Drobné závady a reakce prodejců

angel
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 14, 2007 2:45 pm

Drobné závady a reakce prodejců

Příspěvek od angel »

Stalo se, že po dvou dnech přestal fungovat audiosytém. Prostě nešel zapnout. NHCar to vyřešil na počkání, prý se to softwarově "kouslo", stačilo restartovat. Ale jak, to neřekli, pravděpodobně to dělají přes diagnostiku...
Reklama
 

Joey
Příspěvky: 10
Registrován: ned led 07, 2007 1:22 pm

Re: Drobné závady a reakce prodejců

Příspěvek od Joey »

angel píše:Stalo se, že po dvou dnech přestal fungovat audiosytém. Prostě nešel zapnout. NHCar to vyřešil na počkání, prý se to softwarově "kouslo", stačilo restartovat. Ale jak, to neřekli, pravděpodobně to dělají přes diagnostiku...
Tak mě se stalo přesně to samé. Prostě nešlo zapnout radio. Už jsem se viděl jak jedu na reklamačku. Pak jsem se mrkl do pojistek, nějakou vytáhl a vrátil zpátky ( byla tma, možná to byla nějaká ta hlavní ) a bác, rádio začalo fungovat. Od té doby zatím bez problému :-)
KIA ceed 1.4 LX 80kW r.v. 2007, kompass blue
Jri
Příspěvky: 24
Registrován: stř bře 14, 2007 7:17 am

Lx 1,4

Příspěvek od Jri »

Joey díky!!!Ten samý problém a vyřešil jsem ho přesně tak jako Ty.
azol
Příspěvky: 18
Registrován: ned kvě 20, 2007 10:55 am
Bydliště: Rožňava
Kontaktovat uživatele:

otázka

Příspěvek od azol »

mám 1,4 ceed stredna výbava a nemám kontrolku na zadné bezspečnostne pasy a svetielko nad zrkadlom clonitka chcem vedieť aku mate vybavu pokial ste vlastnikom a mate tu istu výbavu
azol
Příspěvky: 18
Registrován: ned kvě 20, 2007 10:55 am
Bydliště: Rožňava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od azol »

važený tiež majitelia ceedka viete že jedno hmlove svetlo je atrapa bez žiarovky a objímky . Je to len mala závada ale pokial nás policia zastavý môže dať pokutu pokial je tam to svetlo malo by to aj svietiť a výnimku som v techničaku nenašiel :-)))
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

Ano je pravda, že pravé mlhové světlo (ke krajnici) je pouze atrapa (ani nešlo o to tam mít dvě mlhovky nebo ušetřit na objímce a žárovce, je to jen design)..Ale není proč se bát policie a dle mého nemusí být ani výjimka v TP. Vždyť leta se už dělá jenom jedna mlhovka (pokud se nepletu). Ono doopravdy takhle to vypadá mnohem lépe, než kdyby byla jenom na jedné straně.
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
sTiLL
Příspěvky: 39
Registrován: pon kvě 28, 2007 8:07 am

Re: Lx 1,4

Příspěvek od sTiLL »

Jri píše:Joey díky!!!Ten samý problém a vyřešil jsem ho přesně tak jako Ty.


Ten isty problem, vyriesene vytiahnutim audio poistky. Zakusilo sa to pri prehravani CD, po resete som pouzival len USB a ide spolahlivo, niekto mi vravel ze to radio si nerozumie s niektorymi vypalovanymi CD, skusim najst nejake ine a potestovat. Hlavne ze USB funguje 100%, :-)
sTiLL
Příspěvky: 39
Registrován: pon kvě 28, 2007 8:07 am

Re: otázka

Příspěvek od sTiLL »

azol píše:mám 1,4 ceed stredna výbava a nemám kontrolku na zadné bezspečnostne pasy a svetielko nad zrkadlom clonitka chcem vedieť aku mate vybavu pokial ste vlastnikom a mate tu istu výbavu
Ja mam 1,6 CRDi EX a mam to vsetko. Predajca mi potvrdil ze vybava EX pre benziny a diesel sa lisi. Bavili sme sa o rozdieloch, okrem toho co si napisal este nemas: zateplenu/odhlucnenu kapotu motora a spodny kryt/ochranu motora mas kratsiu, diesel je odspodu motora oplechovany komplet. Okrem toho nemas "zateplenu" autobateriu a mas ju samozrejme mensiu - nizsiu kapacitu. Mozno by sa naslo aj viac detailov. Proste tych +80 000Sk za diesel clovek zaplati nie len za motor (co je dobre :))
martinzubo
Příspěvky: 51
Registrován: pon bře 19, 2007 5:22 pm

Příspěvek od martinzubo »

Co sa tyka zateplenia a odhlucnenia motora, tak to robia vsetky automobilky pre dieslove motory. Sak kto uz by len xcel pocuvat "kachle" z motora. Co sa tyka ochrany motora zo spodu, tak tiez to bude asi len vecsia ochrana, mozno napr turbo, neviem kde ho ma umiestnene. Takze urcite nikdy neplatis len za motor :D
Kia Cee'd 1.6 EX, autom. klima
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

Příspěvek od Tony »

tak mame 1200km a ejhle! nastartuju motor a cd, ktere normalne hralo, mi vyjede a radio je kaput. tak si rikam PARADA a jde se do servisu :x pak si rikam jestli to neni jen pojistka. jenze kde tu potvoru hledat? diesel ma 3 pojistkové skříně. nakonec jsem ji nasel vyndal jsem ji ale nezjistil jsem jestli je vadna protoze se to na ni nedalo poznat, tak sem ji tam vratil, nastartuju a radio jde tak JASAM! ale co čert nechtěl když se rozjedu tak mi palubni počítač ukazuje pochvili 99,9litru na 100km. tak zase nadavam a jdu znova na pojistky jestli jsem ji poradne zastricil, zkusim to znova a pak vse jede OK. ale stejne s tim ve stredu do servisu zajdu, vsak je to v zaruce ne? :D
jo ale nejdou mi zacvaknout dvirka pojistkové skrinky, u te u ridice. jako zacvakne to ale ta horni strana odliza od palubovky a je tam mezera a kdyz na to jakoby pritlacite tak jde citet ze to 100% nedrzi. nevi nekdo jak na to aby to zacvaklo????
diky tom
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+ béžový prostě kocourek :-)
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

Při vyndavání dvířek pojistek si dej pozor na plechová "perka" potažena nějakým filcem nebo co..My, když to vyndavali s tchánem, tak se pri pokusu 2 perka vycvakla a spadla na zem..Kdyby si toho člověk nevšimnul, tak je po nich a dvířka přesně jak píšeš nebudou až tak držet..Jinak dvířka jsou neštastně řešena, člověk to musí jakoby podvlíknout z jedný strany a pak dost násilím tlačit
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
Joey
Příspěvky: 10
Registrován: ned led 07, 2007 1:22 pm

Příspěvek od Joey »

Marecek píše:Při vyndavání dvířek pojistek si dej pozor na plechová "perka" potažena nějakým filcem nebo co..My, když to vyndavali s tchánem, tak se pri pokusu 2 perka vycvakla a spadla na zem..Kdyby si toho člověk nevšimnul, tak je po nich a dvířka přesně jak píšeš nebudou až tak držet..Jinak dvířka jsou neštastně řešena, člověk to musí jakoby podvlíknout z jedný strany a pak dost násilím tlačit
Přesně tak. Ty dvířka pojistkové skříně stojí za prd. Musel jsem je násílím otevřít, plíšky vypadaly. Našel jsem jen jeden nebo dva ( byla tma na parkovišti ) a teď to moc nedrží.
KIA ceed 1.4 LX 80kW r.v. 2007, kompass blue
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

Příspěvek od Tony »

super!!! tak ja nemam ani jednu :D to musel vymyslet nejaky :roll:
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+ béžový prostě kocourek :-)
sholty
Příspěvky: 5
Registrován: úte čer 05, 2007 8:39 pm
Kontaktovat uživatele:

Poznatek

Příspěvek od sholty »

Před měsícem jsem si pořídil Ceed 1.4 benzin. Posledních pár dnů vydatně pršelo a parkoval jsem pod "širákem". Dnes jsem zjistil, že brzdové kotouče jsou posety rezatými skvrnami (mám kola ALU 15). Po následné krátké jízdě (a brždění) se rez částečně "otřela". Co na to říkáte pánové? :(
Riccardo
Příspěvky: 35
Registrován: pon čer 04, 2007 10:33 pm

Re: Poznatek

Příspěvek od Riccardo »

sholty píše:Před měsícem jsem si pořídil Ceed 1.4 benzin. Posledních pár dnů vydatně pršelo a parkoval jsem pod "širákem". Dnes jsem zjistil, že brzdové kotouče jsou posety rezatými skvrnami (mám kola ALU 15). Po následné krátké jízdě (a brždění) se rez částečně "otřela". Co na to říkáte pánové? :(
Mně to přijde naprosto normální. Ještě jsem neviděl auto, kterému by na dešti za několik dnů parkování nenarezly kotouče ...
Odpovědět