StreetChallenge.unas - 100% ODVAZ!!!

Vše o srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Odpovědět
vasek
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 13, 2008 4:35 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

StreetChallenge.unas - 100% ODVAZ!!!

Příspěvek od vasek » ned črc 13, 2008 4:37 pm

Zdravím všechny příznivce tuningu a automoto! Tímto příspěvkem bych chtěl oznámit, že 19.7 bude pořádán topografický StreetChallenge pod názvem "Sakra, kde to jsme?". Bude to velmi zajímavá akce, takže kdo nebudete mít co dělat - určitě přijeďte, nudit se nebudete!

StreetChallenge je automobilová orientační soutěž, při které posádky musí projet kontrolními body a splnit na nich (většinou zábavné) úkoly. Soutěž se pořádá každý měsíc (většinou je to třetí sobota v měsíci), a pořádá se zatím pouze v Praze. Srazy jsou na parkovišti u továrny pneu Mitas v Praze 10 v ulici Pražská, kousek od autobusové zastávky linky 101 "U Průseku". Všechny informace ohledně každé soutěži, pravidla a archiv předchozích soutěží najdete na naších stránkách http://www.streetchallenge.unas.cz.
Ještě bych rád upozornil případné zájemce o účast, aby předem zaregistrovali svou posádku pomoci formuláře nebo SMS (kvůli pípravě soutěže).

Jinak jsou to super akce na které má přístup každý a zadarmo, při účasti startovné - 300Kc/posádka - z toho se pak skládá výhra. Budeme se těšit, a přejeme všem skvělou sezónu 08!

Leták pro příští StreetChallenge:

Obrázek

Reklama
 

Odpovědět