Poruchy soul

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
homie
Příspěvky: 1
Registrován: ned srp 07, 2011 5:14 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od homie »

KIA SOUL kupena 3.2009.
3.augusta som isiel nastartovat a nic. Starter tocil, ale motor nenabehol. Hned KIA assistance a odtah. Auto malo nabehanych iba 19000km a odislo palivove cerpadlo. Maximalne sklamanie.
Reklama
 

stas.jan
Příspěvky: 5
Registrován: ned úno 26, 2012 10:46 am

Re: Poruchy soul

Příspěvek od stas.jan »

ahojte soulaci, tak moje zavady...
- hlavne v zimnom obdobi som nemohol 2x nastartovat, teda nastartoval som, ale otacky sa drzali tak max okolo 200-300/min, tak som vypol motor, nastartoval a po case naskocil ako mal...
- zvlastne zvuky pri spiatocke a rozbiehani sa som zacal pocut az pri najazdenych 29-tis km.
- vzhladom na to, ze som minulu zimu preletel cez ladovy zamrznuty jarcek cez cestu cca 50-60 km/hod kt. bol vysoky asi 7-10 cm tak pocujem aj stab. tycky hlavne na pravej strane.
- audio, zacina rezonovat, taktiez ked mu zasibe tak empty usb, ide ma z toho slak trafit... moze to byt aj tym ze do toho pcham 16-gb usb kluc skoro plny pesniciek?
blindman
Příspěvky: 1
Registrován: pon zář 29, 2014 5:14 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od blindman »

zdravím, mám soul 2009, benzín, najeto cca 32000km, a dnes odpoledne si mi ozval zvuk při jízdě, jako bych něco za sebou táhl. Byl to plechový zvuk, auto jelo, při zastavení to ustalo. Znovu jsem se rozjel a pak otočil volantem při vyjíždění doleva a zvuk ustal. Nevím, co to má být. Pak auto jelo normálně. Ten zvuk bych přirovnal nějakému tření plechů o sebe. Nemáte někdo podobou zkušenost? Díky za info
matus157
Příspěvky: 1
Registrován: stř dub 29, 2015 8:25 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od matus157 »

Dobrý den,
Nedávno som si kupil Kia SOUL 1.6 93 kw BIFUEL (benzin,plyn) a začala mi svietit táto kontrolka? neviete čo by mohla to byt za chyba?

Matúš
Přílohy
Bez názvu.png
Bez názvu.png (140.86 KiB) Zobrazeno 8732 x
Odpovědět