Vybitá baterie

Odpovědět
MW
Příspěvky: 3
Registrován: čtv říj 18, 2007 7:43 am

Vybitá baterie

Příspěvek od MW »

Přestože sám nemám Kiu,ale Hyundai Accent,mají ji mojí rodiče. Jsou šťastní majitelé Picanta a jsou strašně nadšení. Přesedlali na něj z Favoritu a to je velký rozdíl k lepšímu. Mají ho asi 14 dní a stala se jim tato věc. Nechali ho v garáži odemčeného,všechny dveře zavřené,světla vypnutá, a jak přišli po třech dnech byla baterie vybitá totalně. Co to mohlo způsobit? Dík za Vaše postřehy MW.
Reklama
 

nocnik511
Příspěvky: 14
Registrován: čtv črc 19, 2007 12:16 pm

Re: Vybitá baterie

Příspěvek od nocnik511 »

MW píše:Přestože sám nemám Kiu,ale Hyundai Accent,mají ji mojí rodiče. Jsou šťastní majitelé Picanta a jsou strašně nadšení. Přesedlali na něj z Favoritu a to je velký rozdíl k lepšímu. Mají ho asi 14 dní a stala se jim tato věc. Nechali ho v garáži odemčeného,všechny dveře zavřené,světla vypnutá, a jak přišli po třech dnech byla baterie vybitá totalně. Co to mohlo způsobit? Dík za Vaše postřehy MW.
Nejpravděpodobnější se mi jeví,že měli špatně zavřený pátý dvéře....a zůstalo jim svítit osvětlení v zavazadelníku...prodejce mě na to extra upozorňoval,že se to lidem stává... :roll:
MW
Příspěvky: 3
Registrován: čtv říj 18, 2007 7:43 am

Příspěvek od MW »

Dík,budu je informovat aby si na to dávali bacha.
Pikaču
Příspěvky: 1
Registrován: sob úno 14, 2009 8:34 pm

Re: Vybitá baterie

Příspěvek od Pikaču »

MW píše:Přestože sám nemám Kiu,ale Hyundai Accent,mají ji mojí rodiče. Jsou šťastní majitelé Picanta a jsou strašně nadšení. Přesedlali na něj z Favoritu a to je velký rozdíl k lepšímu. Mají ho asi 14 dní a stala se jim tato věc. Nechali ho v garáži odemčeného,všechny dveře zavřené,světla vypnutá, a jak přišli po třech dnech byla baterie vybitá totalně. Co to mohlo způsobit? Dík za Vaše postřehy MW.
Prosím změřte si nebo si nechte změřit klidovy odběr z autobaterie.Měřil jsem již čtyři Picanta a všechny měly v klidu odběr přibližně 240mA a to vám asi za nějakých pět dní vybije a poté zničí akumulátor vašeho vozu.
Odpovědět