Mám plno ND na Sephii tak se kdyžtak ozvěte

Macek
Příspěvky: 3
Registrován: ned říj 14, 2007 6:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Mám plno ND na Sephii tak se kdyžtak ozvěte

Příspěvek od Macek »

Ahojky podědil jsem Sephii tak ji dam na ND kdykoli cokoli budete potrebovat tak se ozvete cus :D
Reklama
 

baca
Příspěvky: 13
Registrován: pát kvě 11, 2007 12:43 pm

Příspěvek od baca »

cau nemas prosim motorek na ostrikovace?? bez nadrzky-)
Macek
Příspěvky: 3
Registrován: ned říj 14, 2007 6:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Cus urcite by se neco naslo

Příspěvek od Macek »

baca píše:cau nemas prosim motorek na ostrikovace?? bez nadrzky-)
Macek
Příspěvky: 3
Registrován: ned říj 14, 2007 6:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

Urcite by se neco naslo a nemas jeste nejake zname co by neco potrebovali at se toho zbavim?
baca
Příspěvky: 13
Registrován: pát kvě 11, 2007 12:43 pm

Příspěvek od baca »

tak to zatim nevim myslim ze asi ne ale zkusim sa potat. co je to za typ a rv atd?
jo a pls za kolik bys ten motorek strelil?-)
Zephyr_Killer
Příspěvky: 45
Registrován: pát dub 07, 2006 12:09 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zephyr_Killer »

Jaký je to rok výroby?Potřebuju LP světlo + LP obrysovku na 96
96 Sephia 1,5.Primy filtr.resonator misto katu,sportovni vyfuck, cca850W RMS/1500W max a jeste par dalsich vylepseni
ro.hof
Příspěvky: 11
Registrován: stř zář 12, 2007 6:50 pm
Bydliště: Trutnov

sepia 1,5i rv1997

Příspěvek od ro.hof »

hadici na přívod vzduchu od filtru k motoru máš?co bys za ni chtěl?
Petr.k
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 05, 2007 10:03 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Petr.k »

ahoj, jestli je nabidka stale aktualni, mel bych zajem o motorky na stahovani prednich oken - jestli se to teda da vymenit :-) ty moje jsou uz nejake unavene. a potom taky PP obrysovku (sklicko mam praskle). mam model 95, bude to stejne? jo a pak jeste bych chtel predni masku spolu se znakem kia - z tukanda mam taky praskle.

diky!

Petr
xwolkerx
Příspěvky: 2
Registrován: sob srp 05, 2006 2:13 am
Bydliště: Vratimov

Náhradní díly Kia

Příspěvek od xwolkerx »

Ahoj scháním nějaké náhradní díly na Kia sephia 1.5GTX. Platí tvoje nabídka ještě?? Potřeboval bych ovládání el. oken. všechny nebo aspoň Pro řidiče tam jsou všechy pohromadě. A dále jednu věcičku. Když jse si ji koupil chyběl tam odporový můstek aby jsem si mohl zapínat ventilátor na menší otáčky. Takhle mi to jede jen na nejvyšší stupeň. Můj e-mail je xwolkerx@seznam.cz Díky moc
dr.bike
Příspěvky: 2
Registrován: pát srp 25, 2006 10:43 pm
Bydliště: havirov

sephia lift 98

Příspěvek od dr.bike »

potřebuji zadní pr. lampu. dík
Naposledy upravil(a) dr.bike dne pon kvě 30, 2011 10:49 am, celkem upraveno 1 x.
Petr.k
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 05, 2007 10:03 pm
Bydliště: Praha

Sephia na ND

Příspěvek od Petr.k »

ahoj, jestli mate zajem o ND, mohu prodat Kiu Sephii 1995, 1,6i, trosku bouchla na levy predek a levy zadek, ale ne moc, nepojizdna, stoji kousek od Prahy. Za symbolicky peniz necham. V pripade zajmu nejlepe volejte, nejsem ted moc na netu. 774 637 632. Petr
Karlicek
Příspěvky: 2
Registrován: ned úno 10, 2008 11:27 am
Bydliště: Havířov

sephia 2

Příspěvek od Karlicek »

Ahoj potřebuju sehnat levý zámek (u řidiče) zlomila se mi páčka co držela táhlo od zámku takže nemůžu odemikat. Prosím potřebuju to rychle


Obrázek
fico
Příspěvky: 4
Registrován: ned bře 30, 2008 10:14 pm

Příspěvek od fico »

Zdravím,
máte niekto zadný pravý čap kolesa (možno to niekto pozná aj pod názvom štvrťoska) na Sephiu 1,6 GTX r.v. 1995 sedan bez ABS. Ide o kus zliatiny, na ktorý sú uchytené tlmič pruženia, kyvné rameno, nastavovacia skrutka zbiehavosti, štít bubnových brzd a náboj kolesa. Teraz som momentálne nepojazdný lebo je ohnutý tlmič a aj miesto v krúžku na obrázku. Zaujíma ma aj cena. Za skorú odpoveď vopred ďakujem.
Obrázek Obrázek
M@rtin
Příspěvky: 15
Registrován: pon čer 12, 2006 12:58 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M@rtin »

Tento díl by mi měl zbýt.

Nechci tě nikterak strašit, ale tento kus litiny by se ohnout v žádném případě neměl, daleko pravděpodobnější je ohnutí tlumiče nebo podběhu. Docela rád bych viděl fotku celého auta, co si vyváděl ???
Shodou okolností jsem totiž boural auto podobným způsobem, ale tento díl hnutý rozhodně není, bohužel to samé se nedá říci o karosérii, kde se hnul celý podběh, viz http://www.kiaclub.cz/msgboard_posts.php?topic_id=2853 .
Kia Sephia 1.5GTX
fico
Příspěvky: 4
Registrován: ned bře 30, 2008 10:14 pm

Příspěvek od fico »

Vďaka za odpoveď, ale už sa nám to podarilo objednať nové. Pokial by som však mal problémy, ozvem sa. V mojom prípade (na rozdiel od vás) to nie je až tak zlé. Najväčší náraz utrpel disk kolesa a tlmič spolu s tou štvrťoskou (čap zadného kolesa alebo ešte inak vreteno kolesa). Náš blatník je ohnutý iba po tú bočnú líniovú priehlbinu, čiže my nemusíme odstraňovať zadné sklo a robiť radikálne rezy zadného stĺpika. Snád sa nám podarí plecharinu vytiahnúť do pôvodneho stavu.
Pridávam aj pohlad na celú zadnú časť.
Obrázek

P.S.: Ktoré z fór je viac navštevované - kia-club-net či kiaclub.cz?
Odpovědět