ide zima, co treba?

Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: ide zima, co treba?

Příspěvek od staf »

normalne som sa v tvojej otazke stratil.
co sa tyka tej "bundy", tak neviem ci je to dostat, ale tipujem ze keby aj bolo tak je to dost drahe. a vacsinou to kryje len uzku cast kapoty, cize sa to hodi najviac na auta co maju sikmy sklon kapoty. ja by som toto neriesil
co sa tyka tych folii, to bol stanok vedla toho olivoveho offroadu s antenkami, navijakom, pridavnymi svetlami na streche ... ? ak hej, myslim ze su to rovnake folie ako tie co mame napr aj my na zadnych dverach dole a na hrane blatniku o kusok vedla. k tomu len tolko ... sa pozri ako vyzeraju tie folie tam. neviem ako tvoje, ale moje su uz doost znicene od kamienkov. ak by som mal na maske a na kapote mat nalepenu taku hnusnu foliu, to radsej nech je obuchana od kamienkov. (inak maska ma netrapi, ta nehrdzavie a aj tak je vecne zasrata od much ... horsie je na tom kapota, ale tak tam ked sa naahodou objavi nejaky kusok s obitym lakom tak to hned zatieram)
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
Reklama
 

Jajo
Příspěvky: 28
Registrován: stř črc 15, 2009 11:32 am

Re: ide zima, co treba?

Příspěvek od Jajo »

Ja som dnes volal do servisu KIA s otázkou, do koľko stupňov tá kvapalina v chladiči znesie a pani pri telefóne mi povedala, že si s tým nemusím robiť starosti, že je tam taká, aby v zime vydržala :idea: .
Takže som mohol radšej ušetriť za telefón.
RIO II 1.4 2009
Kúpené : 19.8.2009
visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: ide zima, co treba?

Příspěvek od visna »

No to je tak ked v autorizovanom servise robi nejaka "pani" hehehe . inak nic proti zenam (teda skoro nic) :D :D :D :D
RIO II 1,4 sporty 2008
Odpovědět