Vi snad jezdite fsichni potichu?

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.
Odpovědět
Zephyr_Killer
Příspěvky: 45
Registrován: pát dub 07, 2006 12:09 am
Kontaktovat uživatele:

Vi snad jezdite fsichni potichu?

Příspěvek od Zephyr_Killer »

To se tady nikdo nezajima o muziku bo co :twisted:
Reklama
 

aleš
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 05, 2006 5:55 pm
Bydliště: Prajzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aleš »

ale jo zajima!!!!!! jen mi připada že tady chodi malo lidi!!!!!!!!!!!!
co ches vědet k muzice??
Zephyr_Killer
Příspěvky: 45
Registrován: pát dub 07, 2006 12:09 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zephyr_Killer »

ja neshanim zadne info, jen mi prislo divne ze tady neni zadny prispevek :P
96 Sephia 1,5.Primy filtr.resonator misto katu,sportovni vyfuck, cca850W RMS/1500W max a jeste par dalsich vylepseni
Zephyr_Killer
Příspěvky: 45
Registrován: pát dub 07, 2006 12:09 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zephyr_Killer »

A co ty co mas v aute za music?
96 Sephia 1,5.Primy filtr.resonator misto katu,sportovni vyfuck, cca850W RMS/1500W max a jeste par dalsich vylepseni
aleš
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 05, 2006 5:55 pm
Bydliště: Prajzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aleš »

Kia je od otce!! a ma tam radio PIONERR a 6x repro hraje to slušně!! Ja bych tu kiu neuživil 2,0 16V Ja mam francouze :oops: megana a tam mam hudbu sony a v kufru dva wofry hadex!! docela slušně to hraje!! :D
Zephyr_Killer
Příspěvky: 45
Registrován: pát dub 07, 2006 12:09 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zephyr_Killer »

Ja mam HU PIO 3600MP a v kufru 2x 30" sub Spirit
Jinak jeste 2x Hertz DSK 165 + 2x Helix Esprit 6x9"
96 Sephia 1,5.Primy filtr.resonator misto katu,sportovni vyfuck, cca850W RMS/1500W max a jeste par dalsich vylepseni
gregor
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 07, 2007 9:31 am
Bydliště: Vlčany, Slovensko

Příspěvek od gregor »

Ja si myslim ze nikto nejazdi potichu.. avsak tema autohifi neznamena-aspon podla mna- ze si povieme aku hudbu mame v aute, ale ze ak ma niekto problem s autohifi, tak si pomozme..
Rio 1.5 CRDI LX+ -> 110k
struky
Příspěvky: 2
Registrován: pát bře 20, 2009 7:07 pm

Re: Vi snad jezdite fsichni potichu?

Příspěvek od struky »

Ahoj. Za chvíľu sa stanem hádam šťastným majiteľom KIA CEED 1,4. Chcel by som do auta namontovať do plata oválne repro HERTZ DCX 690.
Ako ich pripojiť už k seriovým 4x repro a autoradiu ??
Mám ich z iného auta a hraju celkom slušne ...
Dík za odpovede ...
milosh
Administrátor
Příspěvky: 188
Registrován: ned srp 28, 2005 11:30 am

Re: Vi snad jezdite fsichni potichu?

Příspěvek od milosh »

serii vyhod a pridej nove 8) ja v kazdem aute menim seriove repro i radio protoze vzdy o je lepsi pokud teda nemas audi a6 nebo podobne cenovky :mrgreen:
DudoBA
Příspěvky: 3
Registrován: pát kvě 14, 2010 4:25 pm

Re: Vi snad jezdite fsichni potichu?

Příspěvek od DudoBA »

tak ja som si pred dvomi tyzdnami zadovazil rio a uz mam aj kapacitor a zosik na 2x250 --- t.j. uplne staci do ria, woofer ani nemysliet pretoze uz teraz je tam maly kufor - este zostavaju vajcia do plata kupit....ale neviem ake...nemusia to byt neviem ake...taky silnejsi priemer.....postupom casu urcite zmena seriovych repro+DYNAMAT vsade kde sa da...ale vravim, postupom casu...tolko o hifi...na rio uplne staci....
1,4 Rio Sporty...tropic red...zatial vyzera ako električka...ale popracujeme na nej
HOTtak
Příspěvky: 9
Registrován: pon kvě 04, 2009 3:41 pm
Bydliště: Nový Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: Vi snad jezdite fsichni potichu?

Příspěvek od HOTtak »

mám tu jeden dotázek...mám Pro_cee´da a před tím jsem měl VW Vento a jde mi o to zda je možnost na sávajích vestavěné rádio z výroby připojit zesilovač MAGNAT v sadě z MAGNAT WOOFREM?? o celkové výkonu myslím 700W - je možnost zapojení na toto rádio...nechci říci že to nehraje dobře ale tak nemám kam s tou Tubou :( poradte někdo...doporučtě nebo odradte...dííky.
KIA pro_CEE´D 100kw Ferrari INFRA červená...dělo jako kráva:)
ParnosCZ
Příspěvky: 133
Registrován: stř bře 14, 2012 11:17 am
Bydliště: Jablonecko

Re: Vi snad jezdite fsichni potichu?

Příspěvek od ParnosCZ »

Zdarec ja mam ve svem HOPLU VECTRA C GTS orig. music , ale je to lepsejsi vybava a brumla to moooc slusne jsem zvedavej co koupim do Soriho budu porizovat pristi mesic

asi neco do 2din a asi Alpinacky repracky uz jsem je ml v jednom voziku tak uvidime ;)
Odpovědět