Porucha štartéru

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
klubo
Příspěvky: 6
Registrován: čtv úno 11, 2010 2:01 pm

Porucha štartéru

Příspěvek od klubo »

Takže moja porucha bola nasledovná.Pri pokuse o štart sa mi ozývalo len cvakanie v priestore od štartéru a motor nič.Volal som do Kia servisu kde mi bolo povedané, že je to jednoznačne vybitá batéria aby som nevolal Kia asistence že si to inak zacvakám.Tak batéria šla von dobiť a potom to zas chvíľku šlo.Asi tak týždeň a znova to isté. Pomyslel som si zlá batéria a rozhodol som sa kúpiť novú a silnejšiu.V nedeľu som ju založil a auto zas pekne šlo.Ale len do pondelka poobedia.Potom nič.To bolo moje rozhodnutie už potom rýchle a tú Kia asistence som zavolal. Odtiahli do servisu v MT a počúval som zas a len pesničku o nefunkčnej baterke a že som nechal otvorené dvere nevypol svetlá alebo nezavrel kufor.Po mojom naliehaní že to asi ťažko a že mám baterku novú a premeranú a že mi to pripadá na pokazený štartér sa rozhodli že sa teda povenujú jemu.No a čuduj sa svete štartér bol off.Vraj zle tesnil a bol z vnútra tak zahrdzavený že bol nefunkčný.Chválabohu vymenili v rámci záruky a už týždeň všetko šlape tak ako má.Takže ak sa niekto s niečím podobným stretol tak nech skúsi aj túto možnosť.
Reklama
 

Odpovědět