LPG zaruka, skusenosti ...

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Odpovědět
krskin
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 15, 2011 4:12 pm

LPG zaruka, skusenosti ...

Příspěvek od krskin »

Plyn do auta v zaruke + skusenosti vsetky typy od Kie

Este som nieco podobne nenasiel tak zakladam novu temu tada ak ano bolo to dost rozhadzane a bolo by lepsie to pridat ako hlavnu temu a nie to rozhadzovat podla znaciek.
Chcel by som sa opytat ci ma niekto skusenosti s LPG a ako to je zo zarukou v pripade montaze.
Dnes som sa informoval na centrale v BA kde my povedali ze zaruka na motor automaticky pada.
Avsak stretol som sa aj z nazorom ze to zavisi ako sa k tomu postavi autorizovany predajca kedze jeden uzivatel my hovoril ze mu s tim problem nerobili a povedali ze zaruka nepada cize je to o dohode aj ked je to otazne ked pridem na zarucnu opravu - mozno zmenia nazor.
Ak ma niekto podobne skusenosti dajte prosim vediet a ak sa da aj mesto v ktorom auto servisujete, popripade aj skusenosti poruchovost a pod ( aj negativne).
Zatial som rozhodnuty 50:50 kedze by som mohol prist o 7 rocnu zaruku. Budem to preverovat tak uvidim ako dopadnem v PN popripade TT.
Mam Kia sportage 2.0 Benzin 2010.
Kolegovia maju zatial iba pozitvne skusenosti a jazdia na LPG bez poruchy.
A dalsia zaujimavost ze uz aj Kia bude dodavat auto s LPG ale napriek tomu sa brania zubami nechtami.
Dakujem
Reklama
 

MaTToS
Příspěvky: 274
Registrován: sob bře 14, 2009 5:49 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG zaruka, skusenosti ...

Příspěvek od MaTToS »

LPG budem davat do RIA nasledujuci tyzden je to 1,4 16V a co sa zaruky tyka tak zaruku nestracas, zaruka bude obmedzena resp. ziadna na diely ktorych sa instalacia LPG priamo dotyka, tym sa mysli vrtane casti pri montazi nadrze, vrtanie do sacieho potrubia atd.
logicky ked pri montazi plynu vyrezu dieru do narazniku, vyrezu dieru do karoserie tak na takto poskodene diely si zaruku stratil ale myslim si ze to ti môze byt jedno, co sa motora tyka tak tam je to individualne, ak sa poskodia sedla ventilov a podpalia ventily z dôvodu nedostatocneho mazania nakolko v LPG niesu ziadne aditiva ako v benzine ani nic podobne tak to samozrejme nejde reklamovat preto si treba do auta dat nainstalovat FLASHLUBE ktore sluzi na domazavanie ventilov a ochranu hlavy valcov prave pre japonske a korejske motory .
Ale neda sa tvrdit ze prides o 7 rocnu zaruku pretoze zaruku stratis na casti karoserie a zariadenia vozidla poskodene ci teda skôr zasiahnute montazou LPG .Takze co sa rizika tyka tak pri spravnej montazi a nastaveni LPG, aplikacii Flashlube je v dnesnej dobe pouzivanie LPG pre motor bezpecne .
KIA RIO II Sporty 1,4 16V 71kW- Midnight Black + LPG Solaris + folie by SAXO
Obrázek :arrow: LPG
Obrázek
Odpovědět