Krytky ve střešní liště

Odpovědět
angel
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 14, 2007 2:45 pm

Krytky ve střešní liště

Příspěvek od angel »

Dříve či později se krytka ze střešní lišty ztratí. Mě se to bohužel již podařilo. Chtěl jsem ji jako korunovou či desetikorunovou záležitost objednat u prodejce. Raději hned dvě, do rezervy. Ale vše je jinak. Slováci to dodávají prý jedině včetně celé lišty, za cca 1000,- Kč. Tak vyjde jedna krytka za 500,-. Neztrácejte špatně řešené krytky, vyhodí Vám je třeba i kotouče v myčce...
Reklama
 

ivošek
Příspěvky: 37
Registrován: sob srp 12, 2006 9:46 am

Příspěvek od ivošek »

Kdyby byli pořádně nasazené, určitě by se to "kartáčku" v myčce nepodařilo! Myslím, že když si s tím i člověk musí trošku zlámat nechty, nežli je dostane ven, tak o opravdovém nebezpečí ztráty bych raději nemluvil.. :roll:
Samozřejmě ale netvrdím, že jsou tyto krytky nápadem, který by si korejci měli nechat patentovat.
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

Příspěvek od Tony »

tak mě se to snad nestane protože nemám v plánu jezdit do myčky. jen ti tam zkurv. lak! :evil: hele nevíte nekdo kolik si kia uctuje za nosič kola??? a jestli tam treba nesedi i z jineho auta? treba oktavky.
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+ béžový prostě kocourek :-)
srnecek
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 06, 2007 3:07 pm

Příspěvek od srnecek »

Tak mě se to stalo :D a bez myčky. Prostě jsem přišel k autu a krytka byla fuč. Bud byla špatně připevněná z výroby nebo se nějakýmu nenechavci hodila na bůhvíco.
Deer´s cee´d 1,4 EX white
creater
Příspěvky: 28
Registrován: úte zář 19, 2006 4:49 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od creater »

srnecek píše:Tak mě se to stalo :D a bez myčky. Prostě jsem přišel k autu a krytka byla fuč. Bud byla špatně připevněná z výroby nebo se nějakýmu nenechavci hodila na bůhvíco.
asi se někomu hodila když ji ztratil v myčce :lol: :lol:
Kia Sorento 2.5CRDi EX A/T-mám ho rád :-)
ivošek
Příspěvky: 37
Registrován: sob srp 12, 2006 9:46 am

Příspěvek od ivošek »

Tak to je pecka :twisted: :twisted: :twisted:
kia mechanik
Příspěvky: 52
Registrován: stř pro 20, 2006 11:04 pm

Příspěvek od kia mechanik »

Hoši nebojte už se nemusí objednávat celá střešní lišta už lze objednat jenom ty krytky....
angel
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 14, 2007 2:45 pm

To mě uklidnilo...

Příspěvek od angel »

Máte pravdu, už jde krytka objednat samostatně. Akorát že ten 5 cm dlouhý kousek plastu je za 207,- Kč ..... :(
sTiLL
Příspěvky: 39
Registrován: pon kvě 28, 2007 8:07 am

Re: To mě uklidnilo...

Příspěvek od sTiLL »

angel píše:Máte pravdu, už jde krytka objednat samostatně. Akorát že ten 5 cm dlouhý kousek plastu je za 207,- Kč ..... :(
Presne tak, je to predrazene, max 50sk - hamba. Uz som jednu stratil a teraz rozmyslam cim ich zafixovat, aby isli dat fest tazko dole. Ak mate nejake napady, sem s nimi.
azol
Příspěvky: 18
Registrován: ned kvě 20, 2007 10:55 am
Bydliště: Rožňava
Kontaktovat uživatele:

kryty

Příspěvek od azol »

prajem pekný deň. Ja mám tiež šťastie a stratil som kryty . Už som ich zafixoval prevŕtal som krytku tak aby dierka bola zároveň matky na streche vložil som umelé cvočky na pripevnenie kapacirungu za pár drobných. A hurá problém je vyriešený :lol:
DILINO
Příspěvky: 5
Registrován: úte čer 03, 2008 7:14 pm
Kontaktovat uživatele:

Krytky

Příspěvek od DILINO »

Ak by ste niekto potreboval taketo hluposti ozvi te sa zozeniem vam to za drobne. V servise maju toho az az
MILOKA
Příspěvky: 12
Registrován: pon úno 11, 2008 10:07 pm
Bydliště: Kladno

Re: kryty

Příspěvek od MILOKA »

azol píše:prajem pekný deň. Ja mám tiež šťastie a stratil som kryty . Už som ich zafixoval prevŕtal som krytku tak aby dierka bola zároveň matky na streche vložil som umelé cvočky na pripevnenie kapacirungu za pár drobných. A hurá problém je vyriešený :lol:
Problém s krytkami jsem vyřešil obdobně,jen místo plastových trnů jsem použil černé křížové šroubky M6 s nízkou hlavou.
aBBotik
Příspěvky: 5
Registrován: ned bře 22, 2009 11:05 am

Re: Krytky ve střešní liště

Příspěvek od aBBotik »

Problemom pri krytkach niesu len kefy v umyvarkach no aj ludia ktory ich postracaju a potom riesia podobny problem co s dierami nie nakupom ale "premiestnenim" z inej ceedky. Nastastie ked som isiel treti krat kupovat krytky tak mi bolo oznamene ze tie krytky zacinaju davat na garanciu lebo je to velmi caste. od vtedy som nestratil este ani jednu ani na mycke ani na parkovisku :mrgreen:
Odplata
Příspěvky: 1
Registrován: čtv zář 10, 2009 2:17 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Krytky ve střešní liště

Příspěvek od Odplata »

Keďže ani mne tam tie originálne krytky nedržia a už som stratil druhú (prvú náhradnú keď som kupoval, stála cca 20€ u predajcu KIA, náhrada už drží pevne) a už sa mi nechce dávať 20€ za desaťcentový výlysok plastu rozhodol som sa nájsť alternatívy:
Diel: 872141H000
Diel v katalógu:

Kód: Vybrat vše

https://kia.catalogs-parts.com/#{client:e7dqgl;page:part;lang:en;catalog:eur;family:ceed;catalog_code:seurped06;prm:no.parameters,;group:tr;subgroup:8687213}#param=detail:87214%201h000
Dostupný za 1,34€ napr. tu:

Kód: Vybrat vše

https://www.motora.sk/originalne-diely/872141H000.htm
(škoda, že poštovné je cez 5€ za takú drobnosť)
Kia Cee'd 1.6 CVVT TX
Odpovědět