SD karta pro navigaci SHÁNÍM pomozte Děkuji

Odpovědět
mrazekkia
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 25, 2018 11:23 am

SD karta pro navigaci SHÁNÍM pomozte Děkuji

Příspěvek od mrazekkia »

Koupil jsem Kia Sportage rok výroby 2017 ale v navigaci není SD karta s mapami pomůže mi někdo :D Servis chce 10 000,- Kč :twisted: Prý se dá někde stáhnout Díky za radu Luboš
Reklama
 

Kart
Příspěvky: 14
Registrován: ned dub 04, 2021 8:15 am

Re: SD karta pro navigaci SHÁNÍM pomozte Děkuji

Příspěvek od Kart »

a cos teda nasel?
Zkousel jsi neco hledat? Mapy jsem jeste do auta neuploadovak ale tento rok budu muset pac skoncila zaruka.

Tip: uloz.to/hledej?q=Kia+mapy
RadekVT
Příspěvky: 3
Registrován: pát črc 15, 2022 4:27 pm

Re: SD karta pro navigaci SHÁNÍM pomozte Děkuji

Příspěvek od RadekVT »

Koupit SDHC kartu 32Gb rychlost čtení zápis alespoň 150 a adapter. Já jsem koupil KINGSTON SDHC 32GB Canvas React Plus UHS-II V90 (čtení/zápis: 300/260MB/s) + čtečka za cca 700. Pak si najdi update.kia.com a postupuj dle textu. Formát SD je FAT32. Nainstaluj aplikaci z této stranky, Stáhni si mapy pomocí aplikace do PC.Je to cca 24GB dat. Po stažení map do PC ti program umožní přesunout data na SD kartu. Při stahování map se na obr. PC Ukazuje postup instalace v autě. Fotit jednot.kroky a vzít sebou do auta. Jo a před tímto vším si vyfoť infor.obr. s verzí softwaru v autě. Celá aktualizace mi trvala cca 90+15+10min. Stažení z www+přesun na SD kartu+instalace do auta.
RadekVT
Příspěvky: 3
Registrován: pát črc 15, 2022 4:27 pm

Re: SD karta pro navigaci SHÁNÍM pomozte Děkuji

Příspěvek od RadekVT »

Po zkušenosti s navigací,kdy mne během jedné jízdy 1x naváděla z hlavní silnice na polní cestu lesem, 2x do dvora na soukromý pozemek a na dálnici mne hlasově naváděla k odbočení doleva přes svodidla ačkoli trasu na displeji ukazovala rovně jsem psal na podporu a člověk na druhém konci, asi vážně expert, mi sdělil,že mám asi špatnou verzi ,pro jiný vůz. Tak nevím co si o tom myslet. Mimochodem. SIGIC by mne taky navedl do stejného dvora...má asi stejný zdroj map. Waze tuto chybu nemá. Máte podobnou zkušenost?????
Odpovědět