Clarus 1.8 16V combi - dobrá volba?

Odpovědět
markus
Příspěvky: 3
Registrován: sob črc 15, 2006 10:55 pm
Bydliště: Brno

Clarus 1.8 16V combi - dobrá volba?

Příspěvek od markus »

Uvažuji o koupi tohoto vozu rok 98. Jaké máte zkušenosti? spotřebu?

dík
Markus
Fiat Marea Weekend 1,8 16V
Reklama
 

Tuka
Příspěvky: 9
Registrován: sob bře 11, 2006 12:45 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tuka »

Tyk sem driv uvazoval o koupi claruse, ale nakonec sem se rozhodl pro Kia Shuma, cena je skoro stejna, ale vypada trochu lip i co se tyce technologie, je Shuma lepsi. Jinak jestli hledas auto, ktery moc nezere, tak to neni Shuma ani Clarus, ten snad zere jeste vic. Me shuma veme ve meste tak 12-14, ale na dalku, kdyz se setri tak se da dostat pod 7.
markus
Příspěvky: 3
Registrován: sob črc 15, 2006 10:55 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od markus »

Takze prumer mas kolem 10ti litru - to je docela dost. Hledan kombik pro rodinu jestli si Clarus vezme vic tak to nebude to prave...
Markus
Fiat Marea Weekend 1,8 16V
nevi
Příspěvky: 2
Registrován: stř srp 02, 2006 9:19 am
Bydliště: Kolín

Příspěvek od nevi »

Já ma Claruse dva roky a nemohu si ztěžovat.Mam dvoulitra a při normálni ježdění dálnice,město atd bere v průměru mezi 8 - 9 litry což při tak velkym autu jde.
markus
Příspěvky: 3
Registrován: sob črc 15, 2006 10:55 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od markus »

Taková spotřeba je v mezích, podobně jsou na tom i jiná srovnatelná auta...A co spolehlivost? Za dva roky se něco projevilo? Jak je auto staré a kolik najeto? Celkové hodnocení Claruse?
Jinak není špatný si do podpisu uložit co máte za auto a k jménu lokalitu pobytu ať se ví s kým, s čím...
Markus
Fiat Marea Weekend 1,8 16V
nevi
Příspěvky: 2
Registrován: stř srp 02, 2006 9:19 am
Bydliště: Kolín

Příspěvek od nevi »

Tak je to ročník 2000 přivezenej z Německa.Najeto ná necelejch 75000Km.Zatim jsem měnil jen sondu u kat. a pár drobností.Jinak naprostá spokojenost.Pohodlná kára.
land
Příspěvky: 28
Registrován: ned led 07, 2007 11:27 am
Bydliště: Praha - Kolín - Říčany

No tohle!

Příspěvek od land »

To NEVI:Ty jsi z Kolína? Prosím Tě, nedalo by se výhledově dohodnout krátké omrknutí toho Claruse? Samo s dotazama na zkušenosti z provozu? Koupil jsem Kiu Sephii II 1.5 /2000 jako svoje první auto a jsem nesmírně spokojenej, jenže kvůli rodině budu muset jít brzo do kombíku. Rád bych u Kie zůstal, jsem ovšem strašně váhavej střelec, k té Sephii jsem se rozhoupával půl roku... Teď laboruju nezi Joice, Carnival, Clarus, je čím dál těžší najít auto, co splní všechny nároky, nevím, jestli nakonec nebudu mít dvě, do toho se mi ale nechce. Jinak nemůžu uvěřit té spotřebě, jezdím hlavně do práce a po nákupech po Praze a spotřebu mám dlouhodobě celoroční průměr kolem 7 litrů, těch 12 bych tak čekal u těch velkých 7-místných korábů? :o
Odpovědět