trošku překopávám ten korejskej zázrak

Odpovědět
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od David-Petr »

je tady někdo stejně postiženej nebo jenom leštěnky :D :D :D ahoj David
Přílohy
Sorento (30).jpg
Sorento (30).jpg (164.65 KiB) Zobrazeno 18695 x
Sorento (41).jpg
Sorento (41).jpg (142.63 KiB) Zobrazeno 18695 x
Sorento (43).jpg
Sorento (43).jpg (149.17 KiB) Zobrazeno 18695 x
Reklama
 

milosh
Administrátor
Příspěvky: 187
Registrován: ned srp 28, 2005 11:30 am

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od milosh »

No ta zluta to je sila, stribna treba by slusela vic. Ale je to tvy auto :)
Co to mas vzadu vedle ty rezervy, lopatu? :D
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od David-Petr »

co kouříš že tam vidíš žlutou? :wink: Ta barva je zelená a ta lopatka doma překážela tak má držák na autě :D :D (jezdím hledat s detektorem tak ju potřebuju) samo že každej má jinej vkus a auto používá na něco jiného moje je pracant a né leštěnka.Můj soused zde jako VITA když vidí některé ptákoviny co na tom dělám tak nechápe .Máme stejné auta akorát jinak vypadají dle osobní potřeby.Pokud to někdo chce vidět naživo (zda se vrátím z Rumunska) tak doražte na sraz na Dalešickou přehradu .Se těším že se tam pěkně vožerem něco dobrého upečem a pak to sežerem pokecáme a užijem si hezký víkend.
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od Jirka N. »

Hezký a já bych namontoval ocelový nárazníky jako má Australská úprava Sorenta. Tím pádem pevnostní a do dnešního provozu k nezaplacení.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od David-Petr »

Přední nárazník zůstane zatím plastovej i když ho tam moc nezůstalo.Pevnostní není problém udělat ,ale pod tímto plasťákem je tolik železa že je vlastně pevnostní jinak v realu to fakt vypadá líp než na foto ahoj David
pro Jirka N. co na sraz pojedeš?
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od Jirka N. »

Ahoj a zatím nevím jestli to zvládnu časově. Mám toho hodně na práci.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od David-Petr »

chápu taky toho mám moc ,ale přeci jen si myslím že máš co nabídnout do debaty u plápolajícího ohně zůčastněným.Jinak nechápu proč se nikdo nepřihlásí to nikdo nemá čas ? nebo se bojíte? Ale co, kdo chce ten přijede a opeče si u ohně s námi něco dobrého a popije lahodného moku a utrousí nějakou moudrost.Pokud bude více zůčastněných vymyslíme s vítou nějakou bojovku. ahoj David
milosh
Administrátor
Příspěvky: 187
Registrován: ned srp 28, 2005 11:30 am

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od milosh »

Davide a Petře, zelena a zluta mi delaji trosku problemy :lol:
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od David-Petr »

o nic nejde žlutá nebo zelená je to fuk.Dnes zapojenej naviják a šlape jak hodiny.Na kapotu mě kamoš plácl pruhy ze samolepky tak už to není tak brutální dám foto a bude mě zajímat váš názor zda nechat nebo strhnout čau David
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od David-Petr »

tak ten můj korejec potřebuje nové tlumiče tak se ptám má někdo tlumiče koni Objednací číslo:23-21004023 nebo je tu někdo kdo to dokáže dostat do ČR levněji než za 15000kč dík za info David
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od zdeny65 »

David-Petr píše:tak ten můj korejec potřebuje nové tlumiče tak se ptám má někdo tlumiče koni Objednací číslo:23-21004023 nebo je tu někdo kdo to dokáže dostat do ČR levněji než za 15000kč dík za info David
Proč zrovna KONI?Nestačila by Ti třeba KAYABA.Ty jsou hodně solidní.Ty vyjdou na polovinu.
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od David-Petr »

kayaba určitě dobrá na sériovku nebo lehce přizvedlé auto,ale já chci pořád nahoru tak až to dodělám tak jak chci tak budu o 14cm nahoře oproti origu a to už kayaba nedá potřebuju o kousek delší chod tlumičů a to to koni dokáže.Pokud to jinak nepude tak tam ty kayaba nacpu předělám doraz a prodloužím ale to až nebude jiná možnost.
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od zdeny65 »

Tak to je jiná.Koukal jsem na netu a pod 15litrů se sada KONI nedá koupit.Mě možná bude čekat výměna zadních pružin.Ale to uvidím,až bude místo rezervy nádrž na plyn a naplní se 100 litrama plynu(jinak m3).Rezerva sice něco váží,ale uvidím.KAYABY taky trochu pomůžou,tak snad si to nesedne na zadek.
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od David-Petr »

Počítej s tím že to sedne tak o dva cm.Řeknu vitovi ať ti sem napíše které péra nebrat on taky jedny koupil a za ani né půl roku to sedělo víc na zadku než předtím nakonec jezdí moje co sem demontoval ,když sem tam cpal ironman. On tam ještě nacpal přídavné mady a je spokojenej.Ironman mě taky sedl cca o dva cm,ale já mám na autě kokotin asi za 200kg navíc a další stále přibejvají tak to musím přes zimu doladít a kopnout to ještě nahoru a asi dost brutálně.
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od zdeny65 »

David-Petr píše:Počítej s tím že to sedne tak o dva cm.Řeknu vitovi ať ti sem napíše které péra nebrat on taky jedny koupil a za ani né půl roku to sedělo víc na zadku než předtím nakonec jezdí moje co sem demontoval ,když sem tam cpal ironman. On tam ještě nacpal přídavné mady a je spokojenej.Ironman mě taky sedl cca o dva cm,ale já mám na autě kokotin asi za 200kg navíc a další stále přibejvají tak to musím přes zimu doladít a kopnout to ještě nahoru a asi dost brutálně.
Dík moc.Kdyby se dala sehnat nádrž na plyn místo nádrže na benzín,tak by s tím trable nebyly.
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
Odpovědět