Nefunkcne ostrekovace svetiel

Odpovědět
denisko999911
Příspěvky: 4
Registrován: úte bře 24, 2015 12:01 pm

Nefunkcne ostrekovace svetiel

Příspěvek od denisko999911 »

Zdar . Neviete niekto poradit, mam Kia sportage 2.0 benzin automat , 8 mesiac 2010 rok, to je ta nova uz kia, mam xenony vo vybave a teda aj ostrekovace.
Lenze ked ostrekujem sklo, drzim aj 5 sekund, tak sklo ostrekuje ale svetla nie, a mam ich zasvietene. Zadny stierac tiez ide v poho. Vodu mam v nadrzke. Sak maju spolocnu nadrzku sklo a aj svetla nie? Vobec nevysuva tie ostrekovace. Ked chytim aj hadicu s tu ciernu koncovku co je do ostrekovaca v pod svetlom pichnuta, nic necitim ked mi kamos ostrekuje. Nejde ani tam asi voda. Co mam pozriet? Motorcek? ten je kde a ako sa k nemu dostanem a cena cca :))) , inak poistky som pozeral aj vnutri aj v motorovom priestore a poistka pre ostrekovac bola ok tak neviem. Auto neburane , ako nove, tak neviem Dik za pomoc
Reklama
 

denisko999911
Příspěvky: 4
Registrován: úte bře 24, 2015 12:01 pm

Re: Nefunkcne ostrekovace svetiel

Příspěvek od denisko999911 »

Inak. V kia mi napisali ze maju skladom motorcek na ostrekovanie svetla a stoji 300 euro vratane dph. Je to normalne?
denisko999911
Příspěvky: 4
Registrován: úte bře 24, 2015 12:01 pm

Re: Nefunkcne ostrekovace svetiel

Příspěvek od denisko999911 »

Nevie nikto ani ci pasuje s kie sportage starsej ?
denisko999911
Příspěvky: 4
Registrován: úte bře 24, 2015 12:01 pm

Re: Nefunkcne ostrekovace svetiel

Příspěvek od denisko999911 »

Takze cerpadlo ostrekovaca som zohnal nastastie za 20 euro nove. 300 euro vo vacku. Upchaty ale jeden strek este na svetle. Kupite len oba naraz. Cena? No 300 euro zase aj to. Kusok plastu. Neuveritelne. Tuto suciastku uz sa mi asi nepodari zohnat.
Je mi na grc co kia pyta za sumu. Ak niekto rozmysla nad kiou, nech si to dobre rozmysli,ja uz bych znovu nekupoval. Obycajna banalita by ma stala 600 euro plus praca. Myslim ze sa v pohode vyrovnaju cenami dielov znackam ako audi, bmw atd a to su kvalitovo znacky niekde inde. Sam v kia servisak dielov mi povedal ze ceny su doslova neuveritelne niektore
whini
Příspěvky: 25
Registrován: čtv čer 25, 2015 7:36 pm

Re: Nefunkcne ostrekovace svetiel

Příspěvek od whini »

Vsetky ostrekovace maju rovnaku nadrzku, akurat kazdy ostrekovac ma vlastny motorcek. Nadrzka sa nachadza pri pravom kolese, co asi vies a najlepsi pristup k nej bude od kolesa, ked zhodis ochranne plasty. Inak to byva obycajne chybny motorcek.
Odpovědět