Par info o Sephii

Odpovědět
Scott030
Příspěvky: 12
Registrován: ned srp 10, 2008 6:35 pm
Kontaktovat uživatele:

Par info o Sephii

Příspěvek od Scott030 »

Ahoj,

Chtel bych se zeptat jestli nekdo nevi zda je zapojeny to zeleny svetilko pri zapalovani pri modelu Kia Sephia 1.5/59kw SLX? Kdyz ano ma to i nejakou pojistku a jak se to rozebira protoze mne to nesviti. Dale bych se rad zeptal zda jsou osvetlena spinace vystraznich blikacu a hmloveho svetla, nebo taky ohrivani zadniho okna /mne nesviti/ + komplet ovladani vetrani /to taky nesviti/. A jeste jedna vec. Chtel bych ted menit chladici kapalinu jenom nevim jestli se to musi pak odvzdusnit, nebo se to udela same cez expanzni nadrzku? Vsem vopred dekuji.

PS: Jeste jedna vec. Muze se do Sephie dat LAMBDA sonda z nejake MAZDY 323? Kdyz ano tak bych poprosil o konkretni typ. Dekuji
Reklama
 

Zephyr_Killer
Příspěvky: 45
Registrován: pát dub 07, 2006 12:09 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Par info o Sephii

Příspěvek od Zephyr_Killer »

Tohle vypadá na pojistku. Zkus se podívat na pojistky v motorovém prostoru(menší krabička). Měla by to být druhá pojistka ve směru od předku auta dozadu s hodnotou 10A(Červená).Ale kdyby byla KO tak by nesvítila ani přístrojová deska.
Jestli je tam i to světýlko nad spínačkou si nejsem jistý.Ale tahle pojistka je na kompletní osvětlení ovládacích a informačních prvků.Ty ovladače co jsi vypsal jsou samozřejmě prosvětlené.Odvzdušňovat nemusíš, jen po nalití nové kapaliny je potřeba protočit motor cca 5 minut a zkontrolovat, případně dolít kapalinu. Já tomu ještě pomáhám, tím že mačkám hadici tu silnou co vede k chladiči.
96 Sephia 1,5.Primy filtr.resonator misto katu,sportovni vyfuck, cca850W RMS/1500W max a jeste par dalsich vylepseni
Odpovědět