kdo ma joice

Jiita
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 18, 2007 7:39 pm
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiita »

samozřejmě že mam černýho a zakouřenýho...hihi :D .koupila jsem ho v praze.....v dražbě....ma najeto 80.000km,takže v poho.Mam tady známýho opraváře co dělá ve fordu,tak mu tam hodim joice a on to všechno povyměnuje a levně.Předtím jsem tam měla saaba a v poho.Ted jsem volala do servisu,že volaly až do phy, a ten manual nemaj.šmejdi. :?
Reklama
 

Kerim
Příspěvky: 9
Registrován: ned srp 27, 2006 10:01 pm
Bydliště: Jirkov-Neratovice

Příspěvek od Kerim »

Ty kupuješ auto v dražbě?Tomu nějak nerozumím.Jak vypadá černá zakouřená? :shock: Ten tvůj známí opravář ti tam dává díly z fordu???To je dobrý,nakonec budeš mít Galaxi.Škoda toho manuálu.Jak se ti s ním jezdí?A proč jsi si koupila takové auto.Já mám početnou rodinu a tak využívám všechny sedadla.Předtím sem měl citroene xsaru a docela se mi stejská, ale kia je taky dobrá.
Jiita
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 18, 2007 7:39 pm
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

nee

Příspěvek od Jiita »

ne nedava mi tam díly z fordu... :shock: nejsem blondýna.Ale zajedu tam a on to zkoukne a řekne co je potřeba a ja to koupim a on to pak udělá.Dělá to po práci v dílně fordu a tam na to všechno má.Večer mu ho dovezu a dopoledne druhej den je to hotový.No tak ja taky sama nejsem.Mam rok a pul kluka a o něco staršího manžela...hihi.Ja před tím měla saaba a už trochu staršího ale taky velkyho a začlo se to nějako....rozpadat...trochu...a spotřeba 12l/100km :shock: ,takže žádná sláva.Joice se sice taky tou spotřebou chlubit moc nemuže,ale tak zas je lepší ježdění.Ja jezdim tak za 9/100. Psala jsem že mam černýho..tj barva auta a zakouřenýho..tj..okna tmavý.kapišto? :idea:
Kerim
Příspěvky: 9
Registrován: ned srp 27, 2006 10:01 pm
Bydliště: Jirkov-Neratovice

Příspěvek od Kerim »

Taky nejsem blonďák jen sem trošku žertoval, jak s tím fordem tak s tím kouřením, i když mám kolegu a ten má opravdu auto zakouřený a to je síla. Je divné, že na foru jsi ty a ne tvůj manžel. Častěji tomu tak bývá.Já mám Joicíka na plyn a tak mě spotřeba moc netrápí tak jsem spokojenej.Ale zdá se že jsme jediný dva v Čechách co ho maj.Kde scháníš ty náhradní díly co ti tam ten forďák montuje.Už ti musel měnit něco většího?
Jiita
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 18, 2007 7:39 pm
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiita »

On říkal,že ho to moc netankuje,nějaký fora tady.....Díly kupuju tady tady v obchodě www.autodilyriva.cz tady v Pcích a vždycky všechno na všechny auta se tam sežene.Nejsou to originaly...ale v pohodě.Ráno když řeknu co chci..jakej rok...obsah auta...tak odpoledne to mam.Předtím jsem taky ještě měla Hyundai coupé..sportaka..a spojka za 5000byla...na saaba taky všechno...naši maj forestra subaru a taky v poho....Tak tam pak pujdu zas olejovej filtr..za 100 a svíčky koupit...to nevim za kolik je tam maj.Stavím se tam příští týden.Abych to objednala všechno najednou.
land
Příspěvky: 28
Registrován: ned led 07, 2007 11:27 am
Bydliště: Praha - Kolín - Říčany

TO KERIM Díky

Příspěvek od land »

Díky za info, Kerime. I-mejl by se měl zobrazovat pod mými příspěvky, jestli tam není, něco neklape. landecky@razdva.cz. Pokud pošleš fotky, díky, zkus pod 5MB celkem kvůli schránce, díky.
Kia Sephia II 1.5 2000 klima
aleš
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 05, 2006 5:55 pm
Bydliště: Prajzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aleš »

Tak joice jsem mel rok:: ted s tim jezdi otec jako s firemnim je to supr vozitko_ Ale zacina nejak koroze u předni masky!! a ta spotřeba je dost"" ja už takovy velky auto nepotřeboval tak jsem si koupil Fiat stilo ale Joice supr kara!!! Ale moc jich v ČR neni!!! Kdo ma nejaky fotky pošlete ales.lasak@seznam.cz diiky
Jiita
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 18, 2007 7:39 pm
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiita »

Chtěla jsem se zeptat,jestli joice někde ukazuje spotřebu?Ja jsem na to zatím nepřišla.hlavně že ukazuje nadmořskou výšku a světový strany ale spotřebu? :roll: poradíte? díky :)
aleš
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 05, 2006 5:55 pm
Bydliště: Prajzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aleš »

spotřebu by to ukzovalo kdyby tambyl palubni počitač""!!!

Jake mate pneu na auto myslim tim rozmer??
Jiita
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 18, 2007 7:39 pm
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiita »

Palubní počítač tam je ne? To je ten přídavnej jak je na palubce mezi řidičem a spolujezdcem ne?jak to tam ukazuje nadmořkou výšku a ja nevim co ještě..nebo v servisu mi to aspon říkaly ty magoři..kam už nepujdu :x ...že to je přídavnej...palubní počítač. kola mam 14 ky..zimáky ještě...rozměr nevím musela bych se kouknout...a to se mi ted už nechce...třeba příště to napíšu jestli tě to bude zajímat... až to zkouknu :)
pozzi
Příspěvky: 1
Registrován: sob zář 02, 2006 12:55 pm

Příspěvek od pozzi »

ahoj všichni- že nás teda je-co jsme propadli kouzlu korejských vozítek.
Vlastním Joice už víc jak rok.
Můžu s klidným srdcem říct,že investice do koupi tohohle auta určitě nelituju.Zatím jsem ho nakrmil pouze novým olejem,vodou do ostřikovačů no a taky nějakým tím litříkem benzínu.To že je žrout neřeším.
Tuhle jeho "slabůstku" několikanásobně vyvažuje jeho variabilita.
Samo,že jsem před jeho koupí zvažoval i tento aspekt,ale sloupeček
zjištěných kladů byl podstatně delší než než těchto pár prkotin. Před tím
jsem měl 6 let Toledo limitované verze v top výbavě,tak mi nějaká ta koruna za slibované dražší náhr.díly nepřišla jako nějaké nóvum.
Že s koupí korejce stratím na charakteru,je taky překonaný,protože zatím
kamkoliv jsem přijel,sklidil jsem pouze závistlivé pohledy anebo pochvalu
On ten náš Joicík jaksi bezproblémů a nenásilně vyčnívá v moři všudypřítomných škodovek a to nejen výškou.Prostě mám(máme,mi co ho vlastníme) originální vůz,bez dalších investic do tuningu,bez strachu z jeho zcizení,s obrovským vnitřním prostorem a výbornou funkčností-to je blbý slovo,ale ono to fakt funguje.
A hlavně ta cena!!!! Když vím kolik stojí a jak se sere třeba elektrika v Zafiře je Joice určitě velmi dobrá volba.
Autem jezdí vlastně pouze manželka s dětma do školky a na nákupy.
Já ho mohu hodnotit poze jako pozorovatel,ale zatím je na velmi spokojené.
Jinak vůz byl koupen jako nový v ČR,jsem druhý majitel,má najeto 65tkm
a ceně byl i vámi tolik chtěný český manuál. Ne že bych ho nečet,ale
obsluha auta mi přijde intuitivní a problémy se jaksi "zatím" nedostavují.
přesto budete-li mít někdo nějaký dotaz na který si vyčtu odpověď,pak
rád pomůžu radou nebo obrázkem
yen
Příspěvky: 1
Registrován: ned zář 20, 2009 11:58 am

Re: kdo ma joice

Příspěvek od yen »

Ahojky,tak jsem před několika dny oplakal VW Sharan a koupil toto Koreiské vozítko.Jelikož se mi aut.převodovka odebrala do věčných lovišť díky jednomu velmi dobrému mechanikovi,který tam měnil olej a nějak nevěděl asi jaký a klolik.Auto je nezbytností,tak jsem zadal kritéria,jako vícemístní,tažné,klima,R.V. a cenu. A byla na světě KIA :D Jsem druhý majitel,první v Čechách.Musím opravdu říc,že mě velice překvapilo.Za motor by se nemuseli stydět ani v Toyotě,pružný dynamický,kutivovaný chod,tichý.Spotřeba zatím kolem 10 l .Což je v normě na to,že auto ma 2t a motor 2l,Sharan si bral víc a motor nebyl tak pružný ačkoliv měl o hodně více KW.Sice nebyl problém jet 200,ale spotřebu radši neuvádím :D Jediné co mi už začalo chybět je palubní počítač,místo toho je tam komas s hodinama,venkovní teplotou,barometrem a výškou nad mořem.Což je sice pěkné,ale méně potřebné.Raději bych věděl info o motoru a palivu než kolik je momentální tlak vzduch :lol:
Každopádně zatím má víc plusů než mínusů.
Odpovědět