Poruchy soul

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
vannilla
Příspěvky: 57
Registrován: ned srp 02, 2009 1:29 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od vannilla »

No,co sa tyka toho startu,tak dnes som tam fukol 98 oktan z Lukoilu a pekne som natankoval,uz som jazdil na rezerve dnes cely den,sadnem do auta,startujem,nejde.Asi 10krat som to skusil a naskocilo nakoniec no a potom som startoval este 4krat a normalne chytilo na prvykrat.Este uvidim ako sa to bude spravat po rano a pocas zajtrajsieho dna.Ak to bude dobre,tak potom to je tesco benzinom a tym padom som tam dotankoval a vobec s 95 oktanom by som tymto padom skoncil.

Daj vediet ako si pochodil potom v servise,ja zachvilku pojdem na 4 garancnu,takze aby som vedel tiez co to povedat.
Kia Soul 1.6 CVVT Vannilla Shake
Reklama
 

mirecek
Příspěvky: 12
Registrován: pon zář 14, 2009 1:05 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od mirecek »

Tak mam za sebou druhu garancku, ale nanestastie som pri nej nemohol byt osobne, takze co sa tam dialo neviem. Ale vraj sa pozerali na to startovanie a malo by to byt v pohode, ale ze keby mi to zase blblo, tak mam prist. No zatial je to OK, uvidim, co bude neskor.
FilipePedro
Příspěvky: 19
Registrován: sob bře 27, 2010 2:51 pm
Bydliště: Drženice

Re: Poruchy soul

Příspěvek od FilipePedro »

Zdravým po dlhom čase som zas na fóre :-)

Nestalo sa vám že počas zaradenej spiatočky a pomalého rozbiehania to vydáva čudne kvilivé zvuky ???
OPAKUJEM UŽ PRI ZARADENEJ SPIATOČKE A PÚŠŤANÍ SPOJKOVÉHO PEDÁLA :roll:
Mne už asi tri krát neviem či je to spojka ??? Zanedlho mam druhú garančku tak im to budem musieť povedať.

Ps: poradte niečo na škrabance pri kľučkách ! :?:
Nakerino
Příspěvky: 18
Registrován: úte kvě 18, 2010 3:23 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od Nakerino »

Tak s tymi zvukmi ti neporadim,lebo sa mi to nestalo....ale s tymi skrabancami som si poradil hned za nova , ked som dal lepit na zadne blatniky ochrannu foliu proti kamienkom.Samozrejme pri praci vznikol nejaky ten odpad,tak som ten odpad dal chlapcom nalepit pod klucky....presne to vyslo na vsetky 4....akurat na kufri nemam....tebe odporucam ked to mas uz velmi doskrabane si to ist dat strojovo vylestit za par korun a nalep si tam foliu.Je to super a vobec to nevidno.Ked umyjem auto od soli pridam fotky ;-)
Kia Soul 1.6 CVVT TX, Black,Navi,Parking camera,Xenon Bulb
schreeder
Příspěvky: 59
Registrován: úte čer 30, 2009 5:21 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od schreeder »

KONEČNE niekto kto ma ten istý problém pri spiatočke a pomalom cuvaní.....na 1 garancke som to povedal.že sa to ozýva najviac pri cuvaní do kopca...na co mi technik vyhlasil že dvaja boli auto skusat a nič nehučalo...tak som to nechal tak.....2 dni nič a zas..teraz už to kvílenie trpím pri cuvaní po rovnej ceste načo sa otáčaju aj ludi na ulici..teraz sa odbit nenecham sam pojdem z nimi skusat spiatočku..este 5000 km a idem tam
vannilla
Příspěvky: 57
Registrován: ned srp 02, 2009 1:29 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od vannilla »

Ved aj mne to robi pri cuvani,ale nieje to nejako velmi hlucne,ale huci to pri tej spiatocke iba.Soul ma svoju muchy,ktore pridu casom,ale mam na salame dokedy to ide,tak to nieje dovod pre mna sa natahovat v servise.Teraz uz idem na stvrtu garancnu.
Kia Soul 1.6 CVVT Vannilla Shake
schreeder
Příspěvky: 59
Registrován: úte čer 30, 2009 5:21 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od schreeder »

ale ja nepocujem radio ani pri cuvani a to ma nastve :))
FilipePedro
Příspěvky: 19
Registrován: sob bře 27, 2010 2:51 pm
Bydliště: Drženice

Re: Poruchy soul

Příspěvek od FilipePedro »

Diki za tip Nakerino :-)
Uf už som myslel že mi šibe,s tou spiatočkou a že to robí len mne no ved ja im dám na garančke :twisted: budu makat jak ,,škovbike"
Ps:na tie škrabance som dnes videl takú ceruzku asi turtle wax ano toto je ono http://www.turtlewax.com/main.taf?p=2,1,4,39
neviete či to pomáha ???? aby som nekúpil kopec eur fuč a nič :) DÁM SI PORADIŤ ???
vannilla
Příspěvky: 57
Registrován: ned srp 02, 2009 1:29 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od vannilla »

Nemam ani sajnu o tej fixe na lak,vyskusaj a nechame si vsetci poradit. :D
Kia Soul 1.6 CVVT Vannilla Shake
rudolf.tomka
Příspěvky: 80
Registrován: ned lis 22, 2009 5:40 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od rudolf.tomka »

KIA SOUL LX 1,6 CVVT tomato red
wayo
Příspěvky: 37
Registrován: sob úno 06, 2010 10:37 am
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Poruchy soul

Příspěvek od wayo »

mal niekto problem s dialkovyumi svetlami? mne nejdu ale ak bliknem tak v pohode idu ale ked chcem vnoci prepnut aby stale svietili tak nejdu vobec stale len stretavacie
KIA SOUL 1,6 LX
vannilla
Příspěvky: 57
Registrován: ned srp 02, 2009 1:29 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od vannilla »

wayo píše:mal niekto problem s dialkovyumi svetlami? mne nejdu ale ak bliknem tak v pohode idu ale ked chcem vnoci prepnut aby stale svietili tak nejdu vobec stale len stretavacie
S tym som sa este nestretol,ale treba ist do servisu na reklamacku.
Ja menim teraz predne sklo,ktore prasklo cez havarijnu poistku.
Kia Soul 1.6 CVVT Vannilla Shake
klubo
Příspěvky: 6
Registrován: čtv úno 11, 2010 2:01 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od klubo »

vannilla píše:
wayo píše:mal niekto problem s dialkovyumi svetlami? mne nejdu ale ak bliknem tak v pohode idu ale ked chcem vnoci prepnut aby stale svietili tak nejdu vobec stale len stretavacie
S tym som sa este nestretol,ale treba ist do servisu na reklamacku.
Ja menim teraz predne sklo,ktore prasklo cez havarijnu poistku.


stačí si zapnúť svetlá na normálne a nie denné svietenie a pôjdu ti :D
wayo
Příspěvky: 37
Registrován: sob úno 06, 2010 10:37 am
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Poruchy soul

Příspěvek od wayo »

diky za reakcie ale nebolo to tym ze som neprepol ale ze kontakt bol zly ale uz to je ok
KIA SOUL 1,6 LX
FilipePedro
Příspěvky: 19
Registrován: sob bře 27, 2010 2:51 pm
Bydliště: Drženice

Re: Poruchy soul

Příspěvek od FilipePedro »

No super prvá porucha ale to bol Sok !!!!!!!!!!
1.8.2011 som sa vybral na nákup do Avionu-zchadzam z obchvatu zrazu sa rozsvietila Oranžová kontrolka motora.Z autom začalo trhať a strácalo výkon !
Ani 3jka nevládala to bol šok pozerám ako puk,dal som za 2 a pomaličky k Mekaču na parkovisko.Tak som otvoril kapotu popozeral nič viditeľne zle !
Vytočil som Kia Asistens _ za 30min prišla odťahovka a zobrali ma na servis naTuhovsku cestu 7.
Bolo asi pol siedmej večer tak mi povedali že mi na druhy deň zavolajú čo je porucha a kedy bude auto hotové.
Na druhy deň mi zavolali že sa pokazil OCV VENTIL že ho majú na centrálnom sklade a na budúci deň to bude hotové,odskúšané-Tak aj bolo :-)
Musím pochváliť Milí a ústretový personál
Všetko samozrejme zdarma v záruke :-)
PS: nikdy nebudem ľutovať kúpu SOULA je môj miláčik :-)
Odpovědět