Pár problémů Rio 1,5 crdi (2006)

Odpovědět
ZdendaP
Příspěvky: 3
Registrován: čtv bře 27, 2014 9:59 pm

Pár problémů Rio 1,5 crdi (2006)

Příspěvek od ZdendaP »

Nedávno jsem koupil Rio II 1,5 crdi, takže zatím jsem zcela nováček a nevím, jak co funguje atd. S autem jsem po motorové stránce absolutně spokojen.
Trápí mě pár nedostatků či závad:
1) klepání od kol při přejíždění drobných nerovností - v servise říkali, že nevidí problém; já bych to viděl na starý, vadný tlumiče nebo nějaké dorazy. Nevím, jak to tam funguje, ale dělá to více po ránu, když je auto studené, ztuhlé, ...
2) zadní stěrač - nevím jak je zapojený, ale byl jsem z minulých aut zvyklý na cyklovač a tady to stírá trvale po celou dobu pootočení páčky stěrače. Má to tak být?
Předem díky za rady a názory.
ZdendaP
Kia Rio 1,5 CRDi, 2006
ObrázekObrázek
Reklama
 

zulyk
Příspěvky: 313
Registrován: čtv črc 15, 2010 7:56 pm
Bydliště: Vranov nad Topľou

Re: Pár problémů Rio 1,5 crdi (2006)

Příspěvek od zulyk »

nazdar,

1bod: original tlmice mando, pokial ich tam mas, podla popisu asi ano pri chladnejsom pocasi buchaju jedna radost, pockaj ked bude zima a poriadne prituhne, to az bude zabava, kym sa auto (tlmice) ako tak zahreju, s tym nenarobis nic...jedine vymena (tlmice, horne ulozenie atd)
2bod: ano, ma to tak byt, ziadny cyklovac na zadnom stieraci nieje, bohuzial

:wink:
Kia Rio II 1,4 SPORTY rv. 2010

Tropical Red
ZdendaP
Příspěvky: 3
Registrován: čtv bře 27, 2014 9:59 pm

Re: Pár problémů Rio 1,5 crdi (2006)

Příspěvek od ZdendaP »

Díky za odpověď (i když ne moc potěšující) - chystám se stejně na výměnu těch tlumičů, takže si mě v tomto jedině utvrdil.
ZdendaP
Kia Rio 1,5 CRDi, 2006
ObrázekObrázek
zulyk
Příspěvky: 313
Registrován: čtv črc 15, 2010 7:56 pm
Bydliště: Vranov nad Topľou

Re: Pár problémů Rio 1,5 crdi (2006)

Příspěvek od zulyk »

ok, tak vela zdaru pri vymene, potom este daj info ake tlmice si tam dal a nejake subjektivne postrehy, ci sa to zlepsilo alebo nie :wink:
Kia Rio II 1,4 SPORTY rv. 2010

Tropical Red
Odpovědět