elektrony 15" alebo 16"

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
scorn
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 24, 2010 12:28 pm

elektrony 15" alebo 16"

Příspěvek od scorn »

caute,
som majitelom KIA SOUL 1,6 CVVT a chcel by som po zime kupit elektrony. Teraz mam plechace 15", iba ze sa neviem rozhodnut ci 15" alebo 16", ktory rozmer by ste mi doporucili, pripadne ake.

dakujem
Reklama
 

korkam
Příspěvky: 10
Registrován: stř lis 25, 2009 5:02 pm

Re: elektrony 15" alebo 16"

Příspěvek od korkam »

Čau já mám 15" DOTZ SHURIKEN kupoval jsem je na alcar.cz mají tam na soula celkem výběr.
určitě si vybereš
scorn
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 24, 2010 12:28 pm

Re: elektrony 15" alebo 16"

Příspěvek od scorn »

cau, dakujem za info aj za stranku. Vyzeraju super. Ak sa ta este mozem opytat vybral si si 6.5x15 5/114.3 ET:40 alebo 48. A su k nim potrebne aj tie vymedzovacie podlozky, alebo nie? Sorry, ale nejak sa do toho nerozumiem a preto potrebujem trochu poradit. Dik.
Balki
Příspěvky: 18
Registrován: pát kvě 01, 2009 10:11 am

Re: elektrony 15" alebo 16"

Příspěvek od Balki »

scorn píše: A su k nim potrebne aj tie vymedzovacie podlozky, alebo nie?
No jazdit sa da aj bez nich....kedze disky sa robia s niekolkymi velkostami stredovej dieri ( nie pre kazducke auto tj. model a typ zvlast ), tak sa na vyplnenie rozdielu pouzivaju tieto vymedzovacie kruzky, mal by si ich dostat automaticky k diskom teda bez priplatku!!!! ak budu za to pytat peniaze, vyber si iny obchod. ET40 - tieto disky budu blizsie k falcu blatnika ako disk s ET48, teda defakto rozsiris napravu o 8mm na kazdu stranu, auto bude mat lepsiu stabilitu.
Odpovědět