NOVE FORUM

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Odpovědět
milosh
Administrátor
Příspěvky: 188
Registrován: ned srp 28, 2005 11:30 am

NOVE FORUM

Příspěvek od milosh »

Vitejte na novem foru, jeste dost veci budu muset predelat aby to aspon castecne pripominalo to stare ale jinak by vse melo jet vcetne prihravani obrazku z disku.

Lze vytvorit i podkategorie u jednotlivych sekci takze kazdy model muze mit rekneme 6 kategorii ale celkove se to na uvodni strane fora nepozna pouze po kliknuti na ten ktery model se zobrazi vice polozek a ne jen milion prispevku pod sebou.

Muzete sem psat namety na kategorie jako motor, podvozek atd... a pokud nekdo chcete osobne neco sdelit tak jsem na icq 99844114
Reklama
 

milosh
Administrátor
Příspěvky: 188
Registrován: ned srp 28, 2005 11:30 am

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od milosh »

Pokud pouzivate RSS ctecku tak si do ni muzete pridat i tento web - https://www.kia-club.net/
milosh
Administrátor
Příspěvky: 188
Registrován: ned srp 28, 2005 11:30 am

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od milosh »

Dnes jsem presunul uzivatele, kteri spatne zaklikli pri registraci svuj vek (13let a min) a tim padem nevideli nektere sekce, do standartni kategorie REGISTROVANI UZIVATELE, takze kdo jste mel podobny problem uz by to melo by ok, ale davejte si na to pozor kdyz se registrujete a na co klikate, nejednou se mi stalo ze mi prisel mail od cloveka 40-ti leteho ze nebude posilat zadny mail podepsany rodici kteri uz neziji nebo neco podobneho a ze mu neni 13. Kdyz nekdo neumi cist pak je tady problem :wink:
milosh
Administrátor
Příspěvky: 188
Registrován: ned srp 28, 2005 11:30 am

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od milosh »

Forum bylo dnes aktualizovano 8)
milosh
Administrátor
Příspěvky: 188
Registrován: ned srp 28, 2005 11:30 am

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od milosh »

Pridal jsem kategorie Nové Picanto a Nové Rio 8)
Odpovědět