karoseria

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
wayo
Příspěvky: 37
Registrován: sob úno 06, 2010 10:37 am
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

karoseria

Příspěvek od wayo »

zdravim

prave som umyval auto pred domov kedze sa uz oteplilo a chcel som zmyt sol

denne svetlo mi umoznilo vidiet ze mam otukanu farbu na prednej maske a kapote a dokonca aj pri stierkach pri kolesach

nemam metalizu ale aj tak by to tak lahko nemalo obit nie???

mrknite si na auta kto nema metalizu ale aj ked mate ci mate podobny problem

diky

PS: v pondelok idem do predajne tak sa aj tam spytam
KIA SOUL 1,6 LX
Reklama
 

rudolf.tomka
Příspěvky: 80
Registrován: ned lis 22, 2009 5:40 pm

Re: karoseria

Příspěvek od rudolf.tomka »

nooo konečne sa ozval niekto s týmto problémom , ktorý ma trápi celú zimu, obitá maska, podbeh a zadné dvere s blatníkom vzadu. Posielal som foto aj do Blavy aj do KIA Bardejov, napísali mi , že sa mám zastaviť. Je to momentálne zbytočné , lebo auto potrebujem a keby to chceli prestriekať v rámci záruky / čo si neviem predstaviť po každej zime :?: / tak si nechajú v servise 4-5 dní a chytím dajaké kamienky zase a kasňa obitá. Budem to riešiť až na jar. O tomto probléme je téma aj na http://www.kia-club.org/portal.php , ale je málo majiteľov SOUL. Niktorí píšu aj o kvalite farby , keďže sme v EU tak sa používajú vodou riediteľné kvoli ekológii.. :?: resp. moj názor je zvýšiť ET na diskoch na 48-50 ,aby viac vošiel pod blatník. resp. upraviť okraje blatníka vo výrobe. Ja som to dnes trošku vyretušoval obyčajnou pastelkou a trošku leštidla na to , a ani to nevidno :mrgreen: Rudo , 0907419809 sieť O2 , skype - rudolf.tomka
KIA SOUL LX 1,6 CVVT tomato red
schreeder
Příspěvky: 59
Registrován: úte čer 30, 2009 5:21 pm

Re: karoseria

Příspěvek od schreeder »

mam s tým taktiež problem..hlavne na prednej maske mam dost poobíjane od kamienkov.mam metalizu jawa brown a dost to vidno tie biele body...kupil som si v kii taku sadu na taketo opravy za 14 eur..oni to objednavaju myslim z lakovní kde sa lakuju souly. Sklada sa z dvoch casti..taky priesvitny lak..a normalny metalizovy lak co je na aute..vraj to vsetko pekne zakryje..tak uvidime..este musim zistit ako to najlepsie naniest..
wayo
Příspěvky: 37
Registrován: sob úno 06, 2010 10:37 am
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: karoseria

Příspěvek od wayo »

zisti odskusaj sprav foto pred a po a daj vediet ako to dopadlo

diky
KIA SOUL 1,6 LX
mischko
Příspěvky: 63
Registrován: úte říj 13, 2009 1:50 am

Re: karoseria

Příspěvek od mischko »

ked vyskusas, tak daj vediet.. ja mam tiez tu farbu, tak aspon to otestujes :D
inak dost to nasere ked umyjes konecne auto a su tam tie biele bodky.... mozno sme mali vsetci kupit bielu farbu :lol:
xsmejkalk
Příspěvky: 11
Registrován: pát zář 18, 2009 7:18 am

Re: karoseria

Příspěvek od xsmejkalk »

Zdravím! Bohužel se k vám musím přidat. K těm bodkám nad maskou mám však hodně obouchanou hranu lemu pravého zadního blatníku, který navazuje na dveře. Obouchaný lak je i na levé straně, ale vpravo je to asi 50x horší. Koupil jsem zatím spray, který po našplíchání do kalíšku nanáším malinkým štětečkem, ale na hranu pravého lemu blatníku jsem nanesl souvislou vrstvu v délce cca 20 cm.
A to má za sebou první zimu...
Už jsem objednal ochrannou folii CARSHIELD, kterou ta místa polepím a snad to aspoň trochu pomůže.
Nazdárek!!!
1.6 CVVT tomato red
rudolf.tomka
Příspěvky: 80
Registrován: ned lis 22, 2009 5:40 pm

Re: karoseria

Příspěvek od rudolf.tomka »

KIA SOUL LX 1,6 CVVT tomato red
Deepka
Příspěvky: 1
Registrován: čtv srp 05, 2010 10:48 am

Re: karoseria

Příspěvek od Deepka »

Buďte rádi, že se vám objevili jen bílé tečky. U mě se objevila přímo rez. Teď jsem byla na garančce, tak mi slíbili přestříkat a natáhnout fólii, ale musí se domluvit z dovozcem. Jak to tu tak čtu, myslím, že se s tím dovozcem domluvit budou muset...
schreeder
Příspěvky: 59
Registrován: úte čer 30, 2009 5:21 pm

Re: karoseria

Příspěvek od schreeder »

mne sa na par miestach tak isto objavila hrdza...na garancnej nechceli verit že to ma par dní a zdrdzavelo to......merali mi hrubku laku a budu prelakovavat dvere zadne....že vraj je tam tenký lak.....no zbytok laku na celom aute nemerali ale to budu predo mnou merat este......lebo že zbytok auta je v poriadku...comu neverím....
dinko331
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 20, 2011 4:36 pm

Re: karoseria

Příspěvek od dinko331 »

Zdravím v auguste 2010 som si kúpil SOUL po mesiaci som ho reklamoval pre oderky
od kamienkov , okrem odhovárania v servise , že mi ho nezreklamujú a podobne na nakoniec mi ho
zreklamovali žiaľ opäť je to isté a horšie na hranách auto začína korodovať.
vannilla
Příspěvky: 57
Registrován: ned srp 02, 2009 1:29 pm

Re: karoseria

Příspěvek od vannilla »

To je hnus toto,co pises. :shock:
Kia Soul 1.6 CVVT Vannilla Shake
Pepetko
Příspěvky: 1
Registrován: úte čer 21, 2011 10:04 pm

Re: karoseria

Příspěvek od Pepetko »

caute ja mam soula uz pomali rok aj pol a ta farba je katastrofa 11 jula mi idu cele auto striekat ale podla mna to neni riesenie mali bi sme sa spojit a vsetci soulaci reklamovat lebo nas odbijaju a platime za nekvalitu je to nefer lebo oni vedia dobre ze na vsetkych souloch je nekvalitna farba ale nic stym nerobia takze nedavajte sa odbit a reklamujte inak sa to nevyriesi
stas.jan
Příspěvky: 5
Registrován: ned úno 26, 2012 10:46 am

Re: karoseria

Příspěvek od stas.jan »

ahojte soulaci, tak ja som po druhej garancke dostal radu ze to treba prestriekat, prelakovat, cca 300 euri za to ze ty sikmoockovia setria... potom navrhoval nalepit foliu, ktora by mala zakryvat len urcitu cast dvier, teda ostatne sa moze casom tiez znova poskodit. vraj to nemozem reklamovat, lebo na to sa vraj zaruka nevztahuje. cert to ber. ak si dam tie dvere urobit aj prahy, nafotim, poslem fotky, zatial mi to nekoroduje a z nedostatku financii to neriesim. potom by som tam chcel dat nalepit folie, ktore budu nalepene pod umelou listou po celej dlzke auta, hlavne kokova cast. prednu masku a kapotu som vyriesil jednoduchsie, dal som si usit kozeny navlek na kapotu a masku, cize kym su kamienky na ceste nosim to na aute, fotku prilozim, snad coskoro a aj kontakt ak budete potrebovat :-)
Odpovědět