Sorento 3,5 + LPG

viita
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 08, 2010 9:54 pm
Bydliště: Nové Syrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od viita »

pozor na chudou směs! ´Tipuju některý vadný plynový vstřikovač, nebo seřízení, ale taky to může být i něco jiného.Koukám, že sežráním čroubků ze sání si asi prošel každý motor 3,5 :D Já naštěstí měnil jen dva ventily, jinak ok.
Vše se dá opravit, jen se nesmí vědět, že to nejde....
Sorento 3,5 EX, benz. r.2005
Reklama
 

jumbo78
Příspěvky: 13
Registrován: pát črc 05, 2013 11:54 pm
Bydliště: Jindřichov u Krnova

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od jumbo78 »

No, ještě mám chvilku čas. Znova okouknu to v Krnově a uvidíme ;)
MIIB1
Příspěvky: 5
Registrován: ned črc 21, 2013 5:58 pm

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od MIIB1 »

Tak už je rozhodnuto? :D
killom
Příspěvky: 3
Registrován: stř led 22, 2014 10:46 pm

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od killom »

Vážení tak dotyčný co zvažoval koupi Sorenta z D1cars si ho nevzal. Pravděpodobně jsem mu ho vyfoukl před nosem =D Kupoval jsem ho cca 3.srpna.2013 a to jsem si ho taky vyhlídl přes net a jel zkouknout od Kladna. Ale zájemce může být rád, že nekoupil. Jezdilo 2 měsíce a v říjnu se NĚCO rozsypalo. Startér točí, ale motor nechce chytit. Podle současného neautorizovaného servisu nejde signál z řídící jednotky do čerpadla benzínu. Stalo se předtím však toto. Už dříve jsem se díval, že po dojetí větší vzdálenosti tekla pod spolujezdcem trošku voda (kapala) myslel jsem, že je to klima, ikdyž neběžela. O nějaký ten týden později na dálnici při cca 130kmph mi to celé chcíplo a vyteklo zhruba 1-2 litry vody. Převodovka je podle všeho OK (nevím jak elektrika). Ale prostě to nenastartuje. Benzín to mělo čerstvě plnou nádrž a plyn tak půlku. V současné době je plyn odpojen (nádrž, vypuštěný okruh u filtru a vyndaná pojistka. A teď to hlavní PÓÓÓÓÓMÓÓÓÓÓC =D Fakt nevím co s tím může být. Dneska 23.1.2014 to vezu do autorizovaného servisu Bílek v Praze Dejvicích. Pište sem, na email jirka.molo@seznam.cz nebo i tel.: 776 866 210. Strašně moc děkuji za cokoliv ;ob
viita
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 08, 2010 9:54 pm
Bydliště: Nové Syrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od viita »

Kontaktuj spíš Davida ,on tohle auto zná dokonale,ale já bych zkusil vyndat čerpadlo benzínu, pokud dává, šel bych dál na regulátor , jestli propouští jak má, a pokud i to je O.K. tak tipuju vadné čidlo snímače otáček na klikovém hřídeli , nebo na vačkovém hřídeli.To vpodstatě nijak doma nezměříš , je potřeba dát nové , dá se sehnat lépe přes ebay , tady je dost drahé(tuším 4,5 tis) obě jsou stejné jen mají jiný konektor.|Ale u klikového to znamená kompletně odstrojit předek , a rozhodit rozvody.Ale taky to může být cokoli dalšího.(vadná jednotka) , ale to si moc nemyslím.Jo teď koukám, že píšeš že u spolujezdce tekla voda- předpokládám z radiátoru.Tak pod nohama spolujezdce pod kobercem je řídící jednotka, tak pokud se do ní dostala voda, tak to by fakt mohla být v kytkách.Ale zase existují lidi , co dokážou i ŘJ opravit.Na mechaniky v Kii vůbec nespoléhej, ti znají tohle auto tak akorát z rychlíku.
Vše se dá opravit, jen se nesmí vědět, že to nejde....
Sorento 3,5 EX, benz. r.2005
killom
Příspěvky: 3
Registrován: stř led 22, 2014 10:46 pm

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od killom »

Prosím tě, kterého Davida :D Já jsem úplně nováček a moc se tu nevyznám. Jinak pokrok je, že byl problém s čerpadlem, které nedávalo dostatečný tlak paliva, a teď to chcípá na přehlcený motor a sháním SW do ECU :D Aspoň podle vyjádření autorizáku.
Mat
Příspěvky: 10
Registrován: pát bře 04, 2016 8:38 am

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od Mat »

Zdravim
Vie mi niekto povedat kde najdem snimač vačky?potrboval by som prečistit konektor ,lebo ze vraj to moze byt pricina dlhsieho startu( niekedy)
Vdaka
matsorent
Příspěvky: 1
Registrován: ned kvě 23, 2021 4:02 pm

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od matsorent »

zdravim vie mi niekto povedat ci mozem dat zapalovacie kable na zapalivaciu cievku na sorento 3,5 v6 cervene tensie zn Tesla
povodne modre hrubsie
vdaka
850D789E-191C-4414-8D20-4C418C52C8B5.jpeg
850D789E-191C-4414-8D20-4C418C52C8B5.jpeg (73.76 KiB) Zobrazeno 4960 x
Odpovědět