Autobaterie

Odpovědět
jujing
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 25, 2011 2:39 pm

Autobaterie

Příspěvek od jujing »

Pánová a dámi zdravím, Děda vlastní Picanto cca 7 let a vypadá to že autobaterie to balí se životností. Tak se ptám jakou zvolit novou baterii do toho? Původní tam je takový netypická tak jakou tam teď nacpat? Když sem dal na eshopu Varty Picanto s litrovým motorem tak to na mně vyhodilo že pro daný typ nemají autobaterii... Tak co s tím? Originál v Kia bude určitě předražená jak už to bývá.... Sice sem to psal už v textu ale pro pořádek Picanto 1.0 rv.2005
Reklama
 

milosh
Administrátor
Příspěvky: 187
Registrován: ned srp 28, 2005 11:30 am

Re: Autobaterie

Příspěvek od milosh »

Pres jaky web jsi koukal? Kdyz mrknes na Autokelly.cz tam ji urcite najdes 8)
Koukal jsem na Varta.cz a pravda, tam neni :roll:
jujing
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 25, 2011 2:39 pm

Re: Autobaterie

Příspěvek od jujing »

milosh píše:Pres jaky web jsi koukal? Kdyz mrknes na Autokelly.cz tam ji urcite najdes 8)
Koukal jsem na Varta.cz a pravda, tam neni :roll:
autokelly bylo první kam sem šel a tam na mě právě taky nic nevypadlo asi hold budu muset zajít do Kii a zeptat se jak se věci mají..
jpinkava
Příspěvky: 2
Registrován: pon bře 17, 2008 5:32 pm

Re: Autobaterie

Příspěvek od jpinkava »

KOUPIL JSEM BATERII BOSCH 40 AH 330 A KATALALOGOVÉ ČÍSLO 0092540180 (VYROBCE POLSKO) CENA 1300.- , ALE NEMÁ RANTL PRO UCHYCENÍ.
prekladys
Příspěvky: 10
Registrován: pon srp 28, 2006 11:21 am

Re: Autobaterie

Příspěvek od prekladys »

jediná baterka s rantlem, která je na našem trhu dostupná kromě originálky, je zn. Banner. je sice o něco slabší než origo, ale na to prdítko bez klimy bohatě stačí. kupoval jsem loni v létě po 7 letech, kdy odešla originální hyundai/kia
Odpovědět