Pridusenie

Odpovědět
josa
Příspěvky: 10
Registrován: sob dub 04, 2009 8:22 pm

Pridusenie

Příspěvek od josa »

Auto som v poriadku nastartoval, odisiel som nim niekolko metrov v pohode a zrazu, prestalo reagovat na plyn. Tak som zastal hodil neutral a skusal pridavat plyn naprazdno, nic... Ale ked mu zacali prilis klesat otacky tak samo si to plyn dokazalo pridat. auto som vypol, znova nastartoval... Vyzeralo ze uz je OK, ale po par metroch opat to iste. Zase ked som vypol a znova nastartoval opat chvilu islo.
Po nejakom case som sa rozhodol skusit absolvovat dlhsiu cestu, vsetko vyzeralo, ze je ok, ale zistil som jednu vec. Auto pri vysokych otackach nedusi. Len ked idem do cca 2000 otacok, tak vtedy ako keby ho na chvilku pridusilo (tak s autom trhne).
Bol som u jedneho a ten povedal, ze to sposobuje to, ze do nadrze sa nedostava vzduch, tak mi z krytu nadrze odstranil tesniacu gumicku, ale stale to pocas jazdy robi.

Nejaky napad?
Reklama
 

Alan
Příspěvky: 7
Registrován: čtv zář 17, 2009 9:09 pm
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pridusenie

Příspěvek od Alan »

Zdravím.Dnes jsem měl úplně stejný problém.Po celou dobu bylo vše ok ale dnes dost pršelo tak jsem myslel že je třeba vlhký rozdělovač tak jsem sjel k známému a řekl mi že to bude pravděpo..v kablikach od rozdělovače ke svíčkám nebo samotné svíčky.Podívám se na to a jestli zjistím něco víc tak dám vědět.Zatím Alan
Alan
Příspěvky: 7
Registrován: čtv zář 17, 2009 9:09 pm
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pridusenie

Příspěvek od Alan »

tak jsem vyměnil svíčky a jede to Ok,teda zatím :lol: ,snad to bylo tím.
josa
Příspěvky: 10
Registrován: sob dub 04, 2009 8:22 pm

Re: Pridusenie

Příspěvek od josa »

Sviecky mam v plane vymenit aj ja, ale ked je to tesnenie z nadrze prec tak to bude asi tou hadickou na privod vzduchu. :(
Alan
Příspěvky: 7
Registrován: čtv zář 17, 2009 9:09 pm
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pridusenie

Příspěvek od Alan »

Tak možné to je,ale uvidím jak se to bude chovat dál.no zatím to jede.Jak se něco změní,tak Ti písnu.Ještě to půjde ke kolegovi co dělá z auty a údajně má nějaký spešl přípravek na čištění klapy přívodu vzduchu a paliva.
josa
Příspěvky: 10
Registrován: sob dub 04, 2009 8:22 pm

Re: Pridusenie

Příspěvek od josa »

Ono keby sa mi podarilo zistit ktora z tych 3 hadiciek co idu do nadrze je na ten vzduch (za kolesom ich vidno) tak by som ju skusil prefuknut, ci nie je upchana, ale bojim sa toho. 1 je asi na odvod paliva, druha na ten vzduch, ale tretia netusim na co by mohla byt :D
Alan
Příspěvky: 7
Registrován: čtv zář 17, 2009 9:09 pm
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pridusenie

Příspěvek od Alan »

zdarec JOSO. tak zatím po té výměně svíček auto jede OK ani jedno škytnutí :D ,a co Ty jak jses na tom ,už Ti to jede??
josa
Příspěvky: 10
Registrován: sob dub 04, 2009 8:22 pm

Re: Pridusenie

Příspěvek od josa »

Zatial nemam tesniacu gumicku na nadrzi, tak je to ok.
Teraz musim vymenit gumovu manzetu na prednom kolese, lebo sa pretrhla a dost to vrzga. Potom sa opat zameriam na toto.
Alan
Příspěvky: 7
Registrován: čtv zář 17, 2009 9:09 pm
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pridusenie

Příspěvek od Alan »

ok tak at se Ti dari :wink:
josa
Příspěvky: 10
Registrován: sob dub 04, 2009 8:22 pm

Re: Pridusenie

Příspěvek od josa »

Zhrniem momentalny problem:
Po dazdi, alebo zvysenej vlhkosti auto nastartuje ako ma. Po par prejdenych metroch, z nicoho nic, prestane reagovat na plyn a pomaly ho dusi. Ak vsak hodim do neutralu a pridavam plyn tak pridava otacky v poriadku, ale akonahle zaradim rychlost, tak nic. Musim vypnut a zapnut motor a potom auto ide bez problemov dalej (obcas to po par metroch musim zopakovat, ale este som to nemusel robit viac ako 2x).
Odpovědět