autožárovky Philips nebo Osram

Odpovědět
Pigalus32
Příspěvky: 16
Registrován: úte dub 08, 2008 10:42 am

autožárovky Philips nebo Osram

Příspěvek od Pigalus32 »

Poraďte někdo jaký jsou lepší Philips X-treme Power nebo Osram Night Breaker.Pro_Ceed je super ale stále nevychytali to osvětlení.Nesvítí zrovna moc dobře tak to chci dohnat žárovkami.Ale který to je otázka?o cenu nejde. 8)
Reklama
 

Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

O xenony zájem nemáš ? :) myslím, pravé xenony, né nějaké náhražky v podobě barevných žárovek :)
Pigalus32
Příspěvky: 16
Registrován: úte dub 08, 2008 10:42 am

Příspěvek od Pigalus32 »

Což xenony by byly super,ale mám auto teprve 14 dní a ještě přes úvěr.Tak asi nebudu moct zasahovat do vozu tak jak bych chtěl.Nemusí být xenony,který jsou montovaný dodatečně,zapsaný v techničáku?A rozhodně by to neměly být KITy.Už jsem viděl pár ohořelých aut :cry:
Uživatelský avatar
Bezo
Příspěvky: 14
Registrován: pát úno 13, 2009 9:31 am
Bydliště: Vranov nad Topľou
Kontaktovat uživatele:

Re: autožárovky Philips nebo Osram

Příspěvek od Bezo »

ja som za osram night breaker...uz ich mam asi polroka...viditelnost je uzasna :)
Kia Rio II Sporty, 1.4 16V
aBBotik
Příspěvky: 5
Registrován: ned bře 22, 2009 11:05 am

Re: autožárovky Philips nebo Osram

Příspěvek od aBBotik »

Priklanam sa na stranu Osram nightbraker viditelnost je ovela lepsia a aj to svetlo lepsie vyzera. Nieje zas az take modre ako na tuningerskych 120kach :mrgreen: no je to lepsie ako ta zakladna zlta. No pri vyemene ziaroviek som zistil ze bud niesom uplne technicky typ nakolko ich vymena na ceste alebo aj v garazi by bola pre mna dost velky problem. Na jednej strane za svetlami sa nachadzaju nadrzky na tekutiny a na druhej je baterka ktoru mam zastriekanu blombovacim sprejom a tak mi neostavalo nic ine ako volat do servisu. Odporucam pridat aj neake ine ziarovky do parkovaciek aby ten farebny rozdiel nebol az taky velky.
pavel2
Příspěvky: 32
Registrován: stř bře 25, 2009 5:03 pm

Re: autožárovky Philips nebo Osram

Příspěvek od pavel2 »

Měl jsem OSRAM, ty vydržely 1 rok. Potom jsem si koupil PHILIPS, celkem 4 na dvě auta a ty vydržely jeden a půl roku. Všechny 3 PHILIPS zhořely na obou autech v rozpětí čtrnácti dní. Bylo to po mrazech v zimě. Nevím co si mám o tom myslet. Přitom na jednom autě mám denní světla, takže nebyly tak namáhané. Záruka je na ně 6 měsíců, takže jsou to vyhozené peníze.
aBBotik
Příspěvky: 5
Registrován: ned bře 22, 2009 11:05 am

Re: autožárovky Philips nebo Osram

Příspěvek od aBBotik »

zaruka pol roka ako kde...na SVK mas na vsetko zaruku dva roky... mne jedna ziarovka odisla asi po par mesiacoch osramka, dal som ju vyreklamovat a uvidime ako dlho potiahne. no v kvalite svetla je to ovela lepsie ako obycajne ziarovky.
cmeliak
Příspěvky: 3
Registrován: úte říj 06, 2009 2:56 pm

Re: autožárovky Philips nebo Osram

Příspěvek od cmeliak »

ja som dal prednost Osram cool blue, samozrejme stretavácie aj dialkové, + obrysové. Zajtra by my mali doraziť, takže uvidím ako sa naseriem pri ich výmene.
Odpovědět