třetí ročník sorentosrazu náhradní termín 28-30 srpen

viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: třetí ročník sorentosrazu náhradní termín 28-30 srpen

Příspěvek od viktor »

Já s tím počítám brouku,co už,když mě malučký opustil.Teď musím i řídit.Nechutné!!!!!!!!!
Reklama
 

viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: třetí ročník sorentosrazu náhradní termín 28-30 srpen

Příspěvek od viktor »

Přátelé,kamarádi,děkuji Vám touto cestou za příjemně strávený konec prázdnin a za nastolení rodinné pohody pro zbytek roku (návštěva zámku,už nevím kde,ale suprová svíčková,takže krásný umělecký zážitek pro oba ).I tento sraz nezklamal a díky Vámi nastavené standarty lze těžko překonat.Nezbývá než se těšit na další ročník.Ještě jednou díky
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: třetí ročník sorentosrazu náhradní termín 28-30 srpen

Příspěvek od David-Petr »

Děkuji všem za účast a nádherný víkend obzvláště chlapcům za možnost pojezdit na jejich lodích.Další ročník určitě bude.Zámek se nachází v obci Valeč u Třebíče asi se tam příště zase pojedeme přežrat.Děkuji i nejmenšímu účastníku tohoto setkání,že mě neukousnul celou nohu a pouze ji ochutnal :lol: ano dráčku jsi to ty.O fotky požádám moji ženu ona je někde uloží a dám odkaz.Tímto ještě jednou všem účastníkům děkuji za vzorné chování,dodržování pitného režimu,udržování dobré nálady a všeobecné pohody akci zdar.
Dragoun33
Příspěvky: 35
Registrován: pon dub 02, 2012 12:09 pm

Re: třetí ročník sorentosrazu náhradní termín 28-30 srpen

Příspěvek od Dragoun33 »

Taky vsem moc dekujem za prijemne straveny vykend a uz se tesime na dalsi rocnik.
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: třetí ročník sorentosrazu náhradní termín 28-30 srpen

Příspěvek od viktor »

Z důvodu zabavení obou rodinných foťáků našími odlitky nemám žádný záznam o proběhlé akci,proto prosím ženu Janu (y) o uveřejnění záběrů.Odpověď na otázku " jak bylo? Fajn! " bez dokumentace stavu věci je málo. Proto prosím,prosím
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: třetí ročník sorentosrazu náhradní termín 28-30 srpen

Příspěvek od viktor »

[attachment=0]DSCN9724.JPG[/attachment
Přílohy
DSCN9724.JPG
DSCN9724.JPG (244.46 KiB) Zobrazeno 4814 x
Odpovědět