kdo ma joice

ales

kdo ma joice

Příspěvek od ales »

Ma někdo tady toto auto nebo jsem sam??? :cry: :cry:
Reklama
 

Roman

Joice

Příspěvek od Roman »

Joice mám, takže nejsi sám. 8)
aleš
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 05, 2006 5:55 pm
Bydliště: Prajzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aleš »

No zdarec!! ale moc jich v česku neni!!! Použivaš icq????? Jak jsi spokojeny s tou karou??
Robert
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 18, 2006 4:41 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Zdravim,mam Joice taky,sice teprve jen par dni ale tim spis se shanim po nejakych technickych informacich a radach,neb nemam zadny manual.Poradi nekdo jak spravne pouzivat aut.prev a k cemu slouzi prepinac u rad.paky s polohou HOLD a POWER?diky
jmg
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 25, 2006 1:50 pm

Příspěvek od jmg »

Čus šamani, mám taky Joicku už rok a zatim spokojenost!

Kdyby někdo splašil nějakou dokumentaci, tak bych mu byl nesmírně vděčen!
Kerim
Příspěvky: 9
Registrován: ned srp 27, 2006 10:01 pm
Bydliště: Jirkov-Neratovice

Joice

Příspěvek od Kerim »

Ahoj,tak i já se z dovolením připojím.Už pár dní mám joicíka,jsem docela spokojený jen ta spotřeba není zrovna optimál.Zrovna přemýšlím že dám do auta plyn.Nemáte náhodou s tím někdo zkušenosti???
land
Příspěvky: 28
Registrován: ned led 07, 2007 11:27 am
Bydliště: Praha - Kolín - Říčany

Příspěvek od land »

Zdar lidi, uvažuju o koupi Joice, je ta spotřeba taková, jak se uvádí tady? http://www.autohit.cz/test/testy.php3?id=336
Kerim
Příspěvky: 9
Registrován: ned srp 27, 2006 10:01 pm
Bydliště: Jirkov-Neratovice

Příspěvek od Kerim »

Ahojda, ta spotřeba by mohla být.Záleží jaký jsi řidič někdy je to pod devěd někdy když to přišlápneš tak je to i třináct.Já jsem přešel na LPG a teď jsem celkem v poho.Jinak je to prostorné a celkem pohodové auto. Taky záleřží co očekáváš?
Kerim
Příspěvky: 9
Registrován: ned srp 27, 2006 10:01 pm
Bydliště: Jirkov-Neratovice

Příspěvek od Kerim »

Sorry je to devět a né devěd :oops:
land
Příspěvky: 28
Registrován: ned led 07, 2007 11:27 am
Bydliště: Praha - Kolín - Říčany

Co čekám...

Příspěvek od land »

no, co čekám... Asi takhle: koupil jsem Sephii II, 2000, 1.5, výbava Fantasia. Hodně rychle jsem si zvykl na auto, co se do něj vejde 2m chlap. Taky jsem si rychle zvyk na bleskurychlou klimatizaci a topení, všichni v létě i zimě čumí na to, že topí/chladí už při výjezdu z parkoviště... na dobře udělanou palubní desku, na celkem velký kufr, na absolutně bezproblémové starty minulou zimu, kdy při -25 ostatní problematicky protáčeli TDIčka a já nahodil na první kontakt jak v létě za veder... Mám asi trochu tendenci přisuzovat všechny dobré vlastnosti svého autíčka (třeba mám kliku) všem typům a kusům Kia... Teď mám ovšem rodinku a ta se asi ještě rozroste. To už chce ovšem kombíka, ne-li rovnou 7-místný koráb. A co mě na Kie fascinuje je to, že je schopná udělat za přijatelnou cenu takovouhle káru: čti Clarus/7, Joice, Carnival... Teď ale musím uvážit i to, že nemám soukromý ropný hořící vrt, což podle udávaných čísel některé tyto tipy aut vyžadují... A tak bych potřeboval všeobecné nezaujaté info.
Kia Sephia II 1.5 2000 klima
Kerim
Příspěvky: 9
Registrován: ned srp 27, 2006 10:01 pm
Bydliště: Jirkov-Neratovice

Příspěvek od Kerim »

Tak, asi takhle.Samotného mě udivila funkčnost toho, co popisuješ. Topení supr.Po nastartování ujedu asi tak třista metrů a už začíná topit, taky má vyvedený topení k zadním sedačkám, což jen urychluje ohřátí nebo ochlazení auta.Jelikož i já mám velkou rodinu, tak jsem se rozhodl pro Joice. Zavazadlový prostor je omezený při využití všech 7 míst.Posklopení zadních sedadel se, ale prostor zvětší tak pokud je nebudeš využívat tak potom i kufr je velký. A ta spotřeba při jízdě mimo obec a při průměrné rychlosti 90 km se mi povedla 8l.Ale po dálnici i 13l.A to už bolí.Proto jsem přešel na plyn,a teď jsem v poho.Když mi dáš imejl tak ti můžu poslat i nějaké fotky.
Jiita
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 18, 2007 7:39 pm
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

ahoj kluci

Příspěvek od Jiita »

ahoj kluci. Dneska jsem koupila joice....potřebovala bych poradit:svítí oranžová kontrolka v levém spodním rohu přístrojové desky s nápisem check a obrazkem jako část výfuku.Poradíte? :D Potřebovala bych manuál.
Kerim
Příspěvky: 9
Registrován: ned srp 27, 2006 10:01 pm
Bydliště: Jirkov-Neratovice

Příspěvek od Kerim »

Ahoj, manuál by asi byl potřeba, ale ona kontrolka popisuje závadu v motoru a nebo alternativní pohon. Já mám třeba LPG a proto mi svítí, ale může to i znamenat, že byl učiněn nějaký zásah do motoru, výměna lambda sondy a pod. Vyzkoušej na jednu noc odpojit baterii.Zatím ahoj.
Jiita
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 18, 2007 7:39 pm
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

děkuju

Příspěvek od Jiita »

děkuju za radu.zajela jsem s tim do servisu,připojily to na počítač a byla to jen nejaká prkotina.Už je to v poho.A poptala jsem se tam na manuál a prej ho možná seženou.Mam si zavolat v týdnu.tak uvidíme.Ještě když to nastartuju tak cípe motor tak první kilometr.Ale ono to dlouho stalo....nevím kdo mohl takovýho peknýho joice nechat stát a nejezdit s ním. :D Třeba až se vyměněj oleje,bude to lepčí.Když bych měla manuál,tak ho kdyžtak dam na net.Když budete hodný.hih.zatim
Kerim
Příspěvky: 9
Registrován: ned srp 27, 2006 10:01 pm
Bydliště: Jirkov-Neratovice

Příspěvek od Kerim »

Tak je to dobrý hlavně aby sloužil.A jakýho máš Joicíka?Já mám černýho.Kde jsi ho koupila?Za ten manuál bych ti byl moc vděčný.Zatím hoj
Odpovědět