Tuning Cee'd

sTiLL
Příspěvky: 39
Registrován: pon kvě 28, 2007 8:07 am

Příspěvek od sTiLL »

Na slovenskej stranke KIA sa objavil novy katalog doplnkov:

http://www.kmss.sk/Portals/0/files/pris ... oplnky.pdf

Su tam aj nejake nove vecicky, odporucam pozriet.
Reklama
 

arm_power
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 06, 2007 1:16 pm
Bydliště: Praha-Vychod

folie

Příspěvek od arm_power »

tak dneska rano jsem si nechal zatonovat okna na kia ceed. fakt bomba!! dal jsem ty nejtmavsi co se da sehnat. na predni okna jsem dal svetlejsi abych mohl jet i za hranice. jsou homologovany a stalo to 5100. trvalo to asi 1h30min a vypada to auto tak o 70% lip nez driv..jsem stastny :)) taky jsem koupil chromovany 3D logo "transformers" ktere bohuzel v CR nikdy nesezenete..teda tento rok urcite ne. objednal jsem je z ameriky..a je taky moc hezky..a levnejsi nez ty hrozny 3d loga ktery prodavaj vsude po CR.!! fuj
ARM Unit
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

Re: folie

Příspěvek od Tony »

arm_power píše:tak dneska rano jsem si nechal zatonovat okna na kia ceed. fakt bomba!! dal jsem ty nejtmavsi co se da sehnat. na predni okna jsem dal svetlejsi abych mohl jet i za hranice. jsou homologovany a stalo to 5100. trvalo to asi 1h30min a vypada to auto tak o 70% lip nez driv..jsem stastny :)) taky jsem koupil chromovany 3D logo "transformers" ktere bohuzel v CR nikdy nesezenete..teda tento rok urcite ne. objednal jsem je z ameriky..a je taky moc hezky..a levnejsi nez ty hrozny 3d loga ktery prodavaj vsude po CR.!! fuj
taky mam otonovane. a mas recht vypada to lepe. hod fotku nebo odkaz jak vypada to logo.
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+ béžový prostě kocourek :-)
arm_power
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 06, 2007 1:16 pm
Bydliště: Praha-Vychod

logo transformers

Příspěvek od arm_power »

tady je to to logo...je to chromovany plast. super kvalita. uz to mam nekolik mesicu a drzi perfektne, vypada to perfektne. [URL=http://ukazto.com/?img=1743072,car_sticker-2.jpg][IMG]http://ukazto.com/img_small/1743072,car_sticker-2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://ukazto.com/?img=1743075,car_sticker-3.jpg][IMG]http://ukazto.com/img_small/1743075,car_sticker-3.jpg[/IMG][/URL]
ARM Unit
vladislav
Příspěvky: 21
Registrován: stř říj 03, 2007 12:29 pm

Příspěvek od vladislav »

Nechal jsem si zatmavit zadní okna..hned to auto vypadá lépe.... Obrázek
arm_power
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 06, 2007 1:16 pm
Bydliště: Praha-Vychod

folie

Příspěvek od arm_power »

ARM Unit
vladislav
Příspěvky: 21
Registrován: stř říj 03, 2007 12:29 pm

Příspěvek od vladislav »

Ta bílá vypadá moc pěkně a s kombinací s tím tonováním ještě lépe.... :wink: :wink:
arm_power
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 06, 2007 1:16 pm
Bydliště: Praha-Vychod

zvod s Peugeot 205GTI

Příspěvek od arm_power »

tak vcera vecer jsem jel do centra, konkretneji na florenc a uz od cernyho mostu jsem zavodil s nejakou 205gti. fakt bomba zazitek. jeli jsme jak magori, skoro jako ve filmu rychle a zbesile :) ale fakt!! mel rychlejsi rozjezd do 100kmh ale od 100kmh jsem ho dostaval jako nic. no a nakonec jsme se zastavili, pokecali, pochvalili jsme si navzajem auta a rozloucili se :)) tak zatim... Peace
ARM Unit
arm_power
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 06, 2007 1:16 pm
Bydliště: Praha-Vychod

pomoc

Příspěvek od arm_power »

nevite kde muzu sehnat pylovy, vzduchovy a olejovy filtr na kia ceed 1.4??
ARM Unit
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

Doporučuji autorizovaný servis a zakoupit v něm
arm_power
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 06, 2007 1:16 pm
Bydliště: Praha-Vychod

Příspěvek od arm_power »

koupil jsem olejovy filtr v ELIT autodily za 150kc. ted jeste pylovy a vzduchovy a bude to kompletni. nebude mi to stat 5500kc jako v originalnim servisu ale nejakych 1500kc a udelaj mi to stejne jako v originalnim...a to se vyplati :) olej penzoil budu mit uplne zdarma treba atd. a taky kontrolu auta pocitacem budu mit zdarma.
ARM Unit
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

mě je jedno kolik tě co stojí, nebo co máš zadarmo :) ty můžeš mít problémy se zárukou :wink:
arm_power
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 06, 2007 1:16 pm
Bydliště: Praha-Vychod

Příspěvek od arm_power »

ne, se zarukou problemy nebudou, volal jsem na kia servis, a rekli mi ze pokud to vymenim za originalni dily kia, tak zadny problem mit nebudu. pred asi trema lety plati pravidlo ze pokud to vymenis v neorig servisu tak zanikne zaruka..ale to tak neni uz. a jesli se mylim tak bych chtel videt kde je to presne napsane. peace
ARM Unit
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

od prodejce mám jinou informaci...
arm_power
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 06, 2007 1:16 pm
Bydliště: Praha-Vychod

Příspěvek od arm_power »

to ja taky, ale pak jsem volal na kia servis a rekli mi tohle. a hlavne ani jeden z prodejcu nevi kde je to napsany, chtel jsem to mit od nich potvrzeny ze to zanikne, ale nevi kde to je. rekli mi, zkuste to najit na internetu. co to ma znamenat?
ARM Unit
Odpovědět