Jemne klepanie pri pomalsej jazde z laveho kolesa

Odpovědět
Lukas1169
Příspěvky: 1
Registrován: stř srp 22, 2018 5:38 pm

Jemne klepanie pri pomalsej jazde z laveho kolesa

Příspěvek od Lukas1169 »

Kia ceed 1.6crdi 200+km r.v.8
Mam taky problem, pri pomalsej jazde pri nerovnostiach z laveho kolesa pocut jemne klepanie, citit to trochu aj na volante...
Menene:
Tlmice, dorazy,ulozenia, kompletne riadenie, capy,tycky, silenbloky ramena, kotuce platnicky, lava poloos...
Otazka mal niekto podobny problem?
Reklama
 

kajsmetke
Příspěvky: 2
Registrován: pon srp 06, 2018 8:21 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Jemne klepanie pri pomalsej jazde z laveho kolesa

Příspěvek od kajsmetke »

fúha..ked si menil už všetko a stále to počuť tak neviem.. koleso je riadne dotiahnuté? resp ak to robí stále musíš prísť na to čo si nemenil ešte
Milan0526
Příspěvky: 1
Registrován: čtv úno 21, 2019 9:38 am

Re: Jemne klepanie pri pomalsej jazde z laveho kolesa

Příspěvek od Milan0526 »

Mne klepu puklice kolies, nebude to náhodou to. Na inom aute to iste.
Matus
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 13, 2020 5:07 pm

Re: Jemne klepanie pri pomalsej jazde z laveho kolesa

Příspěvek od Matus »

Lukas1169 píše: stř srp 22, 2018 5:46 pm Kia ceed 1.6crdi 200+km r.v.8
Mam taky problem, pri pomalsej jazde pri nerovnostiach z laveho kolesa pocut jemne klepanie, citit to trochu aj na volante...
Menene:
Tlmice, dorazy,ulozenia, kompletne riadenie, capy,tycky, silenbloky ramena, kotuce platnicky, lava poloos...
Otazka mal niekto podobny problem?
Zdravim,
mam rovnaky problem, uz dlhsiu dobu mi klepe nieco na lavej prednej strane auta. klepanie pocut pri prejazde nerovnostami napr. zeleznicnim priecestim, alebo kockovanou dlazdenou cestou, taktiez pri zvlnenej voyovke. Pocut to iba pri malej rychlosti, max na dvojke, najviac to pocu ked ide auto na neutrale. Menil som stabilizacne tycky aj silembloky. Opravar pozeral aj capy, tie su ok. Chcem sa spytat ci ste prisli uz na to co tomu je, videl som ze ste menili vela dielov a aj tak sa klepanie neodstranilo. Dakujem
Odpovědět