dálkové ovladání

Odpovědět
Uživatelský avatar
rasta81
Příspěvky: 19
Registrován: čtv led 14, 2010 3:44 pm

dálkové ovladání

Příspěvek od rasta81 »

Mám dotázek ohledně dálkového ovládání známemu přestalo z ničeho jít a i druhý nefunguje a před tím zamkl a již neodemkl. Baterkou to prý není. Má soreno 2.5, automat rok 2004
Reklama
 

BobekRob
Příspěvky: 105
Registrován: čtv kvě 31, 2012 8:34 pm
Bydliště: Kadaň

Re: dálkové ovladání

Příspěvek od BobekRob »

To mě se u jednoho ovládání stalo,že po vložení baterie začalo auto troubit-po zamčení,to jsem ani netušil,že tam mám alarm :lol:
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: dálkové ovladání

Příspěvek od zdeny65 »

BobekRob píše:To mě se u jednoho ovládání stalo,že po vložení baterie začalo auto troubit-po zamčení,to jsem ani netušil,že tam mám alarm :lol:
Nemáš,to je tzv.panic tlačítko,kterým na dálku aktivuješ falešnej alarm.Pohybový a nárazový čidla to žádný nemá.
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
viita
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 08, 2010 9:54 pm
Bydliště: Nové Syrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: dálkové ovladání

Příspěvek od viita »

Ano tohle se u Sorent stává, taky mi nejude jedna klíčenka.(zatím neřeším) Prostě se to rozkóduje.Je na to celkem jednoduchý postup, jak lze svépomocí znovu nakódovat, několikrát popsáno na zahraničních fórech , nemám čas hledat, takže je to na tobě... :wink:pokud najdeš, hoď sem odkaz i pro ostatní...
Vše se dá opravit, jen se nesmí vědět, že to nejde....
Sorento 3,5 EX, benz. r.2005
viita
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 08, 2010 9:54 pm
Bydliště: Nové Syrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: dálkové ovladání

Příspěvek od viita »

Tady je návod na znovunaprogramování klíčenky.Přeloží si každý sám :wink:
Přílohy
kia Remote Reprogramming.jpg
kia Remote Reprogramming.jpg (47.41 KiB) Zobrazeno 17480 x
Vše se dá opravit, jen se nesmí vědět, že to nejde....
Sorento 3,5 EX, benz. r.2005
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: dálkové ovladání

Příspěvek od zdeny65 »

Tak zase nějaká novinka :shock: Po očištění ukostření,který je chycený zezadu na držáku nádobky chl.kapaliny se aktivoval automat na zamknutí zadních dveří.Funkce je ta,že při odemknutí auta dálkou a otevření kufru(ne skla)se i při otevřených zadních vratech auto zase v krátkým časovým úseku znova zamkne.Tak teď musím dávat bacha na to,abych omylem nenechal klíče v kufru. :?
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
Czecha
Příspěvky: 51
Registrován: ned zář 20, 2009 11:24 pm
Bydliště: Nizozemi a Praha

Re: dálkové ovladání

Příspěvek od Czecha »

Ahoj, no to jsi nevedel ?!! :lol:

Na to fakt bacha, jak se neotevrou i dvere, tak se zase automaticky zamkne.
Taky z toho mam hruzu, protoze se mi tahle situace stala pred vic jak 10 lety, ale to bylo u jineho auta. Byli jsme na vylete , otevrela jsem auto , sedli jsme si s kamardkou na okraj kufru, protoze jsme jedly nejake cokoladove koule (zakusky) , od kterych jsme mely zalepene prsty, tak jsme se sly umyt a kdyz jsem prichazela zpatky k autu, tak me polil pot, protoze kufr byl zabouchnutej a ja jsem vedela, ze tam jsou klice. Znamej jej, nic netusic a v dobrem umyslu, proste zabouch.
Doufam, ze jsem to napsala trosku srozumitelne, uf.

Jinak musim letos sve dalkove ovladani pochvalit, ze se letos na me ani jednou v tech vedrech nevykaslalo.
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: dálkové ovladání

Příspěvek od zdeny65 »

Czecha píše:Ahoj, no to jsi nevedel ?!! :lol:

Na to fakt bacha, jak se neotevrou i dvere, tak se zase automaticky zamkne.
Taky z toho mam hruzu, protoze se mi tahle situace stala pred vic jak 10 lety, ale to bylo u jineho auta. Byli jsme na vylete , otevrela jsem auto , sedli jsme si s kamardkou na okraj kufru, protoze jsme jedly nejake cokoladove koule (zakusky) , od kterych jsme mely zalepene prsty, tak jsme se sly umyt a kdyz jsem prichazela zpatky k autu, tak me polil pot, protoze kufr byl zabouchnutej a ja jsem vedela, ze tam jsou klice. Znamej jej, nic netusic a v dobrem umyslu, proste zabouch.
Doufam, ze jsem to napsala trosku srozumitelne, uf.

Jinak musim letos sve dalkove ovladani pochvalit, ze se letos na me ani jednou v tech vedrech nevykaslalo.
To vim,ale kufr mi to nedělal.Proto to taky píšu.
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
analytic
Příspěvky: 7
Registrován: pát úno 23, 2018 9:07 pm
Bydliště: Hořovice

dálkové ovladání kompatibilita

Příspěvek od analytic »

Ahoj, taky mi vypověděla službu jedna ze dvou klíčenek pro Sorento (rok 2004). Ta druhá nebyla nakódovaná, tak jsem ověřil výše uvedený postup a funguje to. Ta první ale asi nevysílá (ale bliká dioda), vozidlo na ní vůbec nereaguje.
1) Zatím mám jednu
2) DOTAZ: Např. na tomto odkazu mají klíčenku 433MHz, ale určenou pro Sorento 2008 -2009.

https://s.click.aliexpress.com/e/_AMGIuZ

Problém je, zda je kompatibilní se starčími vozidly (údajně také 433 MHz).

Prosím o názor nebo zkušenost. Díky
Odpovědět