Pneu a litá kola

Odpovědět
Mirdas1
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 09, 2011 9:26 am

Pneu a litá kola

Příspěvek od Mirdas1 »

Jsem čerstvým majitelem Kia Sportage 1.7 Crdi, všechny ostatní tímto zdravím a rád bych zahájil debatu no nové téma pneu a litá kola . Chtěl jsem na zimní pneu koupit 3 x lité disky ( mám plnohodnotnou rezervu ) rozměru dle TP tj. 6,5 x 16 ET 31,5 a nikde na netu jsem nepochodil. Máte někdo nějaký tip či radu ???

Mirdas1,1.7 Crdi
Reklama
 

Mirdas1
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 09, 2011 9:26 am

Re: Pneu a litá kola

Příspěvek od Mirdas1 »

Tak díky za vaše rady. Zeptám se tchýně,to se dozvím víc.
Fanoš Rušička
Příspěvky: 2
Registrován: stř kvě 11, 2011 1:05 pm

Re: Pneu a litá kola

Příspěvek od Fanoš Rušička »

Jo tady je to fakt pecka :lol: .
Mirdas1
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 09, 2011 9:26 am

Re: Pneu a litá kola

Příspěvek od Mirdas1 »

Tak jsem našel alespoň plecháče , cena cca 1600 , třeba někomu tato info pomůže.

http://www.prodej-pneu.cz/plechovy-disk ... 5x114-8987

Mirdas1, 1.7CRDI
Maxi
Příspěvky: 56
Registrován: ned lis 25, 2007 11:28 pm

Re: Pneu a litá kola

Příspěvek od Maxi »

Mirdas1 píše:Jsem čerstvým majitelem Kia Sportage 1.7 Crdi, všechny ostatní tímto zdravím a rád bych zahájil debatu no nové téma pneu a litá kola . Chtěl jsem na zimní pneu koupit 3 x lité disky ( mám plnohodnotnou rezervu ) rozměru dle TP tj. 6,5 x 16 ET 31,5 a nikde na netu jsem nepochodil. Máte někdo nějaký tip či radu ???

Mirdas1,1.7 Crdi
Proč chceš dokoupit jen 3x lité disky? Ten 4-tý by byl z rezervy? Tak to se budeš muset zeptat asi v kii, nebo přímo u prodejce, kde si auto koupil. Pokud by si chtěl nějakou jinou značku, tak vyber na netu podle rozteče, počtu děr, ET atd. Pokud chceš koupit pneu na zimu, počkal bych asi do podzimu. Ledaže by si chtěl koupit nějaké ztrouchnivělé z loňských zásob. Guma také stárne.
KIA Sorento 2010 2,2 CRDi 4x4, Comfort, Automat, 7 míst
foxbat
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 01, 2015 2:24 pm

Re: Pneu a litá kola

Příspěvek od foxbat »

Zdravim, využiju tématu...

taky kupuju litá kola na Sportage, facelift 2014. Mám možnost koupit starší kola na model 2012. Jediný rozdíl je v ET31,5 vs 36(to potřebuju já).

Je velký problém těch 4,5mm na zálisu kola?

díky.
Odpovědět