Šmejdi

Pokec o všem, co se jinam nehodí.
Odpovědět
ro.hof
Příspěvky: 11
Registrován: stř zář 12, 2007 6:50 pm
Bydliště: Trutnov

Šmejdi

Příspěvek od ro.hof »

Tak jsem měl ráno nádherné překvapení.Přijdu k autu nasednu chci nastartovat a koukám rádio pryč ohlídnu se a zadní boční okno děravé.Musím se o to podělit i s váma,aby jste věděli jaký jsou mezi námi zoufalci.
Reklama
 

visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: Šmejdi

Příspěvek od visna »

tak to by ma teda nasralo.tak hodne stesti stym oknem
RIO II 1,4 sporty 2008
ro.hof
Příspěvky: 11
Registrován: stř zář 12, 2007 6:50 pm
Bydliště: Trutnov

Re: Šmejdi

Příspěvek od ro.hof »

Okno už mám vyměněný stálo 709Kč bez DPH je to originál kia.Rádio jsem dal obyčejný takový šunt ale hraje zbylo mě ze škůdky.Na jaře postavím garáž a pak tam dám něco lepšího.Zatím musí stačit tohle.Přece si nenechám ukrást další.
Peters
Příspěvky: 87
Registrován: stř zář 24, 2008 9:39 am

Re: Šmejdi

Příspěvek od Peters »

ro.hof píše:Tak jsem měl ráno nádherné překvapení.Přijdu k autu nasednu chci nastartovat a koukám rádio pryč ohlídnu se a zadní boční okno děravé.Musím se o to podělit i s váma,aby jste věděli jaký jsou mezi námi zoufalci.
ake mas auto ?
milosh
Administrátor
Příspěvky: 187
Registrován: ned srp 28, 2005 11:30 am

Re: Šmejdi

Příspěvek od milosh »

tos tam nechal panel ne? :shock:
ro.hof
Příspěvky: 11
Registrován: stř zář 12, 2007 6:50 pm
Bydliště: Trutnov

Re: Šmejdi

Příspěvek od ro.hof »

Peters píše:
ro.hof píše:Tak jsem měl ráno nádherné překvapení.Přijdu k autu nasednu chci nastartovat a koukám rádio pryč ohlídnu se a zadní boční okno děravé.Musím se o to podělit i s váma,aby jste věděli jaký jsou mezi námi zoufalci.
ake mas auto ?
kia sephia 1.5 rv.1997
ro.hof
Příspěvky: 11
Registrován: stř zář 12, 2007 6:50 pm
Bydliště: Trutnov

Re: Šmejdi

Příspěvek od ro.hof »

milosh píše:tos tam nechal panel ne? :shock:
Nenechal ten mi zbyl,policajti to taky nechápou.Prej si asi myslel že ho najde někde v autě.Občas ho někdo nechává v kastliku.
saldy
Příspěvky: 3
Registrován: stř bře 25, 2009 1:55 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Šmejdi

Příspěvek od saldy »

já nechávám kastlik otevřený , člověk nikdy neví co se urodí v palici feťákovi, uklízim i stěrače, už mi jedny ukradly- za nové jsem platil 900,-
i30 1,6 CRDi 94kW
tryndamer
Příspěvky: 2
Registrován: pát črc 13, 2012 1:18 pm

Re: Šmejdi

Příspěvek od tryndamer »

Nám taky ještě na staré Felicii rozbili okno kvůli starému hnusnému rádiu. Fakt nevím k čemu jim to bylo.


---------------------
Znáte změny? - povinné ručení 2012. Podívejte se i na povinné ručení porovnání.
ParnosCZ
Příspěvky: 133
Registrován: stř bře 14, 2012 11:17 am
Bydliště: Jablonecko

Re: Šmejdi

Příspěvek od ParnosCZ »

Cus tak to nasere ja je to tak 7 let zpatky chytil smazku po honicce rozbil u nas auto zakaznikovi.
Druhej den byl volnej a ja mel jit svedcit k prestup. komisi.
Nasrat a priste frajera najdou v kozelci svazanyho v lese to sem rekl i kamosovi poicajtovi co tam prijel.
Martinkutka
Příspěvky: 1
Registrován: stř led 16, 2013 3:28 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Šmejdi

Příspěvek od Martinkutka »

Hezký teda.. mě se zase nedávno stalo, že jsem nechal na sídlišti sestry fabii (tu starší) a když sem ráno přišel, byly úplně zničený zámky ale auto zavřený.. A nedalo se dostat dovnitř. Volal sem teda kámošovi co má kámoše s autoservisu, kterej říkal že to otevře bez problémů. Bohužel se mu to ani po dvouhodinovém snažení nepodařilo. Nakonec to otevřel tátův zaměstnanec Viktor z Urajiny. Udělal si drátek a vyháčkoval :)
draft11
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 30, 2013 4:28 pm

Re: Šmejdi

Příspěvek od draft11 »

od té doby co mi ukradli notebook z auta a ještě pár věcí jsem si raději uzavřel havarijní pojištění a jsem v klidu.
Odpovědět