Kupili by ste si Sorento znova?

Odpovědět

Kupili by ste si Sorento znova?

Anketa končí za stř čer 14, 2017 3:59 pm

Ano
5
100%
Nie
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 5

marek.janac
Příspěvky: 2
Registrován: sob dub 15, 2017 12:06 pm

Kupili by ste si Sorento znova?

Příspěvek od marek.janac »

Ahojte.
Zvazujem kupu Kia Sorento 2017 v plnej vybave (na fleet zlavu). Ako tu tak citam forum, tak obcas sa vyskytnu zaujimave chyby ako napriklad s tym tachometrom a podobne. Prve auto som mal Fiat Bravo, po 20 000 km som musel menit tycky riadenia a prestalo mi sklapat jedno zrkadlo. Teraz mam Hondu Civic 2013 so 120 000km a auto je bez jedinej poruchy a stale funguje bez problemov. To je to coho sa bojim, ci mi ponukne Kia.

Ale je to jedine dostupne auto v danej cenovej kategorii s takou vybavou. Preto ma zaujimaju vase odporucania, ci by ste si toto auto kupili znova.
Dakujem.
Reklama
 

milosh
Administrátor
Příspěvky: 187
Registrován: ned srp 28, 2005 11:30 am

Re: Kupili by ste si Sorento znova?

Příspěvek od milosh »

Pokud Honda jezdí, neměnil bych 8)
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: Kupili by ste si Sorento znova?

Příspěvek od Jirka N. »

Můžu porovnat Sorento a Pajero V60 a za mě vede Pajero. Sorento sice nezlobí, ale Pajero je daleko pohodlnější a taky Japonská technika je dobrá.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
marek.janac
Příspěvky: 2
Registrován: sob dub 15, 2017 12:06 pm

Re: Kupili by ste si Sorento znova?

Příspěvek od marek.janac »

Ale Honda Civic je mala a chcem nieco vacsie a Sorento za tie peniaze ponukne naozaj super funkcie, ktore chcem. Napriklad 360 stupnovu kameru dnes stale nie je mozne najst vsade.
Juraj_Kia55
Příspěvky: 1
Registrován: ned kvě 14, 2017 8:52 pm

Re: Kupili by ste si Sorento znova?

Příspěvek od Juraj_Kia55 »

marek.janac píše:Ale Honda Civic je mala a chcem nieco vacsie a Sorento za tie peniaze ponukne naozaj super funkcie, ktore chcem. Napriklad 360 stupnovu kameru dnes stale nie je mozne najst vsade.
Mam Kia Sorento EX 2,5 CRDI r.v. 2006, naj 104.000 km a som spokojny. Vozidla tohto typu mali do roku 2006 vyrobnu chybu, kedy sa odlupovala farba v nadrzi a upchavala palivovy system. Nadrz sa vymenila, palivovy system precistil a auto slape dodnes ako hodinky. Je to jedno este z poctivych aut, rebrinonovy ram, mohutna bezpecna konstrukcia, ozajstne SUV do terenu ale aj na dialnicu, co sa o dnesnych SUV povedat neda.. Bude mi za nim smutno.
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: Kupili by ste si Sorento znova?

Příspěvek od Jirka N. »

Za tu barvu v nádrži může biosložka která se přidává do nafty a dokáže udělat i kyselou bázi a ta likviduje nátěr nádrže. Proto již řadu let jezdím na čistou naftu a problém není žádný. Velké problémy byly s barvou i v Německu a tam dávají již 10% biosrágory do nafty. Je to šílený nápad s tou biosrágorou a za to by měl někdo tvrdě pykat.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
Odpovědět