Budou náhradní díly :o)

Karlicek
Příspěvky: 2
Registrován: ned úno 10, 2008 11:27 am
Bydliště: Havířov

Příspěvek od Karlicek »

Ahoj nevim kam to už napsat.
Prostě potřebuju zámek u řidiče a nemám ho kde sehnat a tak jsem ptám jestli ho tadyk někdo nemá na prodej???
Reklama
 

Zephyr_Killer
Příspěvky: 45
Registrován: pát dub 07, 2006 12:09 am
Kontaktovat uživatele:

re zámek

Příspěvek od Zephyr_Killer »

no o co konkrétně ti jde?Mám komplet kliky i se zámkama + klíče. Dokonce i spínací skříňku na tentýž klíček.
Nebo chceš jen nějakou součást?
96 Sephia 1,5.Primy filtr.resonator misto katu,sportovni vyfuck, cca850W RMS/1500W max a jeste par dalsich vylepseni
fico
Příspěvky: 4
Registrován: ned bře 30, 2008 10:14 pm

Příspěvek od fico »

Zdravím,
máte niekto zadný pravý čap kolesa (možno to niekto pozná aj pod názvom štvrťoska) na Sephiu 1,6 GTX r.v. 1995 sedan bez ABS. Ide o kus zliatiny, na ktorý sú uchytené tlmič pruženia, kyvné rameno, nastavovacia skrutka zbiehavosti, štít bubnových brzd a náboj kolesa. Teraz som momentálne nepojazdný lebo je ohnutý tlmič a aj miesto v krúžku na obrázku a číslo 8 v schéme. Zaujíma ma aj cena. Za skorú odpoveď vopred ďakujem.
Obrázek Obrázek
land
Příspěvky: 28
Registrován: ned led 07, 2007 11:27 am
Bydliště: Praha - Kolín - Říčany

Poctivý servis..

Příspěvek od land »

Když jsem KIu kupoval, měl jsem s tím servisem problém Původní firma ZETA v Pze 10, kde to bylo koupené, už neexistovala, a další mě tak trochu (ti v Praze) posílali do p.dele, šlo o utržené šrouby na kole o víkendu...

Nakonec jsem našel solidní servis v Mukařově, je to kousek za Říčanama, za jejich přístup mi ta cesta vždycky stála. Ale proč to říkám, vím, že si dělali pobočku i na Praze 4, a měli prac. dobu i v sobotu. Já jsem si ale zvykl na ten Mukařov, kašlu na pražský provoz a hledání pro parkování, a i lidi už mě tam znaj.. Jestli to vyzkoušíte, dejte vědět, jak je to na té Praze 4. Adresy a kontakty najdete na www.kiamotors.cz pod odkazem "servis". Myslim, že se jmenujou DOLNIS, to je příjmení šéfa, tuším.
Kia Sephia II 1.5 2000 klima
M@rtin
Příspěvky: 15
Registrován: pon čer 12, 2006 12:58 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M@rtin »

Prodám následující díly z Kia Sephia 1.6, model 93, rok výroby 1995

Jmenovitě, co je k dispozici:
komplet motor (1.6, B6 EGI)
chladič+sahara
převodovka - nejde řadit 5.kvalt
vyříznutá chladičová stěna, trošku bouraná, ale použitelná
PP blatník
kulisa řazení i s táhlem a pěknou hlavicí řadící páky
přední nápravnice, těhlice, brzdiče, pružiny (tlumiče KO)
převodka řízení+posilovač+čerpadlo
sloupek řízení
páčky pod volantem
zadní náprava komplet, bubnové brzdy
kompletní sada dveří, stav viz foto, el. ovládání oken funkční
el. ovládaná zrcátka
palubní deska, přístrojovka, veškeré plasty do interiéru, zadní pásy, zadní sedadla
topení
čelní i zadní okno (zadní bez těsnění)
kompletní elektroinstalace včetně motormanagementu
zadní nárazník - prasklý, ale šel by dát dohromady

blíže zde : http://www.Kiaclub.cz/msgboard_posts.ph ... essage3007
Kia Sephia 1.5GTX
zelva79
Příspěvky: 14
Registrován: sob črc 26, 2008 2:39 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od zelva79 »

Zdravím. Nemáte někdo motorek ostřikovačů? S největší pravděpodobností mi odešel! Předpokládám, že když napojím motorek přímo na baterku, tak by se měl rozjet. Nebo se mýlím? :?: Mám Sephiu sedan 12/1995. Děkuji za odpověď. Mějte se.
zelva79
Příspěvky: 14
Registrován: sob črc 26, 2008 2:39 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od zelva79 »

Ještě se chci zeptat, jestli máte někdo taky problémy se zadním pravým kolem? Už když jsem auto koupil, pískalo při jízdě! Mám vyměněny lanka ruční brzdy, i válečky. Dokonce i obložení zadních bubnových brzd. A opět při rozjezdu a pootočení volantu do leva mi zadní pravé kolo popískává! Není tady nějaký "kutil" z Ostravy?
M@rtin
Příspěvky: 15
Registrován: pon čer 12, 2006 12:58 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M@rtin »

Motorek ostřikovačů již bohužel nemám, musel jsem jej použít pro vlastní potřeby. Správně by se měl po připojení na baterku rozjet.

Ad pískání v kole, nemáš náhodou v háji ložisko ? Pokud se to projevuje jen v zatáčkách, je možné, že díky vůli v ložisku by se to teoreticky mohlo zkřížit a pakna by pak škrtala o buben. Zkus vzít za kolo a zkusit, zda tam neucítíš vůli. Někdy pak ještě pomůže dotáhnout náboj.
Kia Sephia 1.5GTX
zelva79
Příspěvky: 14
Registrován: sob črc 26, 2008 2:39 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od zelva79 »

Díky za odpověď. Vůli na kole necítím, když jím zacloumám, ale zítra ještě zkusím dotáhnout ten náboj a uvidím. :!: Ted jsem důkladně vyčistil bubnovou brzdu a vše okolo, ale nepomohlo! Při proměření mi motorek ostřikovačů ukázoval 0 Ohmů.
zelva79
Příspěvky: 14
Registrován: sob črc 26, 2008 2:39 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od zelva79 »

Tak jsem pritahnul ten naboj a nic! Porad to piska! :roll:
zelva79
Příspěvky: 14
Registrován: sob črc 26, 2008 2:39 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Budou náhradní díly :o)

Příspěvek od zelva79 »

Zdravím. Sháním motor 1.6 benzín na Kia Sephia I 12/1995. Pokud je ještě možnost k odkoupení, za kolik? Díky. zelva79@seznam.cz
psticha
Příspěvky: 3
Registrován: úte srp 25, 2009 10:37 pm

Re: Budou náhradní díly :o)

Příspěvek od psticha »

ahoj nebyl by hlavní brzdový válec?
Zephyr_Killer
Příspěvky: 45
Registrován: pát dub 07, 2006 12:09 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Budou náhradní díly :o)

Příspěvek od Zephyr_Killer »

brzd. válec jsem už prodal.
96 Sephia 1,5.Primy filtr.resonator misto katu,sportovni vyfuck, cca850W RMS/1500W max a jeste par dalsich vylepseni
Alan
Příspěvky: 7
Registrován: čtv zář 17, 2009 9:09 pm
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Budou náhradní díly :o)

Příspěvek od Alan »

nebyly by táhla od stěračů??alankral@centrum.cz
Zephyr_Killer
Příspěvky: 45
Registrován: pát dub 07, 2006 12:09 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Budou náhradní díly :o)

Příspěvek od Zephyr_Killer »

Ano táhla od stěračů mám dvoje. Jedny z modelu 94 a jedny z 96. Ale mám za to že jsou identické.Nabídni mi cenu. Klidně e-mailem: Zephyr.Killer<zavináč>seznam.cz
Jinak rozebírám na ND i svoji Sephii 96 takže jsou k dispozici veškeré ND.Ceny dohodou.
96 Sephia 1,5.Primy filtr.resonator misto katu,sportovni vyfuck, cca850W RMS/1500W max a jeste par dalsich vylepseni
Odpovědět