Sorento 2,5 CRDI 125kw z ničeho nic spadne výkon!!!

Odpovědět
Woody.cz
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 17, 2019 5:57 pm

Sorento 2,5 CRDI 125kw z ničeho nic spadne výkon!!!

Příspěvek od Woody.cz »

Ahoj klucí, jsem tu nový a potřeboval bych poradit. Nedávno jsem koupil Sorento a asi po 2tis kilometrech mi začal většinou při jízdě na dálnici padat výkon. Příklad při rychlosti 140km v h mi najednou vyskočí výkon, jako bych pustil plyn, spadne to cca na 120 km a opět se zase chytne! Mezitím jsem vyměnil turbo, páč bylo v háji, tak jsem to prisuzoval k tomu. Po výměně turba se to stalo znovu. Čím by to asi mohlo být?
Díky za každou radu
Reklama
 

vyskar12345
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 31, 2019 9:57 pm

Re: Sorento 2,5 CRDI 125kw z ničeho nic spadne výkon!!!

Příspěvek od vyskar12345 »

Woody.cz píše:Ahoj klucí, jsem tu nový a potřeboval bych poradit. Nedávno jsem koupil Sorento a asi po 2tis kilometrech mi začal většinou při jízdě na dálnici padat výkon. Příklad při rychlosti 140km v h mi najednou vyskočí výkon, jako bych pustil plyn, spadne to cca na 120 km a opět se zase chytne! Mezitím jsem vyměnil turbo, páč bylo v háji, tak jsem to prisuzoval k tomu. Po výměně turba se to stalo znovu. Čím by to asi mohlo být?
Díky za každou radu

ja mam ten samy nebo vicemene podobny problem... diagnostika rikala chyba palivove listy-opravar ze pry byl kouslej kabel od kuny... 200km jelo dobre ale ted zas - jakoby nejelo turbo ale to je ok...
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: Sorento 2,5 CRDI 125kw z ničeho nic spadne výkon!!!

Příspěvek od Jirka N. »

Jestli není ucpaný plastový filtr v nádrži. Když má Sori najeto více a tankuje se kde se dá tak tímto může být omezený průtok nafty a Sori nedá tím pádem maximální výkon.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
Šemro Robert
Příspěvky: 1
Registrován: pon črc 05, 2021 6:29 am

Re: Sorento 2,5 CRDI 125kw z ničeho nic spadne výkon!!!

Příspěvek od Šemro Robert »

Zdravím máme podobný problém jak jste to prosím vyřešil? Děkuji
Odpovědět