Sorento 3,5 + LPG

viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od viktor »

Píšu kraviny a na to podstatné jsem zapoměl.Na 3,5 benzín je David.To je bombarďák.Motor rozebere na louce suchou větví se zavázanýma očima(po těch sborkách a rozborkách co proved by bylo divné,kdyby to nesved).A po těch opravách mu vždycky zůstává spousta věcí co tam ti šmejdi nacpali jenom pro to,aby nás nasrali a furt to šlo do kopru.Pomalu tu prasárnu uvádí do stavu,kdy se s tím bude dát jezdit.Ale to už zdaleka nebude KIA:
Reklama
 

jumbo78
Příspěvky: 13
Registrován: pát črc 05, 2013 11:54 pm
Bydliště: Jindřichov u Krnova

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od jumbo78 »

Čekal jsem, kdy se ozveš ;)
No, můj mechanik jezdí BMW X5, 2002, 4.4i LPG... :D Celou cestu mi ho vnucoval, pak jak viděl dotyčné Sorento, přestal :D
MIIB1
Příspěvky: 5
Registrován: ned črc 21, 2013 5:58 pm

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od MIIB1 »

jumbo78 píše:Čekal jsem, kdy se ozveš ;)
No, můj mechanik jezdí BMW X5, 2002, 4.4i LPG... :D Celou cestu mi ho vnucoval, pak jak viděl dotyčné Sorento, přestal :D
Kolik chce za to BMW? Na to Serento koukáme doma už od pátku :D Jak jste se rozhodl? Já se tam na něj jedu podívat ráno, ale bohužel asi jen podívat.
jumbo78
Příspěvky: 13
Registrován: pát črc 05, 2013 11:54 pm
Bydliště: Jindřichov u Krnova

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od jumbo78 »

Já zatím složil rezervaci, ale fakt ještě nevím...
Proč bohužel? :D

Za BMW chce minimálně 215... Ale když mi říkal co kolik stojí, přešla mně chuť
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od viktor »

Ani se mu nedivím,že zmlknul.Přestalo mu být do řeči,když viděl do čeho bude muset zanořit pracky.Já myslím,že o těch sračkách na kolech tady bylo napsáno téměř vše (neříkám vše,protože ta hajzlovina umí praštit pod pás v každém okamžiku),jakýkoliv díl tohoto LEGA je tady 1000x popsaný,nelze říct,na co si dát pozor,zkrátka na všechno,protože vše je tady špatně,každý je strůjcem svého štěstí.Pokud máš čas,náhradní auto a nevěříš bankám a nenáš kde vrážet prachy,tož vítej mezi náma MILIONÁŘAMA.( Ty miliony se netýkají ujetých kilometrů)
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od viktor »

Mít KIU není koníček,ale životní styl.
jumbo78
Příspěvky: 13
Registrován: pát črc 05, 2013 11:54 pm
Bydliště: Jindřichov u Krnova

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od jumbo78 »

Ach jo. Je zajímavé, že na to, kolik se Sorent prodalo, jsou tady snad jen 3 nespokojenci :D
Asi jsi měl smůlu viktore, kde v Ostravě stojí tvůj Sorik, že bych se stavil na pokec:D
MIIB1
Příspěvky: 5
Registrován: ned črc 21, 2013 5:58 pm

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od MIIB1 »

jumbo78 píše:Já zatím složil rezervaci, ale fakt ještě nevím...
Proč bohužel? :D

Za BMW chce minimálně 215... Ale když mi říkal co kolik stojí, přešla mně chuť
Bohužel, protože mám 3 měsíce Peugeot 307, dal sem za něj 120 00,-. 135 000,- na Kiu nemám, tak bych musel dát Peugeota protiúčtem a to bych asi hodně projel :(
jumbo78
Příspěvky: 13
Registrován: pát črc 05, 2013 11:54 pm
Bydliště: Jindřichov u Krnova

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od jumbo78 »

Pokud bych to nevzal, dám echo. Ukecal jsem to na 130... :wink:
Myslím, že by jsi to nějak vymyslel
MIIB1
Příspěvky: 5
Registrován: ned črc 21, 2013 5:58 pm

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od MIIB1 »

jumbo78 píše:Pokud bych to nevzal, dám echo. Ukecal jsem to na 130... :wink:
Myslím, že by jsi to nějak vymyslel
OK OK, dík :) Když by mi za Peugeota dali 95 000,- tak bych to bral, ale nevěřím tomu, že mi tolik dají. Sám bych ho prodal tak za 115 - 118, ale na to není čas :D
viita
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 08, 2010 9:54 pm
Bydliště: Nové Syrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od viita »

Reaguji pozdě, ale přece.
Pokud svítí check, tak je někde chyba. Žádná zvýšená citlivost na LPG, to jsou kecy.Mám na LPG na tomto autě najeto 160 tis, tak vím o čem mluvím.Může to být maličkost, nutno načíst, co je to za chybu, pak umím já, nebo především |David říct víc. Oprava pístu- to je možný, tyhle motory rády sežerou šroubky z klapek v sání- výrobní vada, pak jde samo i to těsnění a další.Klika- tak to už je na zamyšlenou, a převodovka taky.Tyto převodovky při správném zacházení vydrží bez problému klidně 1/2 mil. km.Takže načíst, nechat si vysvětlit, při pochzybách nebrat, tyhle auta když budeš shánět tak seženeš se slušnými kilometry za slušnou cenu
Vše se dá opravit, jen se nesmí vědět, že to nejde....
Sorento 3,5 EX, benz. r.2005
jumbo78
Příspěvky: 13
Registrován: pát črc 05, 2013 11:54 pm
Bydliště: Jindřichov u Krnova

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od jumbo78 »

Jo jo, dneska ještě budu volat do toho autorizaku... Nicméně mně překvapili ti plynaři, že řekli, že se to stává.
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od viktor »

Věř Víťovi,když vím hovno a neumím to zdůvodnit,tak řeknu"může se to stát,ale nemusí".Víťa s Davidem mají ty 3,5 LPG prolezené od sání po výfuk do posledního detailu.Jinak klidně přijeď bydlím ve Svinově poblíž nádraží.Jo a spokojení jsou akorát ti co to už prodali,nebo to mají funglovku.Mi se to asi prodat nepodaří,už ani neinzeruju,tak to bude jak jsem už psal taková srdcovka.Až dojde k naší okupaci arabášema a Korejci nás přijdou osvobodit,aby ochránili svoje investice,tak mi to doufám přičtou k dobru.
MIIB1
Příspěvky: 5
Registrován: ned črc 21, 2013 5:58 pm

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od MIIB1 »

Tak jsem se na něj byl dívat a jsem z něho nadšen, bral bych ho hned.
jumbo78
Příspěvky: 13
Registrován: pát črc 05, 2013 11:54 pm
Bydliště: Jindřichov u Krnova

Re: Sorento 3,5 + LPG

Příspěvek od jumbo78 »

Já neřekl, že klukům nevěřím...

Ona ta kontrolka svítí pouze při provozu na plyn, na benzín zhasne... V servis jim to hodilo "chudou směs"

Volal jsem i do těch servisů, v autorizáku mi řekli, že ten píst šestého válce opravovali kvůli šroubku ze sání. Sami mi řekli, že po opravě šroubky roztemovali (ani jsem se nemusel ptát :D ). Kliku dělali kvůli ložisku, takže motor je prakticky po generálce. Co se týká té převodovky - pan Antl mi řekl, že opravili pásovou brzdu a převodovka je v pořádku. Nicméně, alibisticky doporučil repas Hydro...něco ???, což odesílají do Ameriky a stojí ten repas 20.000,- Kč i s prací... Také mi řekl, že by mi tam namontoval nějaký "kit", ale to jsem zcela nepochopil :D Na to, že to je EX výbava, tak nemá kůži, má manuální klimu, ale zase má šíbr.

No, zatím si ještě nechám čas na rozmyšlenou, jelikož známý mi dohodil Kiu Sorento u nás v Krnově - je to úplně stejná verze s LPG, akorát je to Evropan. (nalítáno zhruba stejně, ale v kůži, automatická klima, větší nádrž LPG) - je o pár korun dražší, ale to nehraje takovou roli. Tady mi vadí ta automatická klima - čím víc elektropíčovin, tím hůř :D (ale zase to vypadá pro někoho efektně - mně to ale nebere :D )

Tak teď babo raď :D
Odpovědět