Sraz Kia

Vše o srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Odpovědět
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Sraz Kia

Příspěvek od Vlasta »

v sobotu 25.8.07 v kempu Višnová II u Roztok,Křivoklátu a Velké bukové..Příště upozorním dříve :P
Reklama
 

Beda
Příspěvky: 66
Registrován: stř kvě 02, 2007 7:31 pm
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beda »

Prvni na sraz jsem dorazil ja (Obrázek), asi tak v 9:50 ... vzdy chodim driv :D ... hledal jsem nejaky Kiaky po kempu, ale nasel jsem jen jedno Picanto zaparkovany u stanu a ty ke kiaclubu nepatrili. Tak jsem cekal u auta, protoze jsem pocital s tim, ze zbytek projede okolo, udelal jsem dve fotecky chaty Visnovka (ObrázekObrázek). Jako prvni se objevil asi po 15 minutach cekani pepan (svetle modry Cee'd (Obrázek)) i se svoji drahou polovickou (ja tam byl taky s tou moji 8)). Chvilku na to dorazil ludek_f, stribrny Cee'd (ObrázekObrázekObrázek). Pak se pepan snazili nahnat alespon vlafiho po telefonu. Hle po 45 minutach :? kdosi s tuningovou upravou predniho kufru (ObrázekObrázek) prijizdi k nam. Po uvitani s vlafim a debatenim, kam se presunem, prijizdi rodinny multimedialne vybaveny :shock: Carnival rizeny clenem multi (Obrázek). Presunuli jsme se tedy za kemp Visnova II. a tam krasne vyrovnali nase milacky (drahe polovicky prominou :lol:) (ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek). Zaclo foceni detailu: elektrony pepan (Obrázek), elektrony ludek_f (Obrázek), elektrony multi (Obrázek), bocni listy a zadni listy neoriginalni, palubovka pepan (ObrázekObrázekObrázek), palubovka a vsude mozne instalovane LCD multi (ObrázekObrázek) + Slovaci chteji zakazat koureni v aute a jak vidno multi uz je pripraven (Obrázek), najdete 10 rozdilu :?: (ObrázekObrázek) , detail parkovacich senzoru a tazneho zarizeni ludek_f (ObrázekObrázek), pavoucek vlafi (Obrázek). Po hodine debateni a prohlizeni aut dorazi kolem 12h dalsi Cee'd tentokrate to byl Majk (Obrázek). Slunicko parilo a tak jsme se sli obcerstvit do blizke restaurace (Obrázek). Ctvrt hodku po jedne dorazi konecne dalsi neCee'd :P je to Kreedd se Shumou (ObrázekObrázek). multi a Majk odjizdi a do nasi lajny pribyl p.d.s s Kia Rio (ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek). No a co se delo dal, chlapi debatovali o autech a vseho kolem nich a nase drahe polovicky urcite rozebiraly deti apod. :o Konec srazu byl nekdy kolem 16h :idea:

Pouzite prezdivky clenu jsou z www.kiaclub.cz
Omlouvam se, ale na tomto foru uz budu aktivni minimalne, najit mne muzete na jinem foru :)
Odpovědět