Manual kia !!!

Odpovědět
maxx2703
Příspěvky: 2
Registrován: úte bře 10, 2009 7:17 pm

Manual kia !!!

Příspěvek od maxx2703 »

ahojte Kiaci. Nevedeli by ste mi niekto poradiť, kde by som zohnal servisný manual na Kiu sephiu 1.6 SLX r.v 1994. A keby bol, bolo by možné v slovenskom a lebo českom jazyku??? Pri najhoršom stačil by aj v cudzom jazyku. Mám Kiu už nejaký ten piatok a som s ňou veľmi spokojný a preto by som ju chcel dať kompletne do poriadku. Vopred Vám všetkým ďakujem s pozdravom Maxx...
Reklama
 

josa
Příspěvky: 10
Registrován: sob dub 04, 2009 8:22 pm

Re: Manual kia !!!

Příspěvek od josa »

Ja by som potreboval tiez na Sephiu rv1996. Nasiel som, ale len s fotakom ofoteny a to ked som vytlacil tak bol moc tmavy. :( Preto zhanam CZ/SK v pdf
Ivo6
Příspěvky: 1
Registrován: stř říj 21, 2009 5:57 pm

Re: Manual kia !!!

Příspěvek od Ivo6 »

Mohl by jsi mi prosim tě poslat na meila ten ofocený manuál na Sepii :?: Už víc jak tři měsíce ho nemůžu nikde sehnat a potřeboval bych si to dát před STK dohromady a vyměnit si nějaké díly!Bez manuálu jeto nemožné!Díky Ivo(Ivo.Lostak@seznam.cz
maxx2703
Příspěvky: 2
Registrován: úte bře 10, 2009 7:17 pm

Re: Manual kia !!!

Příspěvek od maxx2703 »

ak nerobíš žiadne zložité zásahy do motora tak da sa to robit aj bez manualu. ja som svoju sephiu teraz celu poliečil. teda hlavne to nutne no myslel som že ma prehodí ked som zistil čo ma to už stálo eurí. ale je to dobre vozenie tak som to obetoval. ak chceš niečo poradiť pýtaj sa niečo ti možem poradit z vlastných skúseností.
Firge
Příspěvky: 19
Registrován: pon říj 10, 2005 11:25 am
Bydliště: CL

Re: Manual kia !!!

Příspěvek od Firge »

www.kiatechinfo.com registrace nutná. Pokračujte na shop a výběr modifikace vozu.
Přeji hezký den
Miro.M
Příspěvky: 4
Registrován: stř čer 09, 2010 6:09 pm

Re: Manual kia !!!

Příspěvek od Miro.M »

A nemas nahodou aj dielnsku prirusku na kia sephia 2 1.5 16v. ak ano napis na MPMiro@seznam.cz vopred dakujem
Miro.M
Příspěvky: 4
Registrován: stř čer 09, 2010 6:09 pm

Re: Manual kia !!!

Příspěvek od Miro.M »

Cav maxx2703 mozes mi poradit ako vybrat vnutorny ventylator chcel som ho vybrat a nejde mi to prkaza mi ta umela stena co je na tom viku. lebo mi nejde vetranie vo vnutry v aute
Odpovědět