Spotřeba

Odpovědět
Negr
Příspěvky: 2
Registrován: pon lis 13, 2006 5:52 pm
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Spotřeba

Příspěvek od Negr »

Ahoj ahoj ahoj...zajímalo by me (kod mate Smumu 1,8) jako mate spotrebu na stovečku ujetou :D ...diky moc za odpovedi:)...
Reklama
 

Negr
Příspěvky: 2
Registrován: pon lis 13, 2006 5:52 pm
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

oprava

Příspěvek od Negr »

Shumu 1,8i....(ta spotreba)
Jestli nekdo chcete prohodit par slov a Shume urcite napiste...rad si vyslechnu nazory na ní..
Tuka
Příspěvky: 9
Registrován: sob bře 11, 2006 12:45 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tuka »

jo spotreba, na tu se radsi ani neptej, nebo to s tebou svihne. ja jezdim se sekra lehkou nohou v praze za 12. Po dalnici se dostanes treba na tech 7, ale ty rozjezdy sou drsny
Pepin
Příspěvky: 4
Registrován: úte dub 03, 2007 1:20 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pepin »

Dobrý den.
Jsem tu nový.Loni jsen koupil Kiu Shuma II 2003. :D Mám ji k jízdám na chalupu,je velká já furt něco vozím.jezdí většinou po dálnici a spotřeba
zatím cca 7litrů. :lol: mám 1.600 benzin.
Najel jsem zatím 3.000 km. :roll:
LucyF3
Příspěvky: 9
Registrován: sob srp 30, 2008 3:32 am
Bydliště: Vrchlabi

Příspěvek od LucyF3 »

Pepin píše:Dobrý den.
Jsem tu nový.Loni jsen koupil Kiu Shuma II 2003. :D Mám ji k jízdám na chalupu,je velká já furt něco vozím.jezdí většinou po dálnici a spotřeba
zatím cca 7litrů. :lol: mám 1.600 benzin.
Najel jsem zatím 3.000 km. :roll:

cauvec,ja mam Shumu 1,5 a spotreba v provozu okolo 10litru(zvladne ale i 16litru) :D
dalky jezdim za tech 7, 8litru
Scott030
Příspěvky: 12
Registrován: ned srp 10, 2008 6:35 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba

Příspěvek od Scott030 »

Ahoj,

Vim ze se bavite o Kia Shuma, ale pridam svuj nazor. Ja mam Sephii 1.5 r.v.98 a v meste mi to sezere klidne 10 i vice litru na 100km. Pokud s tim obcas vybehnu na delsi trasu tak to klesa, ale mam podezreni ze mi to dela LAMBDA sonda protoze sem si nechal vyblikat chybove kody a ty mi ukazali ze ji mam v haji. Tak sem zvedav jestli se to zmeni po vymene. Motor v Sephii je z Mazdy a snad Japonci nejsou tak blby aby si udelali zrouta!
Odpovědět