Zdravím.
Chcem sa opýtať, aké máte skúsenosti so 7 st. automatom DCT. Mám Ceed SW, 1,6 CRDi 100 kw, 2017.Aká je asi živostnosť spojky, mám nabehané 161000 km, cca 70% sú po dialniciach, zatiaľ v pohode, len som čítal že vraj živostnosť je len okolo 120000 km, a že to odíde náhle, nie ako pri klasickej spojke, tak či mám čakať nejakú zradu v blízkej budúcnosti. Vďaka.
spojka 7DCT
- Reklama
Re: spojka 7DCT
Ahoj, u 7st. DCT bych se toho zase tak nebál, hlavně když píšeš, že 70 % jezdíš po dálnici. To je pro tu převodovku a spojky mnohem lepší režim než popojíždění po městě, kolony, couvání do kopce nebo tahání přívěsu.
Těch 120 000 km bych nebral jako pevnou hranici, kdy to musí odejít. Někdo řeší spojky dřív, jiný najede podstatně víc. Při 161 000 km už je samozřejmě dobré být ve střehu, ale pokud převodovka řadí hladce, necuká při rozjezdu, neprokluzuje, neškube při přeřazení a nedělá problém při zařazení D/R, tak bych z toho nedělal dopředu tragédii.
Úplně „náhle“ to většinou taky nemusí odejít bez jakéhokoliv varování. Často se nejdřív objeví cukání při rozjezdu, vibrace, horší couvání, prodleva po zařazení rychlosti, případně pocit prokluzu. Pak už bych to řešil hned, ideálně diagnostikou v servisu, který tyhle DCT převodovky zná.
Za mě bych preventivně zkontroloval servisní historii převodovky, případně nechal udělat diagnostiku/adaptaci a kontrolu, jestli tam nejsou chyby. Jinak jezdit normálně dál a zbytečně to nerozebírat jen proto, že někde někdo napsal 120 tisíc km. Při dálničním provozu může vydržet klidně víc.
Těch 120 000 km bych nebral jako pevnou hranici, kdy to musí odejít. Někdo řeší spojky dřív, jiný najede podstatně víc. Při 161 000 km už je samozřejmě dobré být ve střehu, ale pokud převodovka řadí hladce, necuká při rozjezdu, neprokluzuje, neškube při přeřazení a nedělá problém při zařazení D/R, tak bych z toho nedělal dopředu tragédii.
Úplně „náhle“ to většinou taky nemusí odejít bez jakéhokoliv varování. Často se nejdřív objeví cukání při rozjezdu, vibrace, horší couvání, prodleva po zařazení rychlosti, případně pocit prokluzu. Pak už bych to řešil hned, ideálně diagnostikou v servisu, který tyhle DCT převodovky zná.
Za mě bych preventivně zkontroloval servisní historii převodovky, případně nechal udělat diagnostiku/adaptaci a kontrolu, jestli tam nejsou chyby. Jinak jezdit normálně dál a zbytečně to nerozebírat jen proto, že někde někdo napsal 120 tisíc km. Při dálničním provozu může vydržet klidně víc.