:01 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od brunkaa »

saldy píše:Ahoj
tak já vážně uvažuju o soulu active,i když peníze budou až někdy v létě, je pravda že několik malých nedostatků má a dovozce se dušuje že hned s další sérií budou odstraněny.Zatím jsem se v něm nesvezl ale designově se mi moc líbí.Pouze se nemohu rozhodnout mezi motorem,ten dízl bude mít asi větší výkon ale nevím jestli to za ten příplatek stojí.


Ahoj ja mám kia soul som s ním veľmi spokojná mám KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red stredná trieda červenú prístrojovou doskou a interier v červeno čiernej farbe je to nádherné, klíma , hmlovky dá sa aj ako N1- podnikateľské účely. Mám ho nastriekané ešte raz na červeno lebo souli majú málo farby na sebe a od kamienkov sa robili bodky. Chcem však odstúpiť od lízingu s rodinných dôvodov teraba platiť už len 3 roky a ja mám auto 2 roky a 26 300 km ja som s ním strašne spokojná benzín spotreba 5,5-5,8L na 100 km. Ja soul odporúčam je pohodlný, šikovný na ceste a veľmi elegentný.
rudolf.tomka
Příspěvky: 80
Registrován: ned lis 22, 2009 5:40 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od rudolf.tomka »

@ brunkaa , ten príspevok nemá hlavu ani pätu, "tak som veľmi spokojná s autom, a má spotrebu 5,5 l benzínu / možno v Nitre nie sú také kopce ako tu v BJ / :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , to je fór ,či čo, a chceš ho predať alebo čo :?: :(
KIA SOUL LX 1,6 CVVT tomato red
Odpovědět